unity - en to ug translation catalogue (35 entries)

en: Lock to Launcher
ug: ئىجراچىغا سولىۋەت

en: Unlock from Launcher
ug: ئىجراچىدىن چىقار

en: Skip intro
ug: قىسقىچە تونۇشتۇرۇشتىن ئاتلاش

en: Right edge
ug: ئوڭ گىرۋەك

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
ug: تېلېفوننى قۇلۇپتىن ئېچىش ئۈچۈن ئوڭ گىرۋەكتىن سىيرىڭ

en: Top edge
ug: ئۈستى گىرۋەك

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
ug: كۆرسەتكۈچلەرنى زىيارەت قىلىش ئۈچۈن ئۈستى گىرۋەكتىن سىيرىڭ

en: Close
ug: ياپ

en: Swipe up again to close the settings screen
ug: تەڭشەش ئېكرانىنى يېپىش ئۈچۈن ئۈستىگە قايتا سىيرىڭ

en: Left edge
ug: سول گىرۋەك

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
ug: قوللىنىشلارنى تىز زىيارەت قىلىش ئۈچۈن سولدىن سىيرىپ ئىجراچىنى ئېچىڭ

en: Well done
ug: ياخشى بولدى

en: You have now mastered the edge gestures and can start using the phone<br><br>Tap on the screen to start
ug: ئېكراننى چېكىپ باشلاڭ<br><br>سىز ھازىر گىرۋەك بارماق ئىشارەتلىرىنى ئىگەللەپ بولدىڭىز،ئەمدى تېلېفوننى ئىشلىتىشنى باشلىسىڭىز بولىدۇ

en: Recent searches
ug: يېقىنقى ئىزدەشلەر

en: See more
ug: جىقراق كۆرۈش

en: See less
ug: ئازراق كۆرۈش

en: Recent
ug: يېقىنقى

en: %1 Preview
ug: %1 ئالدىن كۆرۈپ بىقىش

en: More...
ug: تېخىمۇ كۆپ…

en: Less...
ug: ئازراق...

en: Rate this
ug: بۇنى باھالاڭ

en: Add a review
ug: باھا قوشۇش

en: Send
ug: ئەۋەت

en: Emergency Call
ug: جىددىي تېلېفون

en: Hello %1
ug: سالام %1

en: Hello
ug: سالام

en: Confirm
ug: جەزملە

en: Type or say a command
ug: بۇيرۇق كىرگۈزۈڭ ياكى دەڭ

en: Loading. Please Wait...
ug: ئوقۇۋاتىدۇ، سەل كۈتۈڭ…

en: Speak Now...
ug: ئەمدى سۆزلەڭ…

en: Speaking...
ug: سۆزلەۋاتىسىز…

en: Show password
ug: ئىم كۆرسەت

en: Please enter SIM PIN
ug: پارولىنى كىرگۈزۈڭPINكارتىڭىزنىڭ SIM

en: Search
ug: ئىزدە

en: Please enter %1
ug: %1 نى كىرگۈزۈڭ
