unity - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Recent searches
sr: Скорашње претраге

en: Confirm
sr: Потврди

en: Type or say a command
sr: Укуцајте или изговорите наредбу

en: Loading. Please Wait...
sr: Учитавам. Сачекајте...

en: Speak Now...
sr: Изговорите сада...

en: Speaking...
sr: Говор...

en: Search
sr: Претрага
