xchat-gnome - en to et translation catalogue (526 entries)

en: Channel _Name
et: kanali nimi

en: Channel _Topic
et: Kanal

en: C_onnect
et: Ü_henda

en: File Transfers
et: Failide edastus

en: Character _encoding:
et: Märgistik

en: Network Settings
et: Loe sätted uuesti

en: Servers
et: Serverid

en: Use _global user settings
et: Kasuta üldist kasutaja infot

en: Use _these user settings:
et: Serveri sätted

en: User and Channels
et: Lahku kanalist

en: _Automatically connect to network
et: Taasühenda serveriga automaatselt

en: _Name:
et: Nimi:

en: _Nick name:
et: Hüüdnimi:

en: _Real Name:
et: Pärisnimi:

en: _Use secure connection (SSL)
et: Kasuta turvalist SSLi

en: A_way message:
et: Uus sõnum:

en: Background mark:
et: Taustapilt:

en: Enter extra words to trigger highlighting
et: Esiletõstetavad sõnad:

en: Foreground mark:
et: Tekst:

en: Preferences
et: Häälestus...

en: Real na_me:
et: Pärisnimi:

en: Select A File
et: Vali väljundfaili nimi

en: Select Download Directory
et: Allalaetud failid pane:

en: _Background color:
et: Taust:

en: _Foreground color:
et: Tekst:

en: _Nickname:
et: Kasutajanimi

en: _Part message:
et: Teade

en: _Quit message:
et: Teade

en: _Show colors
et: Näita kanaleid

en: _Transparent background
et: Läbipaistev taust

en: Change
et: Kanalil

en: IRC Chat
et: Vestlus

en: Users
et: Kasutajad

en: nickname
et: Kasutajanimi

en: Auto Away
et: Eemal

en: Automatically go away / come back
et: Võta eemalolek automaatselt maha

en: Network Monitor
et: Võrgu häälestus

en: Notification
et: Positsioon

en: Notification plugin loaded.
et: Sellist pluginat ei leitud.

en: Notification plugin unloaded.
et: Sellist pluginat ei leitud.

en: xchat URL scraper
et: X-Chat: URLipüüdja

en: Time
et: Aeg

en: Nick
et: Nimi

en: Channel
et: Kanal

en: URL Scraper
et: URLipüüdja aken...

en: Cannot create ~/.xchat2
et: Ei suuda luua kataloogi ~/.xchat2

en: I'm busy
et: On tegemist

en: Leaving
et: Läti

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
et: * root-kasutajana IRCus istuda on lollus! Sa peaks
      looma tavakasutaja konto ja sellega sisse logima.

en: Waiting
et: Ootamine

note: black
en: Active
et: Aktiivne

note: cyan
en: Failed
et: Ei õnnestunud

note: red
en: Done
et: Valmis

note: green
en: Connect
et: Ühenda

note: black
en: Aborted
et: Katkestatud

en: Cannot access %s
et: Puudub ligipääs failile %s

note: ! if (osvi.dwMajorVersion >= 5) fallback to error number
en: Error
et: Viga

en: No active DCCs
et: Ei ole ühtegi aktiivset DCCd

en: YES
et: JAH

en: NO
et: EI

en:   %-20s online
et:   %-20s onlain

en:   %-20s offline
et:   %-20s offlain

en: No channel joined. Try /join #<channel>
et: Pole ühinetud ühegi kanaliga. Proovi /join #<kanal>

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
et: Pole ühendatud. Proovi /server <host> [<port>]

en: I need /bin/sh to run!
et: Vajan käivitamiseks programmi /bin/sh!

en: Commands Available:
et: Võimalikud käsud:

en: User defined commands:
et: Kasutaja poolt tekitatud käsud:

en: Plugin defined commands:
et: Kasutaja poolt tekitatud käsud:

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
et: Rohkem infot saad käsuga /HELP <käsk>, või proovi /HELP -l

en: Unknown arg '%s' ignored.
et: Tundmatut parameetrit '%s' ignoreeriti.

en: No such plugin found.
et: Sellist pluginat ei leitud.

en: That plugin is refusing to unload.
et: See plugin ei taha end eemaldada.

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
et: ALLCHAN <käsk>, saadab käsu kõikidele kanalitele, kus oled

en: ALLCHANL <cmd>, sends a command to all channels you're in
et: ALLCHAN <käsk>, saadab käsu kõikidele kanalitele, kus oled

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
et: ALLSERV <käsk>, saadab käsu kõikidele serverite, kus oled

en: AWAY [<reason>], sets you away
et: AWAY [<põhjus>], märgib sinu eemal olevaks

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
et: BAN <mask> [<keelu tüüp>], keelab hosti maskiga sobivatel kasutajatel kanaliga liitumise. Kui mõni selline kasutaja on kanalil, see käsk ei viska neid automaatselt välja (selleks vajad chanop-õigusi)

en: CLOSE, Closes the current window/tab
et: CLOSE, Sulgeb aktiivse tekstiakna

en: COUNTRY [-s] <code|wildcard>, finds a country code, eg: au = australia
et: COUNTRY <kood>, leiab koodi järgi riigi nime, näiteks ee = eesti

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
et: CTCP <kasutaja> <teade>, saadab kasutajale CTCP teate. Levinud teateid on näiteks VERSION ja USERINFO

en: CYCLE, parts current channel and immediately rejoins
et: CYCLE, Lahkub aktiivsest kanalist ja naaseb kohe

en: 
    DCC GET <nick>                      - accept an offered file
    DCC SEND [-maxcps=#] <nick> [file]  - send a file to someone
    DCC PSEND [-maxcps=#] <nick> [file] - send a file using passive mode
    DCC LIST                            - show DCC list
    DCC CHAT <nick>                     - offer DCC CHAT to someone
    DCC PCHAT <nick>                    - offer DCC CHAT using passive mode
    DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
et: 
    DCC GET <kasutaja>      - võta kasutajalt pakutav fail vastu
    DCC SEND <kasutaja> <fail> - saada kasutajale fail
    DCC LIST                - näita DCC'de nimekirja
    DCC CHAT <kasutaja>     - paku kasutajale DCC vestlust
    DCC CLOSE <tüüp> <kasutaja> <fail>        näide:
             /dcc close send toomas fail.tar.gz

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
et: DEHOP <kasutaja>, eemaldab aktiivse kanali kasutajalt chanhalf-op õiguse (vajab chanop õigust)

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
et: DEOP <kasutaja>, eemaldab aktiivse kanali kasutajalt chanop õiguse (vajab chanop õigust)

en: DISCON, Disconnects from server
et: DISCON, katkestab ühenduse serveriga

en: DNS <nick|host|ip>, Finds a users IP number
et: DNS <kasutaja|host|ip>, leiab kasutaja ip aadressi

en: ECHO <text>, Prints text locally
et: ECHO <tekst>, väljastab teksti samas masinas

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
et: EXECCONT, saadab protsessile SIGCONT signaali

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
et: EXECSTOP, saadab protsessile SIGSTOP signaali

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
et: HOP <kasutaja>, annab kasutajale chanhalf-op õiguse (vajab chanop õigust)

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
et: INVITE <kasutaja> [<kanal>], kutsub kasutaja kanalisse, vaikimisi aktiivsesse kanalisse (vajab chanop õigust)

en: JOIN <channel>, joins the channel
et: JOIN <kanal>, ühineb kanaliga

en: KICK <nick>, kicks the nick from the current channel (needs chanop)
et: KICK <kasutaja>, viskab selle kasutaja kanalist välja (vajab chanop õigust)

en: LASTLOG <string>, searches for a string in the buffer
et: LASTLOG <string>, otsib puhvrist stringi

en: LOAD [-e] <file>, loads a plugin or script
et: LOAD <fail>, laeb plugina või skripti

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
et: ME <tegevus>, saadab tegevuse aktiivsesse kanalisse (tegevused kirjutatakse kolmandas isikus, näiteks /me hüppab)

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
et: MKICK, viskab kanalist välja kõik peale sinu (vajab chanop õigust)

en: MOP, Mass op's all users in the current channel (needs chanop)
et: MKICK, viskab kanalist välja kõik peale sinu (vajab chanop õigust)

en: MSG <nick> <message>, sends a private message
et: MSG <kasutaja> <sõnum>, saadab kasutajale privaatsõnumi

en: NAMES, Lists the nicks on the current channel
et: NAMES, näitab aktiivse kanali kasutajate nimekirja

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
et: NCTCP <kasutaja> <sõnum>, saadab CTCP teate

en: NEWSERVER [-noconnect] <hostname> [<port>]
et: NEWSERVER <hostinimi> [<port>]

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
et: OP <kasutaja>, annab kasutajale chanop üigused (vajab chanop'i)

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
et: QUIT [<põhjus>], katkestab ühenduse serveriga

en: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667 for normal connections, and 9999 for ssl connections
et: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<salasõna>], loob serveriga ühenduse, vaikimisi port tavaliste ühenduste jaoks on 6667 ja 9999 ssl ühenduste jaoks

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
et: SERVER <host> [<port>] [<salasõna>], loob serveriga ühenduse, vaikimisi port on 6667

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
et: TOPIC [<teema>]. määrab uue teema või näitab praegust

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
et: UNBAN <mask> [<mask>...], võtab määratud maskidelt keelu maha.

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
et: UNLOAD <nimi>, eemaldab plugina või skripti

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
et: VOICE <kasutaja>, annab kasutajale voice staatuse (vajab chanop õigust)

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
et: WALLCHAN <sõnum>, saadab sõnumi kõikidele kanalitele, kus oled

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
et: WALLCHOP <sõnum>, saadab sõnumi kõigile aktiivse kanali chanop-idele

en: Usage: %s
et: Kasutus: %s

en: 
    No help available on that command.
et: 
    Selle käsu kohta pole abimaterjale.

en: No such command.
et: Sellist käsku pole olemas

en: Unknown Command. Try /help
et: Tundmatu käsk. Proovi /help

en: No xchat_plugin_init symbol; is this really an xchat plugin?
et: Ei leitud xchat_plugin_init sümbolit; oled sa ikka kindel, et see on xchati plugin?

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
et: Ei saa lahendada hostinime %s
    Palun kontrolli oma IP sätteid!

en: **** ENDING LOGGING AT %s
et: **** LÕPETAN LOGIMISE %s

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
et: **** ALUSTAN LOGIMIST %s

en: Left message
et: Teade

en: Right message
et: Teade

en: The nick of the joining person
et: Liituja kasutajanimi

en: The channel being joined
et: Liitutav kanal

en: The host of the person
et: Kasutaja host

en: Nickname
et: Kasutajanimi

en: The action
et: Tegevus

en: The text
et: Tekst

en: Identified text
et: Tekstiinfo

en: The message
et: Teade

en: Old nickname
et: Endine nimi

en: New nickname
et: Uus nimi

en: Nick of person who changed the topic
et: Kasutaja, kes muutis teemat

en: Topic
et: Teema

en: The nickname of the kicker
et: Väljaviskaja nimi

en: The person being kicked
et: Kasutaja, kes välja visati

en: The channel
et: Kanal

en: The reason
et: Põhjus

en: The nick of the person leaving
et: Lahkuja nimi

en: The time
et: Aeg

en: The creator
et: Looja

en: Reason
et: Põhjus

en: Who it's from
et: Kellelt see tuleb

en: The time in x.x format (see below)
et: Aeg x.x formaadis (vaata allapoole)

en: The Channel it's going to
et: Sihtkanal

en: The sound
et: Heli

en: The nick of the person
et: Inimese nimi

en: The CTCP event
et: CTCP sündmus

en: The nick of the person who set the key
et: Võtme seadnud kasutaja nimi

en: The key
et: Võti

en: The nick of the person who set the limit
et: Piirangu seadnud kasutaja nimi

en: The limit
et: Piirang

en: The nick of the person who did the op'ing
et: Oppija nimi

en: The nick of the person who has been op'ed
et: Opitud kasutaja nimi

en: The nick of the person who has been halfop'ed
et: Poolopitud kasutaja nimi

en: The nick of the person who did the halfop'ing
et: Poolop'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who did the voice'ing
et: Voice'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who has been voice'ed
et: Voice saanud kasutaja nimi

en: The ban mask
et: Keelu mask

en: The nick who removed the key
et: Võtme eemaldanud kasutaja

en: The nick who removed the limit
et: Piirangu eemaldanud kasutaja

en: The nick of the person of did the deop'ing
et: Deop'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who has been deop'ed
et: Deop'itud kasutaja

en: The nick of the person of did the dehalfop'ing
et: Dehalfop'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
et: Dehalfop'itud kasutaja

en: The nick of the person of did the devoice'ing
et: Devoice'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who has been devoice'ed
et: Devoice'tud kasutaja

en: The nick of the person of did the unban'ing
et: Unban'i teinud kasutaja

en: The invite mask
et: Kutsete mask

en: The nick of the person removed the invite
et: Kutse eemaldanud kasutaja

en: Username
et: kasutajanimi

en: Full name
et: Täisnimi

en: Server Information
et: Serveri info

en: Away reason
et: Eemaloleku põhjus

en: Message
et: Sõnum

en: Account
et: Võta vastu

en: Real user@host
et: Luba kasutajate nimekiri paanidena

en: Channel Name
et: kanali nimi

en: Text
et: Tekst

en: Server Name
et: Serveri nimi

en: Nick of person who invited you
et: Sind kutsunud kasutaja

en: Nickname in use
et: Kasutajanimi on juba kasutusel

en: IP address
et: IP aadress

en: DCC Type
et: DCC tüüp

en: Filename
et: Faili nimi

en: Position
et: Positsioon

en: Size
et: Suurus

en: DCC String
et: DCC string

en: Old Filename
et: Vana failinimi

en: New Filename
et: Uus failinimi

en: Receiver
et: Vastuvõtja

en: Hostmask
et: Hosti mask

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: The Packet
et: Pakett

en: Seconds
et: Sekundit

en: Nick of person who have been invited
et: Kutsutud kasutaja nimi

en: Error parsing event %s.
    Loading default.
et: Viga sündmuse %s töötlemisel.
    Vaikeväärtuste laadimine

en: -%C10-%C11-%O$t$1 added to notify list.
et: -%C10-%C11-%O$t$1 lisatud märguande nimekirja.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 Banlist: %C3$4 %C4$2 %C5$3%O
et: <%C10-%C11-%O$t$1 lahkus %C14(%O$2%O%C14)%O

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(You are banned).
et: -%C10-%C11-%O$tEi saa liituda kanaliga%C11 %B$1 %O(keelatud).

en: -%C10-%C11-%O$t$1 is now known as $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 kannab nüüd nime $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets ban on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 pani keelu maskile $2

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 created on $2
et: -%C10-%C11-%O$tKanal $1 loodi $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel half-operator status from $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 võttis kasutajalt $2 kanali pool-operaatori võimu

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel operator status from $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 võttis kasutajalt $2 kanali operaatori võimu

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes voice from $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 võttis hääle kasutajalt $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets exempt on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 pani keelu maskile $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives channel half-operator status to $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 tegi kasutaja $2 pool-operaatoriks

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets invite on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 määras kutsumise $2 peale

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets mode $2$3 $4
et: -%C10-%C11-%O$t$1 seadis kanalile $4 võtme $2$3

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 modes: $2
et: -%C10-%C11-%O$tKanali $1 seaded: $2

en: %C12-%C13$1/$2%C12-%O$t$3%O
et: %C12-%C13$1%C12-%O$t$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives channel operator status to $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 tegi kasutaja $2 operaatoriks

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes exempt on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas keelu maskilt $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes invite on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas kutsumise $2 pealt

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel keyword
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas kanalilt märksõna

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes user limit
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas kasutajalimiidi

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel keyword to $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 seab kanali märksõnaks $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel limit to $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 seab kanali piiranguks $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes ban on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas keelu maskilt $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives voice to $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 andis hääle kasutajale $2

en: -%C10-%C11-%O$tConnected. Now logging in..
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendatud. Login sisse..

en: -%C10-%C11-%O$tConnecting to %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C port %C11$3%C..
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendan serveri %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C porti %C11$3%C..

en: -%C10-%C11-%O$tConnection failed. Error: $1
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendamine ebaõnnestus. Viga: $1

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP $1 kasutajalt $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2 (to $3)
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP $1 kasutajalt $2 ($3-le)

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP heli $1 kasutajalt $2

en: %C22*%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2 (to $3)
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP $1 kasutajalt $2 ($3-le)

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT to %C11$1%O aborted.
et: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Ckasutajale %C11$3 %Caegus - katkestan.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
et: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT ebaõnnestus. Ühendus kastuajaga $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O katkestati.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT failed. Connection to $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O lost.
et: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT ebaõnnestus. Ühendus kastuajaga $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O katkestati.

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a DCC CHAT offer from $1
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP $1 kasutajalt $2

en: -%C10-%C11-%O$tOffering DCC CHAT to $1
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP $1 kasutajalt $2

en: -%C10-%C11-%O$tAlready offering CHAT to $1
et: -%C10-%C11-%O$t$1 on juba kasutuses. Proovin nime $2..

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 connect attempt to %C11$2%O failed (err=$3).
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendamine ebaõnnestus. Viga: $1

en: -%C10-%C11-%O$tReceived '$1%O' from $2
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsime vastu '$1%O' kasutajalt $2

en: -%C10-%C11-%O$tOffering %C11$1 %Cto %C11$2%O
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema on %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC offer.
et: -%C10-%C11-%O$tTundmatu DCC.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$2%O to %C11$1%O aborted.
et: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Ckasutajale %C11$3 %Caegus - katkestan.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
et: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT ebaõnnestus. Ühendus kastuajaga $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O katkestati.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV $1 ($2) failed. Connection to $3 lost.
et: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Ckasutajale %C11$3 %Caegus - katkestan.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Cannot open $1 for writing ($2).
et: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Ei suudetud avada faili $1 kirjutamiseks - katkestan.

en: -%C10-%C11-%O$tThe file %C11$1%C already exists, saving it as %C11$2%O instead.
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema on %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas requested to resume %C11$2 %Cfrom %C11$3%C.
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema pani %C11$2%C  %C11$3%O paiku

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$2%O to %C11$1%O aborted.
et: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Ckasutajale %C11$3 %Caegus - katkestan.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O to %C11$2%O complete %C14[%C11$3%O cps%C14]%O.
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema pani %C11$2%C  %C11$3%O paiku

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
et: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT ebaõnnestus. Ühendus kastuajaga $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O katkestati.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O failed. Connection to %C11$2%O lost.
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema on %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas offered %C11$2 %C(%C11$3 %Cbytes)
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema pani %C11$2%C  %C11$3%O paiku

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Cstalled - aborting.
et: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Ckasutajale %C11$3 %Caegus - katkestan.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Ctimed out - aborting.
et: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Ckasutajale %C11$3 %Caegus - katkestan.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 deleted from notify list.
et: -%C10-%C11-%O$t$1 kustutatud märguande nimekirjast.

en: -%C10-%C11-%O$tDisconnected ($1).
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendus katkestatud ($1).

en: -%C10-%C11-%O$tFound your IP: [$1]
et: -%C10-%C11-%O$tLeidsin su IP: [$1]

en: %O%C11$1%O added to ignore list.
et: %O%C11$1%O lisatud ignoreeritavate nimekirja.

en: %O%C11$1%O removed from ignore list.
et: %O%C11$1%O eemaldatud ignoreeritavate nimekirjast.

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Channel is invite only).
et: -%C10-%C11-%O$tEi saa liituda kanaliga%C11 %B$1 %O(liitumine ainult kutsetega).

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been invited to %C11$1%C by %C11$2%C (%C11$3%C)
et: -%C10-%C11-%O$t%C11$2%C kutsus sind kanalisse %C11$1%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C has joined $2
et: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C liitus kanaliga $2

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Requires keyword).
et: -%C10-%C11-%O$tEi saa liituda kanaliga%C11 %B$1 %O(kanal nõuab märksõna).

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has kicked $2 from $3 ($4%O)
et: <%C10-%C11-%O$t$1 andis nätaka kasutajale $2 nii et see lendas kanalilt $3 ($4%O)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been killed by $1 ($2%O)
et: -%C10-%C11-%O$t $1 ($2%O) tappis su.

en: -%C10-%C11-%O$tMOTD Skipped.
et: -%C10-%C11-%O$tMOTD vahele jäetud.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 already in use. Retrying with $2..
et: -%C10-%C11-%O$t$1 on juba kasutuses. Proovin nime $2..

en: -%C10-%C11-%O$tNickname already in use. Use /NICK to try another.
et: -%C10-%C11-%O$tSinu hüüdnimi on juba kasutuses. Proovi teist nime käsuga /NICK.

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC.
et: -%C10-%C11-%O$tTundmatu DCC.

en: -%C10-%C11-%O$tNo process is currently running
et: -%C10-%C11-%O$tTeadaannete nimekiri on tühi.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify list is empty.
et: -%C10-%C11-%O$tTeadaannete nimekiri on tühi.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 users in notify list.
et: -%C10-%C11-%O$t$1 kasutajat teadaannete nimekirjas.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is offline ($2).
et: -%C10-%C11-%O$tTeadaanne: $1 on nüüd ühendatud ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is online ($2).
et: -%C10-%C11-%O$tTeadaanne: $1 on nüüd ühendatud ($2).

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3
et: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C lahkus kanalilt $3

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3 %C14(%O$4%C14)%O
et: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C lahkus kanalilt $3

en: -%C10-%C11-%O$tPing reply from $1 : $2 second(s)
et: -%C10-%C11-%O$tPingimise vastus kasutajalt $1 : $2 sekundit

en: -%C10-%C11-%O$tNo ping reply for $1 seconds, disconnecting.
et: -%C10-%C11-%O$tPingimise vastus kasutajalt $1 : $2 sekundit

en: -%C10-%C11-%O$tA process is already running
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas kasutajalimiidi

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has quit %C14(%O$2%O%C14)%O
et: <%C10-%C11-%O$t$1 lahkus %C14(%O$2%O%C14)%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets modes%B %C14[%O$2%B%C14]%O
et: -%C10-%C11-%O$t$1 määrab olekud%B %C14[%O$2%B%C14]%O

en: %C12-%C13$1/Wallops%C12-%O$t$2%O
et: %C12-%C13$1/Wallopid%C12-%O$t$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up IP number for%C11 $1%O..
et: -%C10-%C11-%O$tOtsin hosti %C11$1%C..

en: -%C10-%C11-%O$tConnected.
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendatud.

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up %C11$1%C..
et: -%C10-%C11-%O$tOtsin hosti %C11$1%C..

en: -%C10-%C11-%O$tStopped previous connection attempt (pid=$1)
et: -%C10-%C11-%O$tKatkestasin eelmise ühenduskatse (pid=$1)

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C is %C11$2%O
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema on %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 has changed the topic to: $2%O
et: -%C10-%C11-%O$t$1 pani uue teema: $2%O

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C set by %C11$2%C at %C11$3%O
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema pani %C11$2%C  %C11$3%O paiku

en: -%C10-%C11-%O$tUnknown host. Maybe you misspelled it?
et: -%C10-%C11-%O$tTundmatu server. Kas kirjutasid serveri nime õieti?

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(User limit reached).
et: -%C10-%C11-%O$tEi saa liituda kanaliga %C11 %B$1 %O(kasutajalimiit saavutatud).

en: -%C10-%C11-%O$t%C11Users on $1:%C $2
et: -%C10-%C11-%O$t%C11Kasutajat kanalil $1:%C $2

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %O$2%C27 $3
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O jõude %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cis away %C14(%O$2%O%C14)
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Con eemal %C14(%O$2%O%C14)

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CEnd of WHOIS list.
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CWHOIS nimekirja lõpp.

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %C$2
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O $2

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O jõude %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O, signon: %C11$3%O
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O jõude %C11$2%O, liitus: %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Oreal user@host %C11$2%O, real IP %C11$3%O
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O jõude %C11$2%O, liitus: %C11$3%O

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O $2
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O $2

en: -%C10-%C11>%O$t%BYou%B are now talking on %C11$2%O
et: -%C10-%C11>%O$t%BSa%B räägid kanalil %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been kicked from $2 by $3 ($4%O)
et: -%C10-%C11-%O$t$3 viskas sind välja kanalist $2 ($4%O)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3
et: -%C10-%C11-%O$tSa lahkusid kanalilt $3

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3 %C14(%O$4%C14)%O
et: -%C10-%C11-%O$tSa lahkusid kanalilt $3

en: -%C10-%C11-%O$tYou're inviting %C11$1%C to %C11$2%C (%C11$3%C)
et: -%C10-%C11-%O$t%C11$2%C kutsus sind kanalisse %C11$1%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11-%O$tYou are now known as $2
et: -%C10-%C11-%O$tSa kannad nime $2

en: Connection refused
et: Ühendusest keelduti

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: Afghanistan
et: Afganistaan

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Albania
et: Albaania

en: Armenia
et: Armeenia

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi antillid

en: Antarctica
et: Antarktika

en: American Samoa
et: Ameerika samoa

en: Australia
et: Austraalia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Belgium
et: Belgia

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bouvet Island
et: Bouvet' saar

en: Belarus
et: Valgevene

en: Canada
et: Kanada

en: Cocos Islands
et: Kookossaared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika vabariik

en: Congo
et: Kongo

en: Switzerland
et: Šveits

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Chile
et: Tšiili

en: Cameroon
et: Kamerun

en: China
et: Hiina

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Cuba
et: Kuuba

en: Cape Verde
et: Cabo verde

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi

en: Germany
et: Saksamaa

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani vabariik

en: Algeria
et: Alžeeria

en: Educational Institution
et: Haridusasutus

en: Estonia
et: Eesti

en: Egypt
et: Egiptus

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Spain
et: Hispaania

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Finland
et: Soome

en: Fiji
et: Fidži

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: France
et: Prantsusmaa

en: Great Britain
et: Suurbritannia

en: Georgia
et: Gruusia

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: British Channel Isles
et: Briti Kanali Saared

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Government
et: Valitsus

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Greece
et: Kreeka

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles
et: L. Gruusia ja L. Sandwichi saared

en: Hong Kong
et: Hong-Kong

en: Heard and McDonald Islands
et: Heard ja McDonald

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Hungary
et: Ungari

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Israel
et: Iisrael

en: Informational
et: Ülemaailmne

en: International
et: Ülemaailmne

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani ala

en: Iraq
et: Iraak

en: Iran
et: Iraan

en: Iceland
et: Island

en: Italy
et: Itaalia

en: Jordan
et: Jordaania

en: Japan
et: Jaapan

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Comoros
et: Komoorid

en: St. Kitts and Nevis
et: Saint Kitts ja Nevis

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: South Korea
et: Lõunda-Korea

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Cayman Islands
et: Kaimanisaared

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liberia
et: Libeeria

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Latvia
et: Läti

en: Libya
et: Liibüa

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Military
et: Sõjaväeline

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Mauritania
et: Marutaania

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Namibia
et: Namiibia

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: Norfolk Island
et: Norfolk

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Netherlands
et: Holland

en: Norway
et: Norra

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Oman
et: Omaan

en: Peru
et: Peruu

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Poland
et: Poola

en: St. Pierre and Miquelon
et: saint-Pierre ja Miquelon

en: Palestinian Territory
et: Briti India ookeani ala

en: Qatar
et: Katar

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russian Federation
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Solomon Islands
et: Saalomoni Saared

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Sudan
et: Sudaan

en: Sweden
et: Rootsi

en: Singapore
et: Singapur

en: St. Helena
et: Saint Helena

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
et: Teravmäed

en: Slovak Republic
et: Slovakkia Vabariik

en: Somalia
et: Somaalia

en: Suriname
et: Surinam

en: Sao Tome and Principe
et: São Tomé ja Príncipe

en: Former USSR
et: Endine SSSR

en: Syria
et: Süüria

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Turks and Caicos Islands
et: Turks ja Caicos

en: Chad
et: Tšaad

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: Thailand
et: Tai

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: East Timor
et: Ida-Timor

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Kingdom
et: Ühendkuningriik

en: United States of America
et: Ameerika Ühendriigid

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: St. Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: US Virgin Islands
et: Neitsisaared, USA

en: Wallis and Futuna Islands
et: Wallis ja Futuna

en: Yemen
et: Jeemen

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: Zambia
et: Sambia

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Background image filename
et: Taustapilt:

en: Background transparency
et: Taustapilt:

en: Message sent on away
et: Sõnum

en: Message sent on quit
et: Sõnum

en: Use system fonts
et: Kasuta fondisetti

en: _Copy Address
et: IP aadress

en: _Send File
et: Helifail:

en: Paste File _Contents
et: Ühenda

en: Paste File_name
et: Uus failinimi

en: _Cancel
et: Loobu

en: Search buffer is empty.
et: Otsingu puhver on tühi.

en: File
et: Fail

en: Remaining
et: Läti

en: _Accept
et: Võta vastu

en: starting
et: Ootamine

en: stalled
et: Ei õnnestunud

en: Send File...
et: Helifail:

en: Don't auto-connect to servers
et: Taasühenda serveriga automaatselt

en: Show version information
et: Serveri info

en: Find:
et: Otsi:

en: _Next
et: Tekst

en: You must enter a nick name
et: Sisesta uus hüüdnimi:

en: No Servers
et: Pole serverit

en: _Network
et: Võrk

en: _Help
et: _Abi

en: _File Transfers
et: Failide edastus

en: _Quit
et: Välju

en: _Paste
et: Privaatne

en: Prefere_nces
et: Häälestus...

note: Network menu
en: _Reconnect
et: Ühenda

en: _Disconnect
et: Ühenda

en: _Close
et: Sulge

en: _Channels...
et: Kanalite nimekirja aken...

en: _Leave
et: Läti

en: Cl_ose
et: Sulge

en: _Find
et: Otsi

en: _Bans...
et: Keelatute nimekiri

en: _Users
et: Kasutajad

note: Help menu
en: _Contents
et: Ühenda

en: _About
et: Katkesta

en: Ex-Chat
et: Vestlus

en: Error showing help
et: Vea string

note: Go menu
en: Pre_vious Network
et: Uus võrk

en: Nex_t Network
et: Uus võrk

en: <none>
et: <tühi>

en: Colors
et: Värvid

en: File Transfers & DCC
et: Failide edastus

en: IRC Preferences
et: X-Chat: häälestus

en: Really remove network "%s" and all of its servers?
et: kas tõesti soovid eemaldada võrgu "%s" ja kõik selle serverid?

en: Networks
et: Võrgud

en: Name
et: Nimi

en: unknown
et: Tundmatu

en: Plugin Unload Failed
et: gdk_font_load ebaõnnestus

en: Open Plugin
et: Pluginad

en: Scripts and Plugins
et: Skriptid & Pluginad

en: Plugin
et: Pluginad

en: _Send File...
et: Helifail:

en: Private _Chat
et: Privaatne

en: _Kick
et: Nimi

en: _Ban
et: Bhutan

en: Ignore
et: Ära ignoreeri
