unity8 - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: Lock to Launcher
ast: Caltener nel Llanzador

en: Unlock from Launcher
ast: Nun caltener nel llanzador

en: Skip intro
ast: Omitir la intro

en: Right edge
ast: Berbesu drechu

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
ast: Esliza'l deu dende'l berbesu drechu pa desbloquiar el teléfonu

en: Top edge
ast: Berbesu superior

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
ast: Esliza'l deu dende'l berbesu superior p'acceder a los menús

en: Close
ast: Zarrar

en: Swipe up again to close the settings screen
ast: Esliza hacia arriba pa zarrar la pantalla d'axustes

en: Left edge
ast: Berbesu esquierdu

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
ast: Esliza'l deu dende la esquierda p'amosar el llanzador y acceder rápidamente a les aplicaciones

en: Well done
ast: Bien fecho

en: You have now mastered the edge gestures and can start using the phone<br><br>Tap on the screen to start
ast: Agora domina los xestos de los bordes y pue principiar a usar el teléfonu<br><br>Toque la pantalla pa comenzar

en: Recent searches
ast: Busques recientes

en: See more
ast: Ver más

en: See less
ast: Ver menos

en: Recent
ast: Reciente

en: %1 Preview
ast: Vista previa de %1

en: More...
ast: Más…

en: Less...
ast: Menos…

en: Rate this
ast: Valorar esto

en: Add a review
ast: Amestar una reseña

en: Send
ast: Unviar

en: Emergency Call
ast: Llamada d'emerxencia

en: Hello %1
ast: Hola %1

en: Hello
ast: Hola

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Type or say a command
ast: Escribi o di una orde

en: Loading. Please Wait...
ast: Cargando, espera…

en: Speak Now...
ast: Fala agora…

en: Speaking...
ast: Falando…

en: Show password
ast: Amosar contraseña

en: Please enter SIM PIN
ast: Escriba'l PIN de la SIM

en: Search
ast: Guetar

en: Please enter %1
ast: Introduz %1
