kupfer master - en to cs translation catalogue (671 entries)

en: Application Launcher
cs: Spouštěč aplikací

en: Convenient command and access tool for applications and documents
cs: Nástroj pro pohodlné provádění příkazů a přístup k aplikacím a dokumentům

en: Execute in Kupfer
cs: Spustit v aplikaci Kupfer

en: Saved Kupfer Command
cs: Uložený příkaz aplikace Kupfer

en: User credentials
cs: Přístupové údaje uživatele

en: _User:
cs: _Uživatel:

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Change
cs: _Změnit

en: Set Keyboard Shortcut
cs: Nastavit klávesové zkratky

en: Please press desired key combination
cs: Zmáčkněte prosím požadovanou kombinaci kláves

en: Keybinding could not be bound
cs: Nelze najít klávesovou zkratku

en: Kupfer Preferences
cs: Předvolby Kupfer

en: Start automatically on login
cs: Spouštět automaticky po přihlášení

en: <b>Start</b>
cs: <b>Spuštění</b>

en: Show icon in notification area
cs: Zobrazovat ikonu v oznamovací oblasti

en: Icon set:
cs: Sada ikon:

en: Terminal emulator:
cs: Emulátor terminálu:

en: Desktop Environment
cs: Pracovní prostředí

en: General
cs: Obecné

en: <b>Global Keyboard Shortcuts</b>
cs: <b>Globální klávesové zkratky</b>

en: Reset
cs: Vrátit původní

en: <b>Browser Keyboard Shortcuts</b>
cs: <b>Klávesové zkratky prohlížeče</b>

en: Use single keystroke commands (Space, /, period, comma etc.)
cs: Použít jednoklávesové příkazy (mezerník, lomítko, tečka, čárka atd.)

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Inclusion in Top Level Searches
cs: Zahrnout do nejvyšší úrovně hledání

en: Marked sources have their objects included in top level searches.
    An unmarked source's contents are only available by locating its subcatalog.
cs: Označené zdroje mají své objekty zahrnuty v nejvyšší úrovni hledání.
    Obsah neoznačených zdrojů je dostupny pouze při hledání v jeho podkatalogu.

en: Indexed Folders
cs: Indexované složky

en: Folders whose files are always available in the catalog.
cs: Složky, jejichž soubory jsou již dostupné v katalogu.

en: Catalog
cs: Katalog

en: Could not to carry out '%s'
cs: Nelze provést „%s“

en: "%s" produced a result
cs: „%s“ vyprodukoval výsledek

en: No permission to run "%s" (not executable)
cs: Nedostatečné oprávnění ke spuštění „%s“ (není spustitelný)

en: Command in "%s" is not available
cs: Příkaz v „%s“ není dostupný

en: Keyboard relay is active for display %s
cs: Zachytávání klávesnice je aktivní pro displej %s

en: do not present main interface on launch
cs: po spuštění nezobrazit hlavní rozhraní

en: list available plugins
cs: vypsat dostupné zásuvné moduly

en: enable debug info
cs: zapnout ladicí informace

note: TRANS: --exec-helper=HELPER is an internal command TRANS: that executes a helper program that is part of kupfer
en: run plugin helper
cs: spustit pomocníka zásuvného modulu

en: show usage help
cs: zobrazit nápovědu k použití

en: show version information
cs: zobrazit informace o verzi

en: Usage: kupfer [ OPTIONS | FILE ... ]
cs: Použití: kupfer [PŘEPÍNAČE | SOUBOR … ]

en: Available plugins:
cs: Dostupné zásuvné moduly:

note: TRANS: Names of accelerators in the interface
en: Alternate Activate
cs: Alternativní aktivace

note: TRANS: The "Comma Trick"/"Put Selection on Stack" allows the TRANS: user to select many objects to be used for one action
en: Comma Trick
cs: Vložení do zásobníku

note: TRANS: "Compose Command" makes one object out of the selected TRANS: object + action (+iobject)
en: Compose Command
cs: Sestavit příkaz

en: Mark Default Action
cs: Označit výchozí akci

en: Forget Object
cs: Zapomenout objekt

en: Reset All
cs: U všech vrátit původní

en: Select Quit
cs: Zvolit ukončení

en: Select Selected File
cs: Zvolit vybraný soubor

en: Select Selected Text
cs: Zvolit vybraný text

en: Show Help
cs: Zobrazit nápovědu

en: Show Preferences
cs: Zobrazit předvolby

en: Switch to First Pane
cs: Přepnout na první panel

en: Toggle Text Mode
cs: Přepnout textový režim

en: %s is empty
cs: %s je prázdný

en: No matches in %(src)s for "%(query)s"
cs: Ve zdroji %(src)s nebylo pro dotaz "%(query)s" nic nalezeno

en: No matches
cs: Nic nenalezeno

en: Type to search
cs: Pište co se má vyhledat

en: Type to search %s
cs: Pište, prohledá se %s

en: No action
cs: Žádná akce

en: Make "%(action)s" Default for "%(object)s"
cs: Nastavit akci „%(action)s“ jako výchozí pro objekt „%(object)s“

note: TRANS: Removing learned and/or configured bonus search score
en: Forget About "%s"
cs: Zapomenout informace o „%s“

note: TRANS: Names of global keyboard shortcuts
en: Show Main Interface
cs: Zobrazit hlavní rozhraní

en: Show with Selection
cs: Zobrazit s výběrem

note: TRANS: Plugin info fields
en: Description
cs: Popis

en: Author
cs: Autor

en: Version
cs: Verze

note: TRANS: Error message when Plugin needs a Python module to load
en: Python module '%s' is needed
cs: Je zapotřebí modul Python „%s“

en: Plugin could not be read due to an error:
cs: Zásuvný modul nemohl být načten kvůli výskytu chyby:

en: disabled
cs: vypnutý

en: Content of
cs: Obsah

note: TRANS: Plugin contents header
en: Sources
cs: Zdroje

note: TRANS: Plugin contents header
en: Actions
cs: Akce

en: Using encrypted password storage: %s
cs: Použití šifrovaného úložiště s heslem: %s

en: Using password storage: %s
cs: Použití úložiště s heslem: %s

note: TRANS: Plugin-specific configuration (header)
en: Configuration
cs: Nastavení

en: Set username and password
cs: Nastavit jméno a heslo

note: TRANS: File Chooser Title
en: Choose a Directory
cs: Výběr složky

en: Reset all shortcuts to default values?
cs: Nastavit všechny klávesové zkratky na výchozí hodnoty?

en: Command
cs: Příkaz

en: Shortcut
cs: Klávesová zkratka

en: A free software (GPLv3+) launcher
cs: Spouštěč vydaný pod svobodnou licencí (GPLv3+)

en: 
    This program is free software: you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
cs: 
    Tento program je svobodný software: Můžete jej dále šířit a/nebo upravovat za podmínek licence GNU General Public License v podobě, v jaké ji vydala Free Software Foundation, a to buď ve verzi 3 této licence nebo (dle vaší volby) v libovolné novější verzi.
    
    Tento program je šířen ve víře, že bude užitečný, ale BEZ JAKÝCHKOLIV ZÁRUK, a to i bez předpokládané záruky na PRODEJNOST nebo VHODNOST PRO KONKRÉTNÍ ÚČEL. Více podrobností najdete přímo v licenci GNU General Public License.
    
    Spolu s tímto programem byste měli obdržet kopii licence GNU General Public License. Pokud se tak nestalo, podívejte se na <http://www.gnu.org/licenses/>.

note: follows strings used elsewhere
en: Could not find running Kupfer
cs: Nelze najít běžící aplikaci Kupfer

en: Run after Delay...
cs: Spustit po chvíli…

en: Perform command after a specified time interval
cs: Provést příkaz po uplynutí zadané časové prodlevy

en: Multiple Objects
cs: Více objektů

en: %s object | %s objects
cs[0]: %s objekt
cs[1]: %s objekty
cs[2]: %s objektů

en: unknown
cs: neznámý

en: %s does not support this operation
cs: %s nepodporuje tuto operaci

en: Can not be used with multiple objects
cs: Nelze použít s více objekty naráz

en: Open
cs: Otevřít

en: No default application for %(file)s (%(type)s)
cs: Není nastavená výchozí aplikace pro  %(file)s (%(type)s)

en: Please use "%s"
cs: Použijte prosím „%s“

en: Set Default Application...
cs: Nastavit výchozí aplikaci…

en: Open with default application
cs: Otevřít pomocí výchozí aplikace

en: Reveal
cs: Ukázat

en: Open parent folder
cs: Otevřít rodičovskou složku

en: Open Terminal Here
cs: Otevřít zde terminál

en: Open this location in a terminal
cs: Otevřít toto umístění v terminálu

en: Run in Terminal
cs: Spustit v terminálu

en: Run (Execute)
cs: Spustit (provést)

en: Run this program in a Terminal
cs: Spustit tento program v terminálu

en: Run this program
cs: Spustit tento program

en: Go To
cs: Přejít na

en: Open URL
cs: Otevřít URL

en: Open URL with default viewer
cs: Otevřít URL s výchozím prohlížečem

en: Launch
cs: Spustit

en: Show application window
cs: Zobrazit okno aplikace

en: Launch application
cs: Spustit aplikaci

en: Launch Again
cs: Spustit znovu

en: Launch another instance of this application
cs: Spustit další instanci této aplikace

en: Close
cs: Zavřít

en: Attempt to close all application windows
cs: Zkusit zavřít okna všech aplikací

note: TRANS: 'Run' as in Perform a (saved) command
en: Run
cs: Spustit

en: Perform command
cs: Provést příkaz

en: (Empty Text)
cs: (Prázdný text)

note: TRANS: This is description for a TextLeaf, a free-text search TRANS: The plural parameter is the number of lines %(num)d
en: "%(text)s" | (%(num)d lines) "%(text)s"
cs[0]: „%(text)s“
cs[1]: (%(num)d řádky) „%(text)s“
cs[2]: (%(num)d řádků) „%(text)s“

note: TRANS: Multiple artist description "Artist1 et. al. "
en: %s et. al.
cs: %s a další

en: Recursive source of %(dir)s, (%(levels)d levels)
cs: Rekurzivní zdroj ze složky %(dir)s, (%(levels)d úrovní)

en: Directory source %s
cs: Zdroj složka %s

en: Home Folder
cs: Domovská složka

en: Catalog Index
cs: Katalogový rejstřík

en: An index of all available sources
cs: Rejstřík ze všech dostupných zdrojů

en: Root catalog
cs: Kořenový katalog

en: Please Configure Plugin
cs: Nastavte prosím zásuvný modul

en: Plugin %s is not configured
cs: Zásuvný modul %s není nastavený

en: Invalid user credentials for %s
cs: Neplatné přístupové údaje uživatele pro %s

en: Applications
cs: Aplikace

en: All applications and preferences
cs: Všechny aplikace a předvolby

en: Applications for Desktop Environment
cs: Aplikace pro pracovní prostředí

en: Open With...
cs: Otevřít s…

en: Open with any application
cs: Otevřít pomocí nějaké aplikace

en: Set default application to open this file type
cs: Nastavit výchozí aplikaci na otevírání tohoto typu souboru

en: Archive Manager
cs: Správa archivu

en: Use Archive Manager actions
cs: Použít akce správce archivu

en: Compressed archive type for 'Create Archive In'
cs: Typ komprimovaného archivu pro „Vytvořit archiv v“

en: Extract Here
cs: Rozbalit zde

en: Extract compressed archive
cs: Rozbalit komprimovaný archiv

en: Create Archive
cs: Vytvořit archiv

en: Create a compressed archive from folder
cs: Vytvořit komprimovaný archiv ze složky

en: Create Archive In...
cs: Vytvořit archiv v…

note: TRANS: Default filename (no extension) for 'Create Archive In...'
en: Archive
cs: Archiv

en: Calculator
cs: Kalkulačka

en: Calculate expressions starting with '='
cs: Vypočítat výraz začínajících „=“

en: Calculate
cs: Vypočítat

en: Clipboards
cs: Schránky

en: Recent clipboards and clipboard proxy objects
cs: Nedávné objekty schránek a proxy schránky

en: Number of recent clipboards to remember
cs: Počet nedávných schránek k zapamatování

en: Include selected text in clipboard history
cs: Zahrnout vybraný text do historie schránky

en: Copy selected text to primary clipboard
cs: Kopírovat vybraný text do hlavní schránky

en: Selected Text
cs: Vybraný text

en: Clipboard "%(desc)s" | Clipboard with %(num)d lines "%(desc)s"
cs[0]: Schránka „%(desc)s“
cs[1]: Schránka s %(num)d řádky „%(desc)s“
cs[2]: Schránka s %(num)d řádky „%(desc)s“

en: Clipboard Text
cs: Text schránky

en: Clipboard File
cs: Soubor schránky

en: Clipboard Files
cs: Soubory schránky

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Remove all recent clipboards
cs: Odstranit všechny nedávné položky ze schránky

en: Shell Commands
cs: Příkazy shellu

en: Run command-line programs. Actions marked with the symbol %s run in a subshell.
cs: Spustit programy příkazové řádky. Akce označené symbolem %s poběží v podřízeném shellu.

en: Run (Get Output)
cs: Spustit (získat výstup)

en: Run program and return its output
cs: Spustit program a vrátit jeho výstup

note: TRANS: The user starts a program (command) and the text TRANS: is an argument to the command
en: Pass to Command...
cs: Předat do příkazu…

en: Run program with object as an additional parameter
cs: Spustit program s objektem, jako doplňujícím parametrem

note: TRANS: The user starts a program (command) and TRANS: the text is written on stdin
en: Write to Command...
cs: Zapsat do příkazu…

en: Run program and supply text on the standard input
cs: Spustit program a poskytnout text na standardní vstup

note: TRANS: The user starts a program (command) and TRANS: the text is written on stdin, and we TRANS: present the output (stdout) to the user.
en: Filter through Command...
cs: Filtrovat přes příkaz…

en: Run command-line programs
cs: Spustit programy příkazové řádky

en: GNOME Terminal
cs: Terminál GNOME

en: XFCE Terminal
cs: Terminál XFCE

en: X Terminal
cs: Terminál X

en: Save As...
cs: Uložit jako…

en: Quit
cs: Ukončit

en: Quit Kupfer
cs: Ukončit aplikaci Kupfer

en: About Kupfer
cs: O aplikaci Kupfer

en: Show information about Kupfer authors and license
cs: Zobrazit informace o autorech aplikace Kupfer a licenci

en: Kupfer Help
cs: Nápověda aplikace Kupfer

en: Get help with Kupfer
cs: Získat nápovědu k aplikaci Kupfer

en: Show preferences window for Kupfer
cs: Zobrazit okno s předvolbami pro Kupfer

en: Search Contents
cs: Prohledat obsah

en: Search inside this catalog
cs: Hledat v tomto katalogu

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy to clipboard
cs: Kopírovat do schránky

en: Rescan
cs: Přeindexovat

en: Force reindex of this source
cs: Vynutit přeindexování tohoto zdroje

en: Last Command
cs: Poslední příkaz

en: Internal Kupfer Objects
cs: Interní objekty Kupfer

en: Last Result
cs: Poslední výsledek

en: Command Results
cs: Výsledky příkazu

en: Dictionary
cs: Slovník

en: Look up word in dictionary
cs: Vyhledat slovíčko ve slovníku

en: Look Up
cs: Vyhledat

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Recently used documents and bookmarked folders
cs: Nedávno použité dokumenty a označené složky

en: Max recent document days
cs: Max. stáří nedávných dokumentů ve dnech

en: Recent Items
cs: Nedávné položky

en: Recently used documents
cs: Nedávno použité dokumenty

en: %s Documents
cs: Dokumenty %s

en: Recently used documents for %s
cs: Nedávno použité dokumenty pro %s

en: Places
cs: Místa

en: Bookmarked folders
cs: Označené složky

en: Epiphany Bookmarks
cs: Záložky v Epiphany

en: Index of Epiphany bookmarks
cs: Seznam záložek v prohlížeči Epiphany

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Mark commonly used items and store objects for later use
cs: Označit běžně používané položky a uchovat objekty pro pozdější použití

en: Shelf of "Favorite" items
cs: Seznam „oblíbených“ položek

en: Add to Favorites
cs: Přidat do oblíbených

en: Add item to favorites shelf
cs: Přidat položku do seznamu oblíbených

en: Remove from Favorites
cs: Odebrat z oblíbených

en: Remove item from favorites shelf
cs: Odebrat položku ze seznamu oblíbených

en: File Actions
cs: Akce se soubory

en: More file actions
cs: Více akcí se soubory

en: Move To...
cs: Přesunout do…

en: Move file to new location
cs: Přesunout tento soubor na nové místo

en: Rename To...
cs: Přejmenovat na…

en: Copy To...
cs: Kopírovat do…

en: Copy file to a chosen location
cs: Kopírovat soubor na vybrané místo

en: Firefox Bookmarks
cs: Záložky ve Firefoxu

en: Index of Firefox bookmarks
cs: Seznam záložek v prohlížeči Firefox

en: Include visited sites
cs: Zahrnout navštívené stránky

en: Firefox tag
cs: Štítky ve Firefoxu

note: TRANS: Multihead refers to support for multiple computer displays TRANS: In this case, it only concerns the special configuration TRANS: with multiple X "screens"
en: Multihead Support
cs: Podpora více monitorů

en: Notes
cs: Poznámky

en: Gnote or Tomboy notes
cs: Poznámky v aplikacích Gnote nebo Tomboy

en: Work with application
cs: Pracovat s aplikací

en: Open with notes application
cs: Otevřít s aplikací pro práci s poznámkami

en: Append to Note...
cs: Připojit k poznámce…

en: Add text to existing note
cs: Přidat text do stávající poznámky

en: Create Note
cs: Vytvořit poznámku

en: Create a new note from this text
cs: Vytvořit novou poznámku z tohoto textu

en: Get Note Search Results...
cs: Získat výsledky hledávání poznámek…

en: Show search results for this query
cs: Zobrazit výsledky hledání pro tento dotaz

en: today, %s
cs: dnes, %s

en: yesterday, %s
cs: včera, %s

note: TRANS: Note description, %s is last changed time in locale format
en: Last updated %s
cs: Naposledy aktualizováno %s

en: Play and enqueue tracks and browse the music library
cs: Přehrávání a přidávání skladeb do fronty a procházení hudební knihovny

en: Include artists in top level
cs: Zahrnout umělce do nejvyšší úrovně

en: Include albums in top level
cs: Zahrnout alba do nejvyšší úrovně

en: Include songs in top level
cs: Zahrnout skladby do nejvyšší úrovně

en: Play
cs: Přehrát

en: Resume playback in Rhythmbox
cs: Pokračovat v přehrávání v přehrávači Rhythmbox

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Pause playback in Rhythmbox
cs: Pozastavit přehrávání v přehrávači Rhythmbox

en: Next
cs: Následující

en: Jump to next track in Rhythmbox
cs: Přeskočit na následující stopu v přehrávači Rhythmbox

en: Previous
cs: Předchozí

en: Jump to previous track in Rhythmbox
cs: Přeskočit na předchozí stopu v přehrávači Rhythmbox

en: Show Playing
cs: Zobrazit co se přehrává

en: Tell which song is currently playing
cs: Sdělit, která skladba se právě přehrává

en: Clear Queue
cs: Vymazat frontu

en: Play tracks in Rhythmbox
cs: Přehrát skladby v přehrávači Rhythmbox

en: Enqueue
cs: Zařadit do fronty

en: Add tracks to the play queue
cs: Přidat skladbu do fronty přehrávaných skladeb

note: TRANS: Song description
en: by %(artist)s from %(album)s
cs: od interpreta %(artist)s z alba %(album)s

note: TRANS: Album description "by Artist"
en: by %s
cs: od interpreta %s

note: TRANS: Artist songs collection description
en: Tracks by %s
cs: Skladby od interpreta %s

en: Albums
cs: Alba

en: Music albums in Rhythmbox Library
cs: Hudební album v knihovně Rhythmbox

en: Artists
cs: Umělci

en: Music artists in Rhythmbox Library
cs: Hudební umělec v knihovně Rhythmbox

en: Songs
cs: Skladby

en: Songs in Rhythmbox library
cs: Skladba v knihovně Rhythmbox

en: GNOME Session Management
cs: Správa sezení GNOME

en: Special items and actions for GNOME environment
cs: Speciální položky a akce pro pracovní prostředí GNOME

en: Log Out...
cs: Odhlásit se…

en: Log out or change user
cs: Odhlásit nebo změnit uživatele

en: Shut Down...
cs: Vypnout…

en: Shut down, restart or suspend computer
cs: Vypnout, restartovat nebo uspat počítač

en: Lock Screen
cs: Zamknout obrazovku

en: Enable screensaver and lock
cs: Povolit šetřič obrazovky a zamykání

note: -*- coding: utf-8 -*
en: XFCE Session Management
cs: Správa sezení XFCE

en: Special items and actions for XFCE environment
cs: Speciální položky a akce pro pracovní prostředí XFCE

en: Show Text
cs: Zobrazit text

en: Display text in a window
cs: Zobrazit text v okně

en: Large Type
cs: Rozsáhlý typ

en: Show Notification
cs: Zobrazovat oznámení

en: Trash
cs: Koš

en: Access trash contents
cs: Přístup k obsahu koše

en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

en: Move this file to trash
cs: Přesunout tento soubor do koše

en: Restore
cs: Obnovit

en: Move file back to original location
cs: Přesunout soubor zpět na původní místo

en: Trash is empty
cs: Koš je prázdný

note: proper translation of plural
en: Trash contains one file | Trash contains %(num)s files
cs[0]: Koš obsahuje jeden soubor
cs[1]: Koš obsahuje %(num)s soubory
cs[2]: Koš obsahuje %(num)s souborů

en: Triggers
cs: Spouštěče

en: Assign global keybindings (triggers) to objects created with 'Compose Command'.
cs: Přiřadit globální klávesové zkratky (spouštěče) objektům vytvořeným pomocí „Napsat příkaz“

en: Add Trigger...
cs: Přidat spouštěč…

en: Remove Trigger
cs: Odstranit spouštěč

en: URL Actions
cs: Akce s URL

en: Download and Open
cs: Stáhnout a otevřít

en: Download To...
cs: Stáhnout do…

en: Download URL to a chosen location
cs: Stáhnout URL do vybraného místa

en: Volumes and Disks
cs: Svazky a disky

en: Mounted volumes and disks
cs: Připojené svazky a disky

en: Volume mounted at %s
cs: Svazek připojen v %s

en: Unmount
cs: Odpojit

en: Unmount this volume
cs: Odpojit tento svazek

en: Eject
cs: Vysunout

en: Unmount and eject this media
cs: Odpojit a vysunout toto médium

en: Search the Web
cs: Prohledat web

en: Search the web with OpenSearch search engines
cs: Prohledat web pomocí vyhledávacího stroje OpenSearch

en: Search With...
cs: Prohledat pomocí…

en: Search For...
cs: Vyhledat…

en: Search Engines
cs: Vyhledávací stroje

en: Wikipedia
cs: Wikipedie

en: Search in Wikipedia
cs: Hledat na Wikipedii

en: Wikipedia language
cs: Jazyk Wikipedie

note: TRANS: Default wikipedia language code
en: en
cs: cs

en: Search for this term in %s.wikipedia.org
cs: Vyhledat tento výraz na %s.wikipedia.org

en: Window List
cs: Seznam oken

en: All windows on all workspaces
cs: Všechna okna na všech pracovních plochách

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Shade
cs: Zakrýt

en: Unshade
cs: Odkrýt

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Unminimize
cs: Zrušit minimalizaci

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Unmaximize
cs: Zrušit maximalizaci

en: Maximize Vertically
cs: Maximalizovat svisle

en: Unmaximize Vertically
cs: Zrušit svislou maximalizaci

note: TRANS: Window on (Workspace name), window description
en: Window on %(wkspc)s
cs: Okno na ploše %(wkspc)s

en: Frontmost Window
cs: Okno zcela nahoře

en: Next Window
cs: Následující okno

en: Jump to this window's workspace and focus
cs: Přejít na pracovní plochu s tímto oknem a zaměřit jej

en: %d window | %d windows
cs[0]: %d okno
cs[1]: %d okna
cs[2]: %d oken

en: Active workspace
cs: Aktivní pracovní plocha

en: Jump to this workspace
cs: Přejít na tuto pracovní plochu

en: Workspaces
cs: Pracovní plochy

en: Recently used documents in Abiword
cs: Nedávno použité dokumenty v aplikaci Abiword

en: Abiword Recent Items
cs: Nedávné položky Abiword

en: Interface with the package manager APT
cs: Rozhraní ke správci balíčků APT

en: Installation method
cs: Instalační metoda

en: Show Package Information
cs: Zobrazit informace o balíčku

en: Install
cs: Nainstalovat

en: Install package using the configured method
cs: Nainstalovat balíček pomocí nastavené metody

en: Packages matching "%s"
cs: Odpovídající balíčky „%s“

en: Search Package Name...
cs: Vyhledat balíček podle názvu…

en: Deep Archives
cs: Do hloubky archivů

en: Allow browsing inside compressed archive files
cs: Umožňuje procházení uvnitř komprimovaných archivních souborů

en: Content of %s
cs: Obsah archivu %s

note: encoding: utf-8 don't panic! This is just because it's crazy and fun! ツ
en: Ascii & Unicode Icon Set
cs: Sada ikon ASCII a Unikód

en: Provides the Ascii and Unicode icon sets that use letters and symbols to produce icons for the objects found in Kupfer.
cs: Poskytuje sadu ikon ASCII a Unikód, které používají písmena a symboly k vytvoření ikon pro objekty nalezené v aplikaci Kupfer.

en: Ascii
cs: ASCII

en: Unicode
cs: Unikód

en: Control Audacious playback and playlist
cs: Ovládat přehrávání a seznamy skladeb přehrávače Audacious

en: Add track to the Audacious play queue
cs: Přidat skladbu do fronty přehrávaných skladeb v přehrávači Audacious

en: Dequeue
cs: Vyjmout z fronty

en: Remove track from the Audacious play queue
cs: Odstranit skladbu z fronty přehrávaných skladeb v přehrávači Audacious

en: Jump to track in Audacious
cs: Přeskočit na stopu v přehrávači Audacious

en: Resume playback in Audacious
cs: Pokračovat v přehrávání v přehrávači Audacious

en: Pause playback in Audacious
cs: Pozastavit přehrávání v přehrávači Audacious

en: Jump to next track in Audacious
cs: Přeskočit na následující stopu v přehrávači Audacious

en: Jump to previous track in Audacious
cs: Přeskočit na předchozí stopu v přehrávači Audacious

en: Clear the Audacious play queue
cs: Vymazat frontu přehrávaných skladeb v přehrávači Audacious

en: Shuffle
cs: Náhodně

en: Toggle shuffle in Audacious
cs: Zapnout/vypnout náhodné pořadí v přehrávači Audacious

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Toggle repeat in Audacious
cs: Zapnout/vypnout opakování v přehrávači Audacious

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: Chromium Bookmarks
cs: Záložky v prohlížeči Chromium

en: Index of Chromium bookmarks
cs: Seznam záložek v prohlížeči Chromium

en: Claws Mail Contacts and Actions
cs: Kontakty a akce v Claws Mail

en: Compose New Email
cs: Napsat nový e-mail

en: Compose a new message in Claws Mail
cs: Napsat nový e-mail v poštovním klientovi Claws Mail

en: Receive All Email
cs: Přijmout všechny e-maily

en: Receive new messages from all accounts in ClawsMail
cs: Přijmout pomocí poštovního klienta Claws Mail nové zprávy ze všech účtů

en: Compose Email
cs: Napsat e-mail

en: Send in Email To...
cs: Odeslat e-mailem…

en: Compose new message in Claws Mail and attach file
cs: Napsat novou zprávu v poštovním klientovi Claws Mail a přiložit soubor

en: Claws Mail Address Book
cs: Adresář z Claws Mail

en: Contacts from Claws Mail Address Book
cs: Kontakty z adresáře poštovního klienta Claws Mail

en: Custom Terminal
cs: Vlastní terminál

en: Configure a custom terminal emulator
cs: Nastavit vlastní emulátor terminálu

en: Execute flag
cs: Příznaky spuštění

en: Custom Theme
cs: Vlastní motiv

en: Use a custom color theme
cs: Použít motiv s vlastními barvami

en: Theme:
cs: Motiv:

en: Default Email Client
cs: Výchozí poštovní klient

en: Compose email using the system's default mailto: handler
cs: Napsat e-mail ve výchozím programu systému pro zpracován mailto:

en: Search in Devhelp
cs: Hledat v nápovědě pro vývojáře DevHelp

en: DuckDuckGo Search
cs: Vyhledávač DuckDuckGo

en: Search the web securely with DuckDuckGo
cs: Prohledat web bezpečně pomocí DuckDuckGo

en: Access to Empathy Contacts
cs: Přístup ke kontaktům v komunikátoru Empathy

en: Show offline contacts
cs: Zobrazovat odpojené kontakty

en: Available
cs: Dostupný

en: Away
cs: Pryč

en: Busy
cs: Nerušit

en: Not Available
cs: Nedostupný

en: Invisible
cs: Neviditelný

en: Offline
cs: Odpojený

en: Open Chat
cs: Otevřít diskuzi

en: Change Global Status To...
cs: Změnit globální stav na…

en: Empathy Contacts
cs: Kontakty v komunikátoru Empathy

en: Empathy Account Status
cs: Stav účtu Empathy

en: Evolution contacts
cs: Kontakty aplikace Evolution

en: Compose a new message in Evolution
cs: Napsat nový e-mail v poštovním klientovi Evolution

en: Compose new message in Evolution and attach file
cs: Napsat novou zprávu v poštovním klientovi Evolution a přiložit soubor

en: Evolution Address Book
cs: Adresář aplikace Evolution

en: Show sites and handle ftp addresses by Filezilla
cs: Zobrazit servery a pracovat s FTP pomocí aplikace Filezilla

en: Open Site with Filezilla
cs: Připojit se k serveru pomocí aplikace Filezilla

en: Filezilla Sites
cs: Servery Filezilla

en: Sites from Filezilla
cs: Servery z aplikace Filezilla

en: Access to Gajim Contacts
cs: Přístup ke kontaktům v komunikátoru Gajim

en: Free for Chat
cs: Ukecaný

en: Gajim Contacts
cs: Kontakty v komunikátoru Gajim

en: Gajim Account Status
cs: Stav účtu Gajim

en: Load contacts and compose new email in Gmail
cs: Načítání kontaktů a psaní nových e-mailů v Gmail

en: Load contacts' pictures
cs: Načítat obrázky kontaktů

en: Load additional information
cs: Načíst doplňující informace

en: Work email
cs: E-mail do práce

en: Home email
cs: E-mail domů

en: Other email
cs: Jiný e-mail

en: Work address
cs: Adresa do práce

en: Home address
cs: Adresa domů

en: Other address
cs: Jiná adresa

en: Car phone
cs: Telefon do auta

en: Home phone
cs: Telefon domů

en: Home fax
cs: Fax domů

en: Internal phone
cs: Interní telefon

en: Mobile
cs: Mobilní telefon

en: Other
cs: Jiný

en: Work phone
cs: Telefon do práce

en: Work fax
cs: Fax do práce

en: Compose Email in Gmail
cs: Napsat e-mail v pošťáku Gmail

en: Open web browser and compose new email in Gmail
cs: Otevřít webový prohlížeč a napsat nový e-mail v pošťáku Gmail

en: Edit Contact in Gmail
cs: Upravit kontakt na službě Gmail

en: Open web browser and edit contact in Gmail
cs: Otevřít webový prohlížeč a upravit kontakt na službě Gmail

en: Contacts from Google services (Gmail)
cs: Kontakty ze služeb Google (Gmail)

en: GNOME Terminal Profiles
cs: Profily terminálu GNOME

en: Launch GNOME Terminal profiles
cs: Profily pro spouštění terminálu GNOME

en: Show albums and upload files to Picasa
cs: Zobrazit alba a odesílat soubory do služby Picasa

en: Users to show: (,-separated)
cs: Zobrazit uživatele: (oddělujte ,)

en: Load user and album icons
cs: Načítat ikony uživatelů a alb

en: Uploading Pictures
cs: Odesílají se obrázky

en: Uploading pictures to Picasa Web Album
cs: Odeslat obrázky do webového alba Picasa

en: Creating album:
cs: Vytvoření alba:

en: Album created by Kupfer
cs: Album vytvořené aplikací Kupfer

en: File:
cs: Soubor:

en: One album | %(num)d albums
cs[0]: Jedno album
cs[1]: %(num)d alba
cs[2]: %(num)d alb

en: one photo | %(num)s photos
cs[0]: jedna fotka
cs[1]: %(num)s fotky
cs[2]: %(num)s fotek

en: Upload to Picasa Album...
cs: Odeslat do alba Picasa…

en: Upload files to Picasa album
cs: Odeslat soubory do alba Picasa

en: Upload to Picasa as New Album
cs: Odeslat jako nové album Picasa

en: Create album from selected local directory
cs: Vytvořit album z vybrané místní složky

en: Picasa Albums
cs: Alba Picasa

en: User albums in Picasa
cs: Uživatelská alba ve službě Picasa

en: Google Search
cs: Vyhledávač Google

en: Search Google with results shown directly
cs: Vyhledávání pomocí Google s přímým zobrazením výsledků

en: Results for "%s"
cs: Výsledky pro „%s“

en: Show More Results For "%s"
cs: Zobrazit více výsledků pro „%s“

en: %s total found
cs: Celkem nalezeno %s

en: Browse and create new tasks in GTG
cs: Procházení a vytváření nových úkolů v GTG

en: due: %s
cs: termín: %s

en: start: %s
cs: začít: %s

en: tags: %s
cs: značky: %s

en: Open task in Getting Things GNOME!
cs: Otevřít úkol v Getting Things GNOME!

en: Delete
cs: Smazat

en: Permanently remove this task
cs: Trvale odstranit tento úkol

en: Mark Done
cs: Označit „Dokončeno“

en: Mark this task as done
cs: Označit tento úkol jako dokončený

en: Dismiss
cs: Zahodit

en: Mark this task as not to be done anymore
cs: Označit úkol, že již nebude dokončen

en: Create Task
cs: Vytvořit úkol

en: Create new task in Getting Things GNOME
cs: Vytvořit nový úkol v aplikaci Getting Things GNOME

en: Microblogging with Gwibber. Allows sending and receiving messages from social networks like Twitter, Identi.ca etc. Requires the package 'gwibber-service'.
cs: Mikroblogování se službou Gwibber. Umožňuje odesílat a přijímat zprávy ze sociálních sítí jako je Twitter, Identi.ca atd. Vyžaduje balíček „gwibber-service“.

en: Maximum number of messages to show
cs: Maximální počet zobrazovaných zpráv

note: TRANS: Account description, similar to "John on Identi.ca"
en: %(user)s on %(service)s
cs: %(user)s na %(service)s

note: TRANS: Gwibber Message description TRANS: Similar to "John  May 5 2011 11:40 on Identi.ca" TRANS: the %(user)s and similar tokens must be unchanged
en: %(user)s %(when)s on %(where)s
cs: %(user)s %(when)s na %(where)s

en: Send Message
cs: Odeslat zprávu

en: Send message to all Gwibber accounts
cs: Odeslat zprávu na všechny účty Gwibber

en: Send Message To...
cs: Odeslat zprávu na…

en: Send message to a Gwibber account
cs: Odeslat zprávu na účet Gwibber

en: Send Message...
cs: Odeslat zprávu…

en: Send message to selected Gwibber account
cs: Odeslat zprávu na vybraný účet Gwibber

en: Reply...
cs: Odpovědět…

en: Delete Message
cs: Smazat zprávu

en: Send Private Message...
cs: Odeslat soukromou zprávu…

en: Send direct message to user
cs: Odeslat přímou zprávu uživateli

en: Retweet
cs: Znovu napsat

en: Retweet To...
cs: Znovu napsat na…

en: Retweet message to all Gwibber accounts
cs: Znovu napsat zprávu na všechny účty Gwibber

en: Retweet message to a Gwibber account
cs: Znovu napsat zprávu na účet Gwibber

en: Open in Browser
cs: Otevřít v prohlížeči

en: Open message in default web browser
cs: Otevřít zprávu ve výchozím prohlížeči

en: Gwibber Accounts
cs: Účty Gwibber

en: Accounts configured in Gwibber
cs: Účty nastavené ve službě Gwibber

en: Gwibber Messages
cs: Zprávy Gwibber

en: Recent messages received by Gwibber
cs: Poslední zprávy přijaté na Gwibber

note: TRANS:  %s is a service name
en: Gwibber Messages for %s
cs: Zprávy Gwibber pro službu %s

en: Gwibber Streams
cs: Proudy Gwibber

en: Streams configured in Gwibber
cs: Proudy nastavené ve službě Gwibber

note: TRANS: Gwibber messages in %s :: %s is a Stream name
en: Gwibber Messages in %s
cs: Zprávy Gwibber v proudu %s

en: Gwibber (Simple)
cs: Gwibber (jednoduchý)

en: Send updates via the microblogging client Gwibber
cs: Poslat aktualizaci přes mikroblogovacího klienta Gwibber

en: Send Update
cs: Poslat aktualizaci

en: Unable to activate Gwibber service
cs: Nelze aktivovat službu Gwibber

en: Higher-order Actions
cs: Akce nejvyšší úrovně

en: Tools to work with commands as objects
cs: Nástroj umožňující práci s příkazy jako s objekty

en: Select in Kupfer
cs: Vybrat v aplikaci Kupfer

en: Result of %s (%s)
cs: Výsledky pro %s (%s)

en: Run (Take Result)
cs: Spustit (převzít výsledky)

en: Take the command result as a proxy object
cs: Převzít výsledek příkazu jako objekt proxy

en: Run (Discard Result)
cs: Spustit (zahodit výsledky)

en: Image Tools
cs: Nástroje na obrázky

en: Image transformation tools
cs: Nástroje pro transformaci obrázků

en: Scale...
cs: Změnit velikost…

en: Scale image to fit inside given pixel measure(s)
cs: Změnit velikost obrázku, aby odpovídal vnitřně daným rozměrům v pixelech

en: Rotate Clockwise
cs: Otočit ve směru hodinových ručiček

en: Rotate Counter-Clockwise
cs: Otočit proti směru hodinových ručiček

en: Autorotate
cs: Automaticky otočit

en: Rotate JPEG (in-place) according to its EXIF metadata
cs: Otočit JPEG v souladu s jeho metadaty EXIF

en: Kupfer Plugins
cs: Zásuvné moduly Kupfer

en: Access Kupfer's plugin list in Kupfer
cs: Přístup k seznamu zásuvných modulů Kupfer v aplikaci Kupfer

en: Show Information
cs: Zobrazit informace

en: Show Source Code
cs: Zobrazit zdrojový kód

en: enabled
cs: zapnutý

en: Locate Files
cs: Najít soubory

en: Search filesystem using locate
cs: Prohledat souborový systém pomocí programu „locate“

en: Ignore case distinctions when searching files
cs: Při vyhledávání souborů nebrat ohled na velikost písmen

en: Recently used documents in OpenOffice/LibreOffice
cs: Dokumenty nedávno použité v OpenOffice/LibreOffice

en: OpenOffice/LibreOffice Recent Items
cs: Nedávné položky OpenOffice/LibreOffice

en: Opera Mail contacts and actions
cs: Kontakty a akce poštovního klienta Opera Mail

en: Compose a new message in Opera Mail
cs: Napsat nový e-mail v poštovním klientovi Opera Mail

en: Opera Mail Contacts
cs: Kontakty v Opera Mail

en: Contacts from Opera Mail
cs: Kontakty z adresáře poštovního klienta Opera Mail

en: Opera Bookmarks
cs: Záložky v Opeře

en: Index of Opera bookmarks
cs: Seznam záložek v prohlížeči Opera

en: Access to Pidgin Contacts
cs: Přístup ke kontaktům v komunikátoru Pidgin

en: %s (%d character) | %s (%d characters)
cs[0]: %s (%d znak)
cs[1]: %s (%d znaky)
cs[2]: %s (%d znaků)

en: Pidgin Contacts
cs: Kontakty Pidgin

en: PuTTY Sessions
cs: Sezení PuTTY

en: Quick access to PuTTY Sessions
cs: Rychlý přístup k sezením PuTTY

en: Start Session
cs: Spustit sezení

en: Quicksilver Icons
cs: Ikony Quicksilver

en: Quick Image Viewer
cs: Rychlé prohlížení obrázků

en: View Image
cs: Zobrazit obrázek

en: Render reStructuredText and show the result
cs: Vykreslit reStructuredText a zobrazit výsledek

en: View as HTML Document
cs: Zobrazit jako dokument HTML

en: Active GNU Screen sessions
cs: Aktivovat sezení GNU Screen

en: Attached
cs: Připojené

en: Detached
cs: Odpojené

en: %(status)s session (%(pid)s) created %(time)s
cs: %(status)s sezení (%(pid)s) vytvořené %(time)s

en: Screen Sessions
cs: Sezení obrazovky

en: Attach
cs: Připojit

en: Send Keys
cs: Poslat klávesy

en: Send synthetic keyboard events using xautomation
cs: Poslat pomocí xautomation uměle vyvolané události klávesnice

en: Paste to Foreground Window
cs: Vložit do okna na popředí

en: Copy to clipboard and send Ctrl+V to foreground window
cs: Kopírovat do schránky a poslat Ctrl+V do okna na popředí

en: Send keys to foreground window
cs: Poslat klávesy do okna na popředí

en: Type Text
cs: Psát text

en: Type the text to foreground window
cs: Psát text do okna na popředí

note: -*- coding: UTF-8 -*-
en: System Services
cs: Systémové služby

en: Start, stop or restart system services via init scripts
cs: Spustit, zastavit nebo restartovat systémové služby přes inicializační skripty

en: Sudo-like Command
cs: Příkaz typu sudo

en: Start Service
cs: Spustit službu

en: Restart Service
cs: Restartovat službu

en: Stop Service
cs: Zastavit službu

en: %s Service
cs: Služba %s

note: -*- coding: UTF-8 -*-
en: Shorten Links
cs: Zkrácené odkazy

en: Create short aliases of long URLs
cs: Vytvořit zkrácené přezdívky pro dlouhé URL

en: Error
cs: Chyba

en: Shorten With...
cs: Zkrátit pomocí…

en: Services
cs: Služby

en: Show QRCode
cs: Zobrazit kód QR

en: Display text as QRCode in a window
cs: Zobrazit text jako kód QR v okně

en: Access to Skype contacts
cs: Přístup ke kontaktům komunikátoru Skype

en: Skype Me
cs: Zavolat mi

en: Logged Out
cs: Odhlášeno

en: Call
cs: Volat

en: Place a call to contact
cs: Umístit volání do kontaktu

en: Skype Contacts
cs: Kontakty v komunikátoru Skype

en: Skype Statuses
cs: Stav komunikátoru Skype

note: -*- coding: UTF-8 -*-
en: SSH Hosts
cs: Hostitelé SSH

en: Adds the SSH hosts found in ~/.ssh/config.
cs: Přidává hostitele SSH nalezené v ~/.ssh/config.

en: SSH host
cs: Hostitel SSH

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect to SSH host
cs: Připojit k hostiteli SSH

en: SSH hosts as specified in ~/.ssh/config
cs: Hostitelé SSH jak jsou zadáni v ~/.ssh/config

en: No D-Bus connection to desktop session
cs: Neexistuje žádné napojení sběrnice D-Bus na sezení pracovního prostředí

en: GNOME Keyring
cs: Klíčenka GNOME

en: Unencrypted File
cs: Rozšifrovat soubor

en: Document Templates
cs: Šablony dokumentů

en: Create new documents from your templates
cs: Vytvořit nový dokumentu ze své šablony

en: %s template
cs: Šablona %s

en: Empty File
cs: Prázdný soubor

en: New Folder
cs: Nová složka

en: Create New Document...
cs: Vytvořit nový dokument…

en: Create a new document from template
cs: Vytvořit nový dokument ze šablony

en: Create Document In...
cs: Vytvořit dokument v…

en: Textfiles
cs: Textové soubory

en: Append To...
cs: Připojit k…

en: Append...
cs: Připojit…

en: Write To...
cs: Zapsat do…

en: Get Text Contents
cs: Získat textový obsah

en: File manager Thunar actions
cs: Akce správce souborů Thunar

en: Select in File Manager
cs: Vybrat ve správci souborů

en: Show Properties
cs: Zobrazit vlastnosti

en: Show information about file in file manager
cs: Zobrazit informace o souborech ve správci souborů

en: Send To...
cs: Odeslat do…

en: Symlink In...
cs: Symbolický odkaz v…

en: Create a symlink to file in a chosen location
cs: Vytvořit symbolický odkaz na soubor ve zvoleném umístění

en: Empty Trash
cs: Vyprázdnit koš

en: Thunar Send To Objects
cs: Objekty „Odeslat do“ aplikace Thunar

en: Thunderbird/Icedove Contacts and Actions
cs: Kontakty a akce v Thunderbird/Icedove

en: Compose a new message in Thunderbird
cs: Napsat novou zprávu v aplikaci Thunderbird

en: Thunderbird Address Book
cs: Adresář aplikace Thunderbird

en: Contacts from Thunderbird Address Book
cs: Kontakty z adresáře poštovního klienta Thunderbird

en: Show running tasks and allow sending signals to them
cs: Zobrazuje běžící úlohy a umožňuje jim zaslat signál

en: Sort Order
cs: Řazení

en: Commandline
cs: Příkazový řádek

en: CPU usage (descending)
cs: Využití procesoru (sestupně)

note: sort processes (top don't allow to sort via cmd line)
en: Memory usage (descending)
cs: Využití paměti (sestupně)

en: Send Signal...
cs: Zaslat signál…

en: Signals
cs: Signály

en: Running Tasks
cs: Běžící úlohy

note: default: by cpu
en: pid: %(pid)s  cpu: %(cpu)g%%  mem: %(mem)g%%  time: %(time)s
cs: pid: %(pid)s  cpu: %(cpu)g%%  paměť: %(mem)g%%  čas: %(time)s

en: Running tasks for current user
cs: Úlohy běžící pro současného uživatele

en: Tracker desktop search integration
cs: Vyhledávač Tracker integrovaný v pracovním prostředí

en: Search in Tracker
cs: Vyhledat prohledávačem Tracker

en: Open Tracker Search Tool and search for this term
cs: Otevřít vyhledávací nástroj Tracker a vyhledat tento výraz

en: Get Tracker Results...
cs: Získat výsledky prohledávače Tracker…

en: Show Tracker results for query
cs: Zobrazit výsledky dotazu z prohledávače Tracker

en: Volumes from TrueCrypt history
cs: Svazky z historie TrueCrypt

en: TrueCrypt volume: %(file)s
cs: Svazek TrueCrypt: %(file)s

en: Mount Volume
cs: Připojit svazek

en: Mount in Truecrypt
cs: Připojit v Truecrypt

en: Try to mount file as Truecrypt volume
cs: Zkusit připojit soubor jako svazek Truecrypt

en: Dismount All Volumes
cs: Odpojit všechny svazky

en: TrueCrypt Volumes
cs: Svazky TrueCrypt

en: Session saved in Terminal Server Client
cs: Sezení uložené v Terminal Server Client

en: TSClient sessions
cs: Sezení TSClient

en: Saved sessions in Terminal Server Client
cs: Uložená sezení v Terminal Server Client

en: Recently used documents in Vim
cs: Nedávno použité dokumenty v aplikaci Vim

en: Vim Recent Documents
cs: Nedávné dokumenty Vim

en: Close (Save All)
cs: Zavřít (Uložit vše)

en: Send...
cs: Odeslat…

en: Send ex command
cs: Odeslat příkaz ex

en: Insert in Vim...
cs: Vložit ve Vim…

en: Active Vim Sessions
cs: Aktivovat sezení Vim

en: Vim Session %s
cs: Sezení Vim %s

en: Vinagre bookmarks and actions
cs: Záložky a akce klienta Vinagre

en: Start Vinagre Session
cs: Spustit sezení Vinagre

en: Vinagre Bookmarks
cs: Záložky ve Vinagre

en: Control VirtualBox Virtual Machines. Supports both Sun VirtualBox and Open Source Edition.
cs: Ovládání virtuálních strojů ve VirtualBoxu. Podporuje jak Sun VirtualBox, tak Open Source Editon.

en: Force use CLI interface
cs: Vynutit použití řádkového rozhraní

en: Power On
cs: Zapnout

en: Power On Headless
cs: Zapnout bez grafiky

en: Send Power Off Signal
cs: Zaslat signál pro vypnutí

en: Reboot
cs: Restartovat

note: VM_STATE_PAUSED
en: Resume
cs: Obnovit

en: Save State
cs: Uložit stav

en: Power Off
cs: Vypnout

en: VirtualBox Machines
cs: Virtuální stroje ve VirtualBoxu

en: Access to Pages stored in Zim - A Desktop Wiki and Outliner
cs: Přístup do stránek uchovaných v Zim - Místní Wiki a zápisník

en: Page names start with :colon
cs: Názvy stránek začínat :dvojtečkou

en: Default page name for quick notes
cs: Název výchozí stránky pro rychlé poznámky

en: Note %x %X
cs: Poznámka %x %X

en: Strftime tags can be used: %H - hour, %M - minutes, etc
    Please check python documentation for details.
    NOTE: comma will be replaced by _
cs: Můžete využívat značek Strftime: %H – hodina, %M – minuty, atd.
    Podrobnosti najdete v dokumentaci k jazyku Python.
    POZNÁMKA: čárka bude nahrazena _

en: Default namespace for quick notes
cs: Výchozí jmenný prostor pro rychlé poznámky

en: Zim Page from Notebook "%s"
cs: Stránka Zim ze zápisníku „%s“

en: Create Zim Page
cs: Vytvořit stránku Zim

en: Create page in default notebook
cs: Vytvořit stránku ve výchozím zápisníku

en: Create Zim Page In...
cs: Vytvořit stránku Zim v…

en: Insert QuickNote into Zim
cs: Vložit rychlou poznámku do Zim

en: Quick note selected text into Zim notebook
cs: Z vybraného textu rychlou poznámku v zápisníku Zim

en: Create Subpage...
cs: Vytvořit podstránku…

en: Zim Notebooks
cs: Zápisníky Zim

en: Zim Pages
cs: Stránky Zim

en: Pages stored in Zim Notebooks
cs: Stránky uchované v zápisnících Zim
