unity8 - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Lock to Launcher
eu: Lotu abiarazlera

en: Unlock from Launcher
eu: Askatu abiarazletik

en: Skip intro
eu: Saltatu aurkezpena

en: Right edge
eu: Eskuineko ertza

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
eu: Probatu eskuineko ertzetik arrastatzen telefonoa desblokeatzeko

en: Top edge
eu: Goiko ertza

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
eu: Probatu goiko ertzetik arrastatzen adierazleak ikusteko

en: Close
eu: Itxi

en: Swipe up again to close the settings screen
eu: Arrastatu gora berriro ezarpenen leihoa ixteko

en: Left edge
eu: Ezkerreko ertza

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
eu: Arrastatu ezkerretik abiarazlea erakutsi eta aplikazioak eskura berehala izateko

en: Well done
eu: Bikain

en: You have now mastered the edge gestures and can start using the phone<br><br>Tap on the screen to start
eu: Jadanik ezagutzen dituzu ertzetako keinuak, eta mugikorra erabiltzen has zaitezke<br><br>Ukitu pantaila hasteko

en: Recent searches
eu: Azken bilaketak

en: See more
eu: Ikusi gehiago

en: See less
eu: Ikusi gutxiago

en: Recent
eu: Azkenak

en: %1 Preview
eu: %1 aurrebista

en: More...
eu: Gehiago...

en: Less...
eu: Gutxiago...

en: Rate this
eu: Puntuatu hau

en: Add a review
eu: Gehitu kritika

en: Send
eu: Bidali

en: Emergency Call
eu: Larrialdi-deia

en: Hello %1
eu: Kaixo %1

en: Hello
eu: Kaixo

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Type or say a command
eu: Idatzi edo esan agindu bat

en: Loading. Please Wait...
eu: Kargatzen. Itxaron, mesedez...

en: Speak Now...
eu: Hitz egin orain...

en: Speaking...
eu: Hitz egiten...

en: Show password
eu: Erakutsi pasahitza

en: Please enter SIM PIN
eu: Sartu SIMaren PINa

en: Search
eu: Bilatu

en: Please enter %1
eu: Sartu %1
