gnome-system-tools - en to he translation catalogue (473 entries)

en: Access point name:
he: שם נקודת הגישה:

en: Account data
he: נתוני החשבון

en: Aliases:
he: כינויים:

en: Con_figuration:
he: ה_גדרות:

en: Connection Settings
he: הגדרות חיבור

en: Connection type:
he: סוג חיבור:

en: Connections
he: חיבורים

en: DNS Servers
he: שרתי DNS

en: D_omain name:
he: שם _מתחם:

en: Delete current location
he: מחיקת המיקום הנוכחי

en: E_nable roaming mode
he: הפ_עלת מצב שוטטות

en: E_nable this connection
he: _אפשור חיבור זה

en: Ethernet interface:
he: מנשק Ethernet:

en: General
he: כללי

en: Hexadecimal
he: הקסדצימלי

en: Host Alias Properties
he: מאפייני כינוי מארח

en: Host Settings
he: הגדרות מארח

en: Hosts
he: מארחים

en: IP address:
he: כתובת IP:

en: Interface properties
he: מאפייני מנשק

en: Internet service provider data
he: נתוני ספק שירות האינטרנט

en: Location:
he: מיקום:

en: Loud
he: גבוה

en: Low
he: נמוך

en: Medium
he: בינוני

en: Modem
he: מודם

en: Modem Settings
he: הגדרות מודם

en: Network _password:
he: _ססמת רשת:

en: Network name (_ESSID):
he: שם הרשת (_ESSID):

en: Off
he: כבוי

en: Options
he: אפשרויות

en: P_assword
he: _ססמה

en: Password _type:
he: סו_ג ססמה:

en: Plain (ASCII)
he: פשוט (ASCII)

en: Pulses
he: מתקפים

en: Save current network configuration as a location
he: שמירת הגדרות הרשת הנוכחית כמיקום

en: Search Domains
he: מתחמי חיפוש

en: Tones
he: צלילים

en: Use the Internet service provider nameservers
he: שימוש בשרתי שמות המתחם של ספק האינטרנט

en: Wireless Settings
he: הגדרות אל־חוט

en: _Autodetect
he: _זיהוי אוטומטי

en: _Dial prefix:
he: _קידומת חיוג:

en: _Dial type:
he: _סוג חיוג:

en: _Gateway address:
he: כתובת נתב:

en: _Host name:
he: שם מ_ארח:

en: _IP address:
he: _כתובת IP:

en: _Local IP:
he: ‏IP _מקומי

en: _Modem port:
he: שער _מודם:

en: _Phone number:
he: _מספר טלפון:

en: _Remote IP:
he: ‏IP מ_רוחק:

en: _Retry if the connection breaks or fails to start
he: יש ל_נסות שוב אם החיבור מתנתק או שההתחברות כושלת

en: _Set modem as default route to internet
he: ה_גדרת את המודם כנתיב ברירת המחדל לאינטרנט

en: _Subnet mask:
he: מסיכת _תת רשת:

en: _Username:
he: _שם משתמש:

note: TRANSLATORS: Volume as in loudness
en: _Volume:
he: _עצמה:

en: Advanced settings:
he: הגדרות מתקדמות:

en: Select the services that you wish to activate:
he: נא לבחור את השירות שברצונך להפעיל:

en: Add allowed hosts
he: הוספת מארחים מורשים

en: Allowed Hosts
he: מארחים מורשים

en: Allowed hosts:
he: מארחים מורשים:

en: Comment:
he: הערה:

en: Domain / _Workgroup:
he: מתחם / _קבוצת עבודה:

en: Enter password for user
he: נא להזין ססמה עבור המשתמש

en: Enter password for user:
he: הזנת ססמה עבור המשתמש:

en: General Properties
he: מאפיינים כלליים

en: Host name:
he: שם מארח:

en: Hosts Settings
he: הגדרות מארחים

en: Name:
he: שם:

en: Netmask:
he: מסיכת רשת:

en: Network:
he: רשת:

en: Read only
he: קריאה בלבד

en: Share
he: שיתוף

en: Share Properties
he: מאפייני שיתוף

en: Share through:
he: שיתוף דרך:

en: Shared Folder
he: תיקייה משותפת

en: Shared Folders
he: תיקיות משותפות

en: This computer is a _WINS server
he: מחשב זה הוא _שרת WINS

en: Users
he: משתמשים

en: WINS _server:
he: _שרתי WINS:

en: Windows sharing
he: שיתוף Windows

en: _Path:
he: _נתיב:

en: _Read only
he: קריאה _בלבד

en: Add NTP Server
he: הוספת שרת NTP

en: NTP server
he: שרת NTP

en: Se_lect Servers
he: _בחירת שרתים

en: Selection
he: בחירה

en: Synchronize now
he: סנכרון כעת

en: Time Zone
he: אזור זמן

en: Time servers
he: שרתי זמן

en: Time servers:
he: שרתי זמן:

en: Time zone
he: אזור זמן

en: Time zone:
he: אזור זמן:

en: Unconfigured
he: לא מוגדר

en: _Configuration:
he: ה_גדרות:

en: _Date:
he: _תאריך:

en: _Time:
he: _שעה:

en: A user with this name already exists. Please choose a different name for the new user.
he: כבר קיים משתמש בשם זה. יש לבחור שם קצר אחר עבור המשתמש החדש.

en: Account _type:
he: סוג ה_חשבון:

en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Assign a random password by default
he: בחירה בססמה אקראית כברירת מחדל

en: Automatic UID/GID
he: ‏UID/GID אוטומטי

en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Change Advanced User Settings
he: שינוי הגדרות משתמש מתקדמות

en: Change User Account Type
he: שינוי סוג חשבון המשתמש

en: Change User Name
he: שינוי שם המשתמש

en: Change User Password
he: שינוי ססמת המשתמש

en: Changing advanced settings for:
he: הגדרות מתקדמות ישתנו עבור:

en: Changing user account type for:
he: שינוי סוג חשבון המשתמש עבור:

en: Changing user name for:
he: שם המשתמש ישתנה עבור:

en: Changing user password for:
he: ססמת המשתמש תשתנה עבור:

en: Con_firmation:
he: _אישור:

en: Contact Information
he: נתוני קשר

en: Create New User
he: יצירת משתמש חדש

en: Create a new user
he: יצירת משתמש חדש

en: Days between warning and password expiration:
he: ימים בין אזהרה לתפוגת הססמה:

en: Default _group:
he: _קבוצת ברירת המחדל

en: Default _shell:
he: _מעטפת ברירת המחדל:

en: Disable _account
he: נטרול ה_חשבון

en: Don't ask for password on _login
he: לא לבקש _ססמה להתחברות

en: Encrypt all your files with your login password to strongly protect them from people with physical access to your computer, at the expense of a slightly reduced performance.
he: ניתן להצפין כל הקבצים בססמת הכניסה שלך כדי להגן בחוזקה מפני אנשים בעלי גישה פיזית למחשב שלך על חשבון ביצועים פחותים במקצת.

en: Full _Name:
he: השם ה_מלא:

en: Generate _random password
he: יצירת ססמה _אקראית

en: Group Members
he: חברים בקבוצה

en: Group _ID:
he: _זיהוי קבוצה:

en: Group _name:
he: שם הקבוצה:

en: Group properties
he: מאפייני הקבוצה

en: Groups available on the system:
he: קבוצות הזמינות במערכת:

en: Groups settings
he: הגדרות קבוצות

en: Ma_ximum days a password may be used:
he: מספר הימים המרבי שאפשר להשתמש בססמה:

en: Maximum GID:
he: מספר זיהוי קבוצה מרבי:

en: Maximum UID:
he: מספר זיהוי משתמש מרבי:

en: Mi_nimum days between password changes:
he: מספר הימים המזערי בין החלפת ססמאות:

en: Minimum GID:
he: מספר זיהוי קבוצה מזערי:

en: Minimum UID:
he: מספר זיהוי משתמש מזערי:

en: Minimum days allowed between password changes:
he: מספר הימים המזערי המורשה בין כל החלפת ססמאות

en: New _password:
he: ססמה _חדשה:

en: Number of days that a password may be used:
he: מספר הימים שאפשר להשתמש בססמה:

en: O_ffice location:
he: מיקום _משרד:

en: Optional Settings
he: הגדרות אפשריות

en: Password Settings
he: הגדרות ססמה

en: Password set to:
he: הססמה הוגדרה ל־:

en: Privileges
he: הרשאות

en: Profile Settings
he: הגדרות הפרופיל

en: Profile _name:
he: שם ה_פרופיל:

en: Set password b_y hand
he: הגדרת ססמה _ידנית

en: System Defaults
he: ברירות מחדל

en: This account is disabled.
he: חשבון זה מבוטל.

en: This account is using special settings that have been defined manually. Use the <i>Advanced Settings</i> dialog to tune them.
he: חשבון זה משתמש בהגדרות מיוחדות שהוגדרו באופן ידני. יש להשתמש בדו־שיח <i>הגדרות מתקדמות</i> כדי לשנותן.

en: User ID:
he: מספר זיהוי משתמש:

en: User Privileges
he: הרשאות משתמש

en: User profiles
he: פרופילי משתמש

note: No item should exceed a length of 40 characters, to avoid wrapping on two lines. Better simplifying than making it hard to read!
en: Username must consist of:
      ➣ lower case letters from the English alphabet
      ➣ digits
      ➣ any of the characters ".", "-" and "_"
he: על שם המשתמש להכיל:
      ⇦ אותיות קטנות מהאלפבית באנגלית
      ⇦ ספרות
      ⇦ כל אחד מהתווים ".", "-" ו־"_"

en: Username must start with a letter!
he: שם משתמש חייב להתחיל באות!

en: _Add Profile
he: הוספת _פרופיל

en: _Advanced Settings
he: ה_גדרות מתקדמות:

en: _Change...
he: _שינוי...

en: _Comments
he: ה_ערות

en: _Current password:
he: הססמה ה_נוכחית:

en: _Custom
he: ה_תאמה אישית

en: _Days between warning and password expiration:
he: _מספר ימים לפני תפוגת הסיסמה לשליחת אזהרה:

en: _Enable Account
he: ה_פעלת חשבון

en: _Encrypt home folder to protect sensitive data
he: ה_צפנת תיקיית הבית כדי להגן על נתונים רגישים

en: _Generate
he: _יצירה

en: _Home directory:
he: ספריית ה_בית:

en: _Home phone:
he: טלפון ב_בית:

en: _Main group:
he: קבוצה _ראשית

en: _Manage Groups
he: _ניהול קבוצות

en: _Name:
he: _שם:

en: _Password:
he: _ססמה:

en: _Shell:
he: _מעטפת:

en: _Work phone:
he: טלפון ב_עבודה:

en: Error accessing system permissions: %s
he: אירעה שגיאה בעת הגישה להרשאות המערכת: %s

en: The platform you are running is not supported by this tool
he: המערכת המופעלת אינה נתמכת על ידי כלי זה

note: label
en: If you know for sure that it works like one of the platforms listed below, you can select that and continue. Note, however, that this might damage the system configuration or downright cripple your computer.
he: אם ידוע לך בוודאות כי המערכת פועלת כמו אחת המערכות המופיעות להלן, ניתן לבחור בה ולהמשיך. עם זאת, יש לשים לב שפעולה זו עלולה לפגום בתצורת המערכת או לגרום למחשבך ללקות מסוימת.

en: Unsupported platform
he: מערכת לא נתמכת

en: The configuration could not be loaded
he: לא ניתן לטעון את התצורה

note: OPERATION_COMMIT
en: The configuration could not be saved
he: לא ניתן לשמור את התצורה

en: You are not allowed to access the system configuration.
he: אינך בעל הרשאת גישה לתצורת המערכת.

note: OPERATION_COMMIT
en: You are not allowed to modify the system configuration.
he: אין לך הרשאה לשנות את תצורת המערכת.

en: Invalid data was found.
he: נמצא מידע לא תקין.

note: OOBS_RESULT_ERROR
en: An unknown error occurred.
he: התרחשה שגיאה בלתי צפויה.

en: Help
he: עזרה

en: Could not display help
he: לא ניתן להציג עזרה

en: The system configuration has potentially changed.
he: יתכן שתצורת המערכת השתנתה.

en: Update content? This will lose any modification in course.
he: האם לעדכן את התוכן? שינויים שבוצעו עד כה לא ישמרו.

en: An error occurred while checking for authorizations: %s
    You may report this as a bug.
he: ארעה שגיאה בעת בדיקת האימות: %s
    ניתן לדווח על באג זה.

en: Lock
he: נעילה

en: Unlock
he: שחרור

en: Locked
he: נעול

en: Dialog is unlocked.
    Click to prevent further changes
he: תיבת הדו־שיח משוחררת.
    יש ללחוץ כדי למנוע שינויים נוספים

en: Dialog is locked.
    Click to make changes
he: תיבת הדו־שיח נעולה.
    יש ללחוץ כדי לערוך שינויים

en: System policy prevents changes.
    Contact your system administrator
he: מדיניות המערכת מונעת עריכת שינויים.
    יש ליצור קשר עם מנהל המערכת שלך

en: _Add
he: _הוספה

en: _Delete
he: _מחיקה

en: Type address
he: הזנת כתובת

en: Changing interface configuration
he: הגדרות המנשק משתנות

en: Could not autodetect modem device
he: התקן המודם לא זוהה אוטומטית

en: Check that the device is not busy and that is correctly attached to the computer.
he: יש לבדוק שההתקן אינו עסוק ומחובר למחשב כהלכה.

en: The host name has changed
he: שם המארח השתנה

en: This will prevent you from launching new applications, and so you will have to log in again. Continue anyway?
he: פעולה זו תמנע ממך הפעלת יישומים חדשים ולכן יהיה עליך לבצע כניסה למערכת מחדש. האם להמשיך?

en: Change _Host name
he: שינוי שם המ_ארח

en: Automatic configuration (DHCP)
he: הגדרה אוטומטית (DHCP)

en: Local Zeroconf network (IPv4 LL)
he: רשת מקומית של Zeroconf‏ (IPv4 LL)

en: Static IP address
he: כתובת IP קבועה

en: WEP key (ascii)
he: מפתח WEP (טקסטואלי)

en: WEP key (hexadecimal)
he: מפתח WEP (הקסדצימלי)

en: WPA Personal
he: WPA אישי

en: WPA2 Personal
he: WPA2 אישי

en: ISDN modem
he: מודם ISDN

en: Serial modem
he: מודם טורי

en: %s Properties
he: מאפייני %s

en: _Properties
he: _מאפיינים

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Aliases
he: כינויים

en: This network interface is not configured
he: מנשק רשת זה לא הוגדר

en: Roaming mode enabled
he: מצב שוטטות מופעל

en: <b>Essid:</b> %s
he: <b>שם הרשת (essid):</b> %s

en: Address:
he: כתובת:

en: Subnet mask:
he: מסכת תת־רשת:

en: Remote address:
he: כתובת מרוחקת:

en: Type:
he: סוג:

en: Phone number:
he: מספר טלפון:

en: Wireless connection
he: חיבור אלחוטי

en: Infrared connection
he: חיבור אינפרה־אדום

en: Wired connection
he: חיבור קווי

en: Parallel port connection
he: חיבור מקבילי

en: Point to point connection
he: חיבור נקודה לנקודה

en: Changing network location
he: מיקום הרשת משתנה

en: There is already a location with the same name
he: מיקום בשם זה כבר קיים

en: Overwrite it?
he: האם להחליפו?

en: Save location
he: שמירת המיקום

en: _Location name:
he: שם ה_מיקום:

en: Do you want to delete location "%s"?
he: האם למחוק את המיקום "%s"?

en: The interface does not exist
he: המנשק לא קיים

en: Check that it is correctly typed and that it is correctly supported by your system.
he: יש לוודא שהוא הוזן בצורה נכונה ונתמך על־ידי המערכת.

en: Configure network devices and connections
he: הגדרת התקני רשת וחיבורים

en: Network
he: רשת

en: Network Settings
he: הגדרות רשת

en: Settings for service "%s"
he: הגדרות עבור השירות "%s"

en: Are you sure you want to deactivate %s?
he: האם ברצונך לכבות את "%s"?

en: This may affect your system behavior in several ways, possibly leading to data loss.
he: פעולה זו עלולה להשפיע על המערכת בדרכים שונות, ואף להוביל לאובדן מידע.

en: Web server
he: שרת Web

en: Shares your web pages over the Internet
he: לשיתוף דפי ה־Web שלך באינטרנט

note: GST_ROLE_WEB_SERVER
en: Actions scheduler
he: מתזמן משימות

en: Executes scheduled actions
he: לביצוע משימות מתוזמנות

note: GST_ROLE_COMMAND_SCHEDULER
en: Printer service
he: שירות הדפסה

en: Allows applications to use printers
he: מתן אפשרות ההדפסה ליישומים

note: GST_ROLE_PRINTER_SERVICE
en: Mail agent
he: סוכן דואר

en: Delivers your outgoing mail
he: לשליחת הדואר היוצא שלך

note: GST_ROLE_MTA
en: MTA authentication service
he: שרות אימות MTA

note: GST_ROLE_MTA_AUTH
en: Mail fetcher
he: מייבא דואר

en: Downloads your mail from remote accounts
he: להורדת הדואר שלך מחשבונות מרוחקים

note: GST_ROLE_MAIL_FETCHER
en: Graphical login manager
he: מנהל התחברות גרפי

en: Allows users to login graphically
he: מתן האפשרות למשתמשים להתחבר באופן גרפי

note: GST_ROLE_DISPLAY_MANAGER
en: Database server
he: שרת מסד נתונים

en: Data storage system
he: מערכת אחסון מידע

note: GST_ROLE_DATABASE_SERVER GST_ROLE_FILE_SERVER_SMB GST_ROLE_FILE_SERVER_FTP
en: Folder sharing service
he: שירות שיתוף תיקיות

en: Shares folders over your network
he: לשיתוף תיקיות ברשת שלך

note: GST_ROLE_FILE_SERVER_NFS
en: FTP service
he: שירות FTP

en: Shares folders over the Internet
he: לשיתוף תיקיות באינטרנט

note: GST_ROLE_FILE_SERVER_TFTP
en: Clock synchronization service
he: שירות סנכרון שעון

en: Synchronizes your computer clock with Internet time servers
he: לכיוון שעון המערכת שלך בעזרת שרתי זמן באינטרנט

note: GST_ROLE_NTP_SERVER
en: Antivirus
he: אנטי־וירוס

en: Analyzes your incoming mail for virus
he: לסריקת הדואר הנכנס למציאת וירוסים

note: GST_ROLE_ANTIVIRUS
en: Firewall
he: חומת־אש

en: Blocks undesired network access to your computer
he: לחסימת תעבורת רשת בלתי רצויה למחשבך

note: GST_ROLE_FIREWALL_MANAGEMENT
en: Dictionary server
he: שרת מילון

note: GST_ROLE_DICTIONARY_SERVER
en: Speech synthesis support
he: תמיכה בדיבור מלאכותי

note: GST_ROLE_SPEECH_SYNTHESIS
en: Computer activity logger
he: רישום פעילות במחשב

en: Keeps a log of your computer activity
he: לשמירה ולעדכון רישום של הפעילות במחשבך

note: GST_ROLE_SYSTEM_LOGGER
en: Remote backup server
he: שרת גיבוי מרוחק

note: GST_ROLE_REMOTE_BACKUP
en: Spam filter
he: מסנן דואר זבל

note: GST_ROLE_SPAM_FILTER
en: Remote shell server
he: שרת מעטפת מרוחק

en: Secure shell server
he: שרת מעטפת מאובטח

note: GST_ROLE_SECURE_SHELL_SERVER
en: Application server
he: שרת יישומים

note: GST_ROLE_APPLICATION_SERVER
en: Automated crash reports support
he: תמיכה ביצירת דיווחים אוטומטים בעת התרסקות תכנה

note: GST_ROLE_AUTOMATED_CRASH_REPORTS_MANAGEMENT
en: System communication bus
he: אפיק תקשורת מערכת

note: GST_ROLE_DBUS,
en: System configuration manager
he: מנהל הגדרות מערכת

note: GST_ROLE_SYSTEM_CONFIGURATION_MANAGEMENT
en: School management platform
he: מערכת לניהול בית־ספר

note: GST_ROLE_SCHOOL_MANAGEMENT_PLATFORM
en: Network security auditor
he: בקר אבטחת רשת

note: GST_ROLE_SECURITY_AUDITING
en: Web calendar server
he: שרת יומן רשת

note: GST_ROLE_WEB_CALENDAR_SERVER
en: OEM configuration manager
he: מנהל הגדרות יצרן

note: GST_ROLE_OEM_CONFIGURATION_MANAGEMENT
en: Terminal multiplexor
he: מכפל מסוף

note: GST_ROLE_TERMINAL_MULTIPLEXOR
en: Disk quota activation
he: אכיפת מכסות דיסק

note: GST_ROLE_QUOTA_MANAGEMENT
en: Package index monitor
he: ניטור אינדקס החבילות

note: GST_ROLE_PACKAGE_INDEX_MONITORING
en: Network service
he: שרות רשת

note: GST_ROLE_NETWORK
en: Dynamic DNS services updater
he: עדכון DNS דינמי

note: GST_ROLE_DYNAMIC_DNS_SERVICE
en: DHCP server
he: שרת DHCP

note: GST_ROLE_DHCP_SERVER
en: Domain name server
he: שרת שמות מתחם

note: GST_ROLE_DNS
en: Proxy cache service
he: שרות מטמון מתווך

note: GST_ROLE_PROXY_CACHE
en: LDAP server
he: שרת LDAP

note: GST_ROLE_LDAP_SERVER
en: Mailing lists manager
he: מנהל רשימות תפוצה

note: GST_ROLE_MAILING_LISTS_MANAGER
en: Multicast DNS service discovery
he: מגלה שירות שידור DNS מרובב

note: GST_ROLE_RENDEZVOUS
en: Account information resolver
he: מאתר פרטי חשבון

note: GST_ROLE_NSS
en: Virtual Private Network server
he: שרת VPN

note: GST_ROLE_VPN_SERVER
en: Router advertisement server
he: שרת פרסום הודעות נתבים

note: GST_ROLE_ROUTER_ADVERTISEMENT_SERVER
en: IPSec key exchange server
he: שרת החלפת מפתחות IPSec

note: GST_ROLE_IPSEC_KEY_EXCHANGE_SERVER
en: Disk server
he: שרת דיסק

note: GST_ROLE_DISK_SERVER
en: Disk client
he: לקוח דיסק

note: GST_ROLE_DISK_CLIENT
en: Route server
he: שרת ניתוב

note: GST_ROLE_ROUTE_SERVER
en: RPC mapper
he: ממפה RPC

note: GST_ROLE_RPC_MAPPER
en: SNMP server
he: שרת SNMP

note: GST_ROLE_SNMP_SERVER
en: Terminal server client
he: לקוח שרת מסוף

note: GST_ROLE_LTSP_CLIENT
en: Audio settings management
he: ניהול הגדרות שמע

note: GST_ROLE_AUDIO_MANAGEMENT
en: Volumes mounter
he: מחבר התקני אכסון

en: Mounts your volumes automatically
he: מחבר את התקני האכסון שלך באופן אוטומטי

note: GST_ROLE_AUTOMOUNTER
en: Infrared port management
he: ניהול יציאת אינפרה־אדום

note: GST_ROLE_INFRARED_MANAGEMENT
en: Braille display management
he: ניהול תצוגת כתב ברייל

note: GST_ROLE_BRAILLE_DISPLAY_MANAGEMENT
en: Bluetooth device management
he: ניהול התקני Bluetooth

note: GST_ROLE_BLUETOOTH_MANAGEMENT
en: Hard disk tuning
he: כוונון הגדרות כונן קשיח

note: GST_ROLE_HDD_MANAGEMENT
en: Hotkeys management
he: ניקוי קיצורי מקשים

note: GST_ROLE_HOTKEYS_MANAGEMENT
en: Power management
he: ניהול צריכת חשמל

note: GST_ROLE_POWER_MANAGEMENT
en: Logical volume management
he: ניהול התקני אכסון לוגיים

note: GST_ROLE_LVM_MANAGEMENT
en: Cluster management tool
he: כלי לניהול צבירי מחשבים

note: GST_ROLE_CLUSTER_MANAGEMENT
en: Fax settings management
he: ניהול הגדרות פקס

note: GST_ROLE_FAX_MANAGEMENT
en: RAID disks management
he: ניהול כונני RAID

note: GST_ROLE_RAID_MANAGEMENT
en: Graphic tablets management
he: ניהול לוחות גרפיים

note: GST_ROLE_GRAPHIC_TABLETS_MANAGEMENT
en: CPU Frequency manager
he: מנהל תדר המעבד

note: GST_ROLE_CPUFREQ_MANAGEMENT
en: Eagle USB ADSL modems manager
he: מנהל מודמי Eagle USB ADSL

note: GST_ROLE_EAGLE_USB_MODEMS_MANAGEMENT
en: Serial port settings management
he: ניהול הגדרות יציאה טורית

note: GST_ROLE_SERIAL_PORTS_MANAGEMENT
en: ISDN modems manager
he: מנהל מודמי ISDN

note: GST_ROLE_ISDN_MANAGEMENT
en: Telstra Bigpond Cable Network client
he: לקוח רשת כבלים Telstra Bigpond

note: GST_ROLE_TELSTRA_BIGPOND_NETWORK_CLIENT
en: Hardware monitor
he: צג חומרה

note: GST_ROLE_HARDWARE_MONITORING
en: System monitor
he: צג מערכת

note: GST_ROLE_SYSTEM_MONITORING
en: Virtual Machine management
he: ניהול מכונות וירטואליות

en: Configure which services will be run when the system starts
he: הגדרת השירותים שיופעלו עם הפעלת המערכת

en: Services
he: שירותים

en: Start
he: התחלה

en: Stop
he: עצירה

en: Ignore
he: התעלמות

en: Runlevel
he: רמת הרצה

en: Status
he: מצב

en: Priority
he: עדיפות

en: Services Settings
he: הגדרות שירותים

en: Are you sure you want to delete this share?
he: האם ברצונך למחוק שיתוף זה?

en: Other computers in your network will stop viewing this.
he: מחשבים אחרים ברשת שלך לא יוכלו יותר לצפות בזה.

en: _Share Folder...
he: _שיתוף תיקייה...

en: Share this folder with other computers
he: שיתוף תיקייה זו עם מחשבים אחרים

en: Allowed host/network
he: רשת/מארח מורשים

en: Specify hostname
he: ציון שם מארח

en: Specify IP address
he: ציון כתובת IP

en: Specify network
he: ציון רשת

en: Configure which folders are available for your network neighborhood
he: הגדרה אילו תיקיות זמינות בסביבת הרשת שלך

en: File System
he: מערכת קבצים

en: Do not share
he: לא לשתף

en: Windows networks (SMB)
he: רשתות Windows‏ (SMB)

en: Unix networks (NFS)
he: רשתות Unix‏ (NFS)

en: Settings for folder '%s'
he: הגדרות עבור התיקייה '%s'

en: Share Folder
he: שיתוף תיקייה

en: Sharing services are not installed
he: שירותי שיתוף לא מותקנים

en: You need to install at least either Samba or NFS in order to share your folders.
he: עליך להתקין את Samba או את NFS כדי לשתף תיקיות.

en: World Map
he: מפת העולם

en: Mouse-based interactive map widget for selecting timezone. Keyboard users should instead select the timezone from the drop-down combination box below.
he: פריט חלון של מפה אינטראקטיבית מונחית עכבר לבחירת אזור הזמן. משתמשי מקלדת יכולים במקום לבחור את אזור הזמן מהתיבה המשולבת שלהלן.

en: Change system time, date, and timezone
he: כיוון השעון, התאריך ואזור הזמן של המערכת

en: Time and Date
he: זמן ותאריך

en: NTP support is not installed
he: התמיכה בשרותי זמן (NTP) אינה מותקנת

en: Please install and activate NTP support in the system to enable synchronization of your local time server with internet time servers.
he: יש להתקין ולהפעיל את התמיכה בשרותי הזמן (NTP) כדי לאפשר את כיוון השעון המקומי שלך לפי שרתי זמן מהאינטרנט.

en: Enabling NTP
he: NTP מופעל

en: Disabling NTP
he: NTP נכבה

en: Synchronizing system clock
he: מכוון את שעון המערכת

en: Keep synchronized with Internet servers
he: שמירה על סנכרון מול שרתי האינטרנט

en: Manual
he: ידני

en: Time and Date Settings
he: הגדרות זמן ותאריך

en: Administrator group can not be deleted
he: קבוצת מנהלי המערכת אינה ניתנת למחיקה

en: This would leave the system unusable.
he: פעולה זו תשאיר את המערכת במצב בלתי שמיש.

en: Are you sure you want to delete group "%s"?
he: האם ברצונך למחוק את הקבוצה "%s"?

en: This may leave files with invalid group ID in the filesystem.
he: פעולה זו תשאיר במערכת קבצים בעלי מזהה קבוצה שאינו תקף.

en: New group
he: קבוצה חדשה

en: Group '%s' Properties
he: מאפייני הקבוצה "%s"

en: Group name is empty
he: שם הקבוצה ריק

en: A group name must be specified.
he: יש לציין שם לקבוצה.

en: Group name of the administrator group user should not be modified
he: אין לשנות את שם הקבוצה של קבוצת מנהלי המערכת

en: Group name has invalid characters
he: שם הקבוצה מכיל תווים לא חוקיים

en: Please set a valid group name consisting of a lower case letter followed by lower case letters and numbers.
he: נא להגדיר שם קבוצה שמתחיל באות קטנה ומכיל אותיות קטנות ומספרים בלבד.

en: Group "%s" already exists
he: הקבוצה "%s" כבר קיימת

en: Please choose a different group name.
he: נא לבחור שם אחר לקבוצה.

en: Group ID of the Administrator account should not be modified
he: מספר הזיהוי של קבוצת מנהלי המערכת אינו ניתן לשינוי

note: check that GID is free
en: Group ID %d is already used by group "%s"
he: מזהה הקבוצה %d כבר נמצא בשימוש על ידי הקבוצה "%s"

en: Please choose a different numeric identifier for the new group.
he: נא לבחור מזהה מספרי אחר עבור הקבוצה החדשה.

en: Please choose a different numeric identifier for group "%s".
he: נא לבחור מזהה מספרי אחר עבור הקבוצה "%s".

en: Group name
he: שם קבוצה

note: TRANSLATORS:  This applies to a password. Keep the string short.
en: Not asked on login
he: לא התבקשה בעת הכניסה

en: Asked on login
he: התבקשה עם הכניסה

en: Monitor system logs
he: מעקב אחר רישום המערכת

en: Administer the system
he: ניהול המערכת

en: Use audio devices
he: שימוש בהתקני שמע

en: Use CD-ROM drives
he: שימוש בכונני CD-ROM

en: Burn CDs / DVDs
he: צריבת דיסקים

en: Use modems
he: שימוש במודמים

en: Connect to Internet using a modem
he: חיבור לאינטרנט באמצעות מודם

en: Send and receive faxes
he: שליחה וקבלה של פקסים

en: Use floppy drives
he: שימוש בכונני דיסקטים

en: Mount user-space filesystems (FUSE)
he: עיגון מערכות קבצים במרחב המשתמש (FUSE)

en: Configure printers
he: הגדרת מדפסות

en: Connect to wireless and ethernet networks
he: חיבור לרשתות קוויות ואל־חוטיות

en: Access external storage devices automatically
he: גישה להתקני אחסון באופן אוטומטי

en: Suspend and hibernate the computer
he: השהייה והרדמת המערכת

en: Access /proc filesystem
he: גישה למערכת הקבצים ‎/proc

en: Use scanners
he: שימוש בסורקים

en: Use tape drives
he: שימוש בכונני קלטות

en: Use USB devices
he: שימוש בהתקני USB

en: Use VirtualBox virtualization solution
he: שימוש בפתרון הווירטואליזציה של VirtualBox

en: Use video devices
he: שימוש בהתקני וידאו

en: Be able to get administrator privileges
he: מסוגל לקבל הרשאות מנהל מערכת

en: Administrator
he: מנהל

en: Can change anything on the system, including installing and upgrading software.
he: ניתן לשנות כל דבר במערכת לרבות התקנה ושדרוג של תכנה.

en: Can perform common tasks. Can't install software or change settings affecting all users.
he: ניתן לבצע משימות נפוצות. לא ניתן להתקין תוכנות או לשנות הגדרות המשפיעות על כלל המשתמשים.

en: Desktop user
he: משתמש שולחן העבודה

en: Authentication failed
he: האימות נכשל

en: The new password is too short
he: הססמה החדשה קצרה מדי

en: The new password is too simple
he: הססמה החדשה פשוטה מדי

en: The old and new passwords are too similar
he: הססמאות הישנה והחדשה דומות מדי

en: The new password must contain numeric or special characters
he: על הססמה החדשה להכיל ספרות או תווים מיוחדים

en: The old and new passwords are the same
he: הססמה הישנה והססמה החדשה זהות

en: The new password has already been used recently.
he: כבר נעשה שימוש בססמה החדשה לאחרונה.

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
he: ססמתך שונתה מאז האימות הראשוני שלך!

en: Unknown error
he: שגיאה בלתי מוכרת

en: Add or remove users and groups
he: הוספה או הסרה של משתמשים וקבוצות

en: Users and Groups
he: משתמשים וקבוצות

en: Password is too short
he: הססמה קצרה מדי

en: User passwords must be longer than 5 characters and preferably formed by numbers, letters and special characters.
he: על ססמאות המשתמש להיות ארוכות מ־5 תווים ועדיף שיכילו מספרים, אותיות ותווים מיוחדים.

en: Password confirmation is not correct
he: אימות סיסמה שגוי

en: Check that you have provided the same password in both text fields.
he: נא לבדוק שהקולדה אותה הססמה בשתי התיבות.

en: Please choose another password.
he: יש לבחור ססמה אחרת.

en: Please type again your current password.
he: יש להזין את הססמה הנוכחית שלך בשנית.

en: Password could not be changed
he: לא ניתן לשנות את הססמה

en: Administrator account cannot be deleted
he: חשבון מנהל המערכת אינו ניתן למחיקה

en: %s is currently using this computer
he: %s משתמש כרגע במחשב

en: Please ensure the user has logged out before deleting this account.
he: יש לוודא כי המשתמש התנתק בטרם מחיקת חשבונו.

en: Can't delete the only administrator account
he: לא ניתן למחוק את חשבון הניהול היחיד

en: %s is the only administrator on this computer. Deleting this account would lock you out of administrating the system.
he: %s הוא המנהל היחיד במחשב זה. מחיקת חשבון זה עלולה לנעול אותך מפני ניהול המערכת.

en: Remove home folder for %s?
he: האם להסיר את תיקיית הבית עבור %s?

en: Files owned by user %s in <tt>%s</tt> can be completely removed if you don't need them anymore. You may want to back them up before deleting the account, or keep them so that an administrator can save them later.
he: קבצים שבבעלות המשתמש %s תחת <tt>%s</tt> ניתנים להסרה לחלוטין אם אינך זקוק להם עוד. יתכן שתרצה לגבות אותם בטרם מחיקת החשבון, או לשמור אותם כדי שמנהל יוכל לשמור אותם מאוחר יותר.

en: Keep Files
he: שמירה על הקבצים

en: Don't Remove Account
he: לא להסיר את החשבון

en: Delete Files
he: מחיקת קבצים

en: Superuser
he: משתמש־על

en: Custom
he: מותאם אישית

note: TRANSLATORS: This applies to a password.
en: None
he: ללא

en: Invalid character "%c" in comment
he: התו "%c" בהערה לא חוקי

en: Check that this character is not used.
he: נא לוודא שלא נעשה שימוש בתו זה

en: Incomplete path in home directory
he: נתיב לא מלא בתיקייה הבית

en: Please enter full path for home directory
    <span size="smaller">i.e.: /home/john</span>.
he: יש להזין את הנתיב המלא אל תיקיית הבית
    <span size="smaller">לדוגמה: /home/yaron</span>.

en: New home directory already exists, use it?
he: כבר קיימת תיקיית בית חדשה, האם להשתמש בה?

en: The home directory for %s has been set to <tt>%s</tt>, which already exists. Do you want to use files from this directory, or copy the contents of <tt>%s</tt> to the new home, overwriting it?
    
    In doubt, use the new directory to avoid losing data, and copy files from the old directory later.
he: תיקיית הבית של %s הוגדרה במיקום <tt>%s</tt>, שכבר קיים. האם ברצונך להשתמש בקבצים מתיקייה זו או להעתיק את התוכן של <tt>%s</tt> לתיקיית הבית החדשה, תוך כדי שכתוב עליה?
    
    במידת הספק, כדאי להשתמש בתיקייה החדשה כדי להימנע מאבדן נתונים ולהעתיק את הקבצים מהתיקייה הישנה בשלב מאוחר יותר.

en: _Replace With Old Files
he: ה_חלפה בקבצים הישנים

en: _Cancel Change
he: _ביטול השינוי

note: TRANSLATORS: This means "use the files from the new location", * as opposed to those from the old location.
en: _Use New Files
he: שימוש בקבצים _חדשים

en: Make user the _owner of the new home directory
he: הפיכת המשתמש _לבעלים של תיקיית הביתה החדשה

en: _Delete old home directory
he: מחיקת תיקיית הבית ה_ישנה

en: The home directory for %s has been set to <tt>%s</tt>, which already exists. Do you want to use files from this directory, or delete all its contents and use a completely empty home directory?
    
    In doubt, keep the files, and remove them later if needed.
he: תיקיית הבית של %s הוגדרה במיקום <tt>%s</tt>, שכבר קיים. האם ברצונך להשתמש בקבצים מתיקייה זו או למחוק את כל תוכנה ולהשתמש בתיקיית בית ריקה לגמרי?
    
    במידת הספק, כדאי לשמור את הקבצים ולהסיר אותם בשלב מאוחר יותר במידת הצורך.

en: _Delete Files
he: _מחיקת הקבצים

en: _Use Existing Files
he: שימוש בקבצים ה_קיימים

en: Copy old home directory to new location?
he: האם להעתיק את תיקייה הבית למיקום חדש?

en: The home directory for %s has been set to <tt>%s</tt>, which doesn't exist. Do you want to copy the contents of the old home directory (<tt>%s</tt>), or use a completely empty home directory?
    
    If you choose to copy the files to the new location, it's safe to delete the old directory.
he: תיקיית הבית של %s הוגדרה במיקום <tt>%s</tt>, שאינה קיימת. האם ברצונך להעתיק את התכנים של תיקיית הבית הישנה (<tt>%s</tt>), או להשתמש בתיקיית בית ריקה לגמרי?
    
    אם תתבצע בחירה להעתקת הקבצים למיקום החדש, ניתן למחוק את התיקייה הישנה בבטחה.

en: _Use Empty Directory
he: שימוש בתיקייה _ריקה

note: TRANSLATORS: This means "copy files from the old home directory".
en: Co_py Old Files
he: ה_עתקת קבצים ישנים

en: ID for the root user should not be modified
he: לא ניתן לשנות את מזהה משתמש העל

note: check that UID is free
en: User ID %d is already used by user %s
he: מזהה המשתמש %d כבר נמצא בשימוש על ידי המשתמש %s

en: Please choose a different numeric identifier for %s.
he: יש לבחור מזהה מספרי אחר עבור %s

en: Incomplete path in shell
he: נתיב לא מלא עבור המעטפת

en: Please enter full path for shell
    <span size="smaller">i.e.: /bin/bash</span>.
he: יש להזין את נתיב המעטפת המלא
    <span size="smaller">לדוגמה: /bin/bash</span>.

en: Can't revoke administration rights
he: לא ניתן לשלול את הרשאות הניהול

en: %s is the only administrator on this computer. Revoking administration rights for this account would lock you out of administrating the system.
he: %s הוא המנהל היחידי במחשב זה. שלילת זכויות הניהול לחשבון זה עלולה לנעול אותך מפני ניהול המערכת.

en: You are about to revoke your own administration rights
he: הרשאות הניהול שלך עומדות להישלל על ידיך

en: %s will no longer be able to perform administrative tasks. This account won't be allowed to get administration rights back on its own.
he: %s לא יוכל עוד לבצע פעולות ניהוליות. חשבון זה לא יורשה לקבל את הרשאות הניהול בחזרה בכוחות עצמו.

en: Give up administration rights
he: ויתור על זכויות ניהול

en: You cannot change the user ID for the superuser account.
he: לא ניתן לשנות את מזהה המשתמש לחשבון משתמש העל.

en: You cannot disable your own account, nor change your own home directory or user ID. Run this program from another user's session to edit these settings.
he: אין באפשרותך לנטרל את חשבונך או לשנות את תיקיית הבית או את מזהה המשתמש שלך. יש להריץ תכנית זו מהפעלה של משתמש אחר כדי לערוך הגדרות אלו.

en: You cannot change an account's home directory or user ID while the user is logged in.
he: לא ניתן לשנות את תיקיית הבית או את מזהה המשתמש כשזה מחובר.

en: Applying changes to user settings...
he: השינויים בהגדרות המשתמש מוחלות...

en: Users Settings
he: הגדרות משתמשים
