xchat-gnome - en to sk translation catalogue (764 entries)

en: <span weight="bold">List Filtering</span>
sk: <span weight="bold">Filtrovanie zoznamu</span>

en: Channel _Name
sk: Názov kanálu

en: Channel _Topic
sk: Téma Kanálu

en: C_onnect
sk: P_ripojiť

en: File Transfers
sk: Prenos súborov

en: <span weight="bold">User Info</span>
sk: <span weight="bold">Podrobnosti o používateľovi</span>

en: Character _encoding:
sk: Znaková sada:

en: Network Settings
sk: Sieťové nastavenia

en: Servers
sk: Server

en: Use _global user settings
sk: Použiť spoločné informácie o používateľovi

en: Use _these user settings:
sk: Použiť _tieto používateľské nastavenia:

en: User and Channels
sk: Opustiť kanál

en: _Automatically connect to network
sk: Automaticky pripojiť na túto sieť po štarte

en: _Name:
sk: Názov

en: _Nick name:
sk: _Prezývka:

en: _Real Name:
sk: S_kutočné meno:

en: _Use secure connection (SSL)
sk: _Použiť zabezpečenie (SSL)

en: <span size="small" style="italic">Transparent</span>
sk: <span size="small" style="italic">Priesvitné</span>

en: <span weight="bold">Background</span>
sk: <span weight="bold">Pozadie</span>

en: <span weight="bold">DCC Settings</span>
sk: <span weight="bold">Nastavenie DCC</span>

en: <span weight="bold">Extra Colors</span>
sk: <span weight="bold">Ďalšie farby</span>

en: <span weight="bold">File Transfers</span>
sk: <span weight="bold">Prenos súborov</span>

en: <span weight="bold">General</span>
sk: <span weight="bold">Všeobecné</span>

en: <span weight="bold">Highlighting</span>
sk: <span weight="bold">Zvýrazňovanie</span>

en: <span weight="bold">Text Colors</span>
sk: <span weight="bold">Farby textu</span>

en: <span weight="bold">User Interface</span>
sk: <span weight="bold">Používateľské rozhranie</span>

en: A_way message:
sk: Nová správa:

en: Background mark:
sk: Obrázok v pozadí:

en: Buil_t-in schemes:
sk: Vs_tavané šablóny:

en: Enter extra words to trigger highlighting
sk: Zvýrazňované slová:

en: Foreground mark:
sk: Popredie:

en: Preferences
sk: Nastavenia...

en: Real na_me:
sk: S_kutočné meno:

en: Select A File
sk: Vyberte obrazový súbor

en: Select Completed Files Directory
sk: Presunúť dokončené súbory do:

en: Select Download Directory
sk: Súbory a priečinky

en: Show _timestamps
sk: Zaznamenávať čas

en: To edit a shortcut key, click on the corresponding row and type a new accelerator, or press backspace to clear.
sk: Klávesovú skratku môžete upraviť tak, že kliknete na príslušný riadok a zadáte nový akcelerátor alebo ho vyčistíte stlačením backspace.

en: _Background color:
sk: Pozadie:

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Foreground color:
sk: Popredie:

en: _Nickname:
sk: _Prezývka:

en: _None (use solid color)
sk: Ž_iadne (použiť farebnú výplň)

en: _Part message:
sk: Nová správa:

en: _Quit message:
sk: Pravá správa

en: _Show colors
sk: _Zobraziť farby

en: _Transparent background
sk: Priehľadné pozadie

en: spell checking
sk: kontrola pravopisu

en: XChat-GNOME Setup
sk: Nastavenie XChat-GNOME

en: Change
sk: Kanál

en: Chat with people using IRC
sk: Chatovať s ľudmi cez IRC

en: IRC Chat
sk: Chat

en: XChat-GNOME IRC Chat
sk: XChat-GNOME Konverzácia cez IRC

en: Mark as _away
sk: Označiť ako _preč

en: Users
sk: Používatelia

en: nickname
sk: Prezývka

en: Auto Away
sk: Neprítomný:

en: Automatically go away / come back
sk: Automaticky zrušiť AWAY

en: Network Monitor
sk: Nastavenie siete

en: Notification
sk: Pozícia

en: Notification plugin loaded.
sk: Plugin sa nenašiel.

en: Notification plugin unloaded.
sk: Plugin sa nenašiel.

en: Message in %s
sk: Správa v %s

en: Message from %s
sk: Správa od %s

en: Private Message from %s
sk: Súkromná správa od %s

en: OSD loaded
sk: OSD načítané

en: xchat URL scraper
sk: X-Chat: Zachytenie URL

en: Time
sk: Čas

en: Nick
sk: Prezývka

en: Channel
sk: Kanál

en: URL Scraper
sk: Zachytávanie URL...

en: URL Scraper show timestamps
sk: Zaznamenávať čas

en: Sound Notification
sk: Zvukové upozornenie

en: Cannot create ~/.xchat2
sk: Nepodarilo sa vytvoriť ~/.xchat2

en: I'm busy
sk: Pracujem

en: Leaving
sk: Odchádzam

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
sk: * Spúšťať IRC ako root nie je dobrý nápad! Mali by ste
      si vytvoriť používateľský účet a prihlasovať sa pod ním.

en: Waiting
sk: Čakám

note: black
en: Active
sk: Aktívny

note: cyan
en: Failed
sk: Zlyhal

note: red
en: Done
sk: Hotovo

note: green
en: Connect
sk: Pripojiť

note: black
en: Aborted
sk: Prerušené

en: Cannot access %s
sk: Nepodaril sa prístup k %s

note: ! if (osvi.dwMajorVersion >= 5) fallback to error number
en: Error
sk: Chyba

en: No active DCCs
sk: Žiadne DCC spojenie nie je aktívne

en: YES
sk: ÁNO

en: NO
sk: NIE

en: You are being CTCP flooded from %s, ignoring %s
sk: Ste cieľom CTCP floodu od %s, ignorujem %s

en: You are being MSG flooded from %s, setting gui_auto_open_dialog OFF.
sk: Ste cieľom MSG floodu od %s, nastavujem gui_auto_open_dialog na OFF.

en: No channel joined. Try /join #<channel>
sk: Nie ste na žiadnom kanáli. Použite /join #<kanál>

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
sk: Nie ste pripojený. Použite /server <hostiteľ> [<port>]

en: I need /bin/sh to run!
sk: Je potrebný program /bin/sh !

en: Commands Available:
sk: Dostupné príkazy:

en: User defined commands:
sk: Používateľské príkazy:

en: Plugin defined commands:
sk: Používateľské príkazy:

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
sk: Ďalšie informácie získate zadaním /HELP <príkaz> alebo /HELP -l

en: Unknown arg '%s' ignored.
sk: Neznámy argument '%s' ignorovaný.

en: No such plugin found.
sk: Plugin sa nenašiel.

en: That plugin is refusing to unload.
sk: Plugin sa odmieta odobrať.

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
sk: ALLCHAN <príkaz>, pošle príkaz do všetkých kanálov, v ktorých ste

en: ALLCHANL <cmd>, sends a command to all channels you're in
sk: ALLCHAN <príkaz>, pošle príkaz do všetkých kanálov, v ktorých ste

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
sk: ALLSERV <príkaz>, pošle príkaz na všetky servery, na ktorých ste

en: AWAY [<reason>], sets you away
sk: AWAY [<dôvod>], označí vás ako neprítomného

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
sk: BAN <maska> [<typ>], zakáže každého, kto odpovedá maske, z aktuálneho kanála. Ak už sú prihlásení v kanáli, nevykopne ich to (musíte byť chanop)

en: CLOSE, Closes the current window/tab
sk: CLOSE, zavrie aktuálne okno alebo záložku

en: COUNTRY [-s] <code|wildcard>, finds a country code, eg: au = australia
sk: COUNTRY [-s] <kód|maska>, nájde kód krajiny, napr. sk = Slovensko

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
sk: CTCP <prezývka> <správa>, pošle správu CTCP používateľovi, obvyklé správy sú VERSION a USERINFO

en: CYCLE, parts current channel and immediately rejoins
sk: CYCLE, opustí aktuálny kanál a hneď sa vráti

en: 
    DCC GET <nick>                      - accept an offered file
    DCC SEND [-maxcps=#] <nick> [file]  - send a file to someone
    DCC PSEND [-maxcps=#] <nick> [file] - send a file using passive mode
    DCC LIST                            - show DCC list
    DCC CHAT <nick>                     - offer DCC CHAT to someone
    DCC PCHAT <nick>                    - offer DCC CHAT using passive mode
    DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
sk: 
    DCC GET <prezývka>          - príjme ponúkaný súbor
    DCC SEND <prezývka> <súbor> - pošle niekomu súbor
    DCC LIST                     - zobrazí zoznam DCC
    DCC CHAT <prezývka>         - ponúkne niekomu DCC CHAT
    DCC CLOSE <typ> <prezývka> <súbor>         príklad:
             /dcc close send janko subor.tar.gz

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
sk: DEHOP <prezývka>, odstráni stav chanhalf-op pre prezývku v aktuálnom kanáli (vyžaduje chanop)

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
sk: DEOP <prezývka>, odstráni stav chanop pre prezývku v aktuálnom kanáli (vyžaduje chanop)

en: DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
sk: DEVOICE <prezývka>, odstráni stav voice pre prezývku v aktuálnom kanáli (vyžaduje chanop)

en: DISCON, Disconnects from server
sk: DISCON, odpojí od serveru

en: DNS <nick|host|ip>, Finds a users IP number
sk: DNS <prezývka|hostiteľ|ip>, nájde IP adresu používateľa

en: ECHO <text>, Prints text locally
sk: ECHO <text>, Zobrazí text lokálne

en: EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
sk: EXEC [-o] <príkaz>, spustí príkaz. Ak je použitý prepínač -o, výstup sa posiela do aktuálneho kanálu, inak sa zobrazí do aktuálneho textového poľa

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
sk: EXECCONT, pošle procesu SIGCONT

en: EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
sk: EXECKILL [-9], zabije programy bežiace v aktuálnom sedení. Ak je zadané -9, pošle sa signál SIGKILL

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
sk: EXECSTOP, pošle procesu SIGSTOP

en: EXECWRITE, sends data to the processes stdin
sk: EXECWRITE, pošle procesu dáta na štandardný vstup

en: FLUSHQ, flushes the current server's send queue
sk: FLUSHQ, vyčistí aktuálnu frontu serveru pre posielanie

en: GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
sk: GATE <hostiteľ> [<port>], nastaví proxy na hostiteľa, port je štandardne 23

en: GHOST <nick> <password>, Kills a ghosted nickname
sk: GHOST <prezývka> <heslo>, Zabije fantómovu prezývku

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
sk: HOP <prezývka>, nastaví stav chanhalf-op pre používateľa (vyžaduje chanop)

en: ID <password>, identifies yourself to nickserv
sk: ID <heslo>, identifikje sa na nickserver

en: IGNORE <mask> <types..> <options..>
        mask - host mask to ignore, eg: *!*@*.aol.com
        types - types of data to ignore, one or all of:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET
sk: IGNORE <maska> <typy..> <možnosti..>
        maska - maska ignorovaných hostiteľov, napr.: *!*@*.aol.com
        typy - typy ignorovaný dát, jedna alebo všetky z:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        možnosti - NOSAVE, QUIET

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
sk: INVITE <prezývka> [<kanál>], pozve niekoho na kanál, štandardne na aktuálny kanál (vyžaduje chanop)

en: JOIN <channel>, joins the channel
sk: JOIN <kanál>, vstúpi na kanál

en: KICK <nick>, kicks the nick from the current channel (needs chanop)
sk: KICK <prezývka>, vykopne používateľa z aktuálneho kanálu (vyžaduje chanop)

en: KICKBAN <nick>, bans then kicks the nick from the current channel (needs chanop)
sk: KICKBAN <prezývka>, zakáže a potom vykopne používateľa z aktuálneho kanálu (vyžaduje chanop)

en: LAGCHECK, forces a new lag check
sk: LAGCHECK, vynúti novú kontrolu lagu

en: LASTLOG <string>, searches for a string in the buffer
sk: LASTLOG <reťazec>, vyhľadá reťazec v zaznamenanom texte

en: LOAD [-e] <file>, loads a plugin or script
sk: LOAD <súbor>, načíta plugin alebo skript

en: MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
sk: MDEHOP, hromadne zruší stav všetkým chanhalf-op v aktuálnom kanáli (vyžaduje chanop)

en: MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
sk: MDEOP, hromadne zruší stav všetkým chanop v aktuálnom kanáli (vyžaduje chanop)

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
sk: ME <akcia>, pošle akciu do aktuálneho kanálu (akcie sa píšu v tretej osobe, napríklad /me skáče)

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
sk: MKICK, hromadne vykopne každého okrem vás z aktuálneho kanálu (vyžaduje chanop)

en: MOP, Mass op's all users in the current channel (needs chanop)
sk: MOP, hromadne nastaví stav všetkým používateľom v aktuálnom kanáli (vyžaduje chanop)

en: MSG <nick> <message>, sends a private message
sk: MSG <prezývka> <správa>, pošle súkromnú správu

en: NAMES, Lists the nicks on the current channel
sk: NAMES, vypíše zoznam používateľov v aktuálnom kanáli

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
sk: NCTCP <prezývka> <správa>, pošle poznámku CTCP

en: NEWSERVER [-noconnect] <hostname> [<port>]
sk: NEWSERVER <hostiteľ> [<port>]

en: NICK <nickname>, sets your nick
sk: NICK <prezývka>, nastaví vašu prezývku

en: NOTICE <nick/channel> <message>, sends a notice. Notices are a type of message that should be auto reacted to
sk: NOTICE <prezývka/kanál> <správa>, pošle poznámku. Poznámky sú typom správy, na ktoré by sa malo automaticky reagovať

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
sk: OP <prezývka>, dá stav chanop používateľovi (vyžaduje chanop)

en: PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
sk: PART [<kanál>] [<dôvod>], opustí kanál, štandardne aktuálny

en: PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
sk: PING <prezývka | kanál>, pošle CTCP ping používateľovi alebo na kanál

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
sk: QUIT [<dôvod>], odpojí sa od aktuálneho serveru

en: QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
sk: QUOTE <text>, pošle text tak ako je na server

en: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
sk: RECONNECT [-ssl] [<hostiteľ>] [<port>] [<heslo>], môže sa použiť aj bez parametrov ako /RECONNECT pre znovupripojenie k aktuálnemu serveru alebo ako /RECONNECT ALL pre znovupripojenie ku všetkým aktívným serverom

en: RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
sk: RECONNECT [<hostiteľ>] [<port>] [<heslo>], môže sa použiť aj bez parametrov ako /RECONNECT pre znovupripojenie k aktuálnemu serveru alebo ako /RECONNECT ALL pre znovupripojenie ku všetkým aktívnym serverom

en: RECV <text>, send raw data to xchat, as if it was received from the irc server
sk: RECV <text>, odošle xchatu čisté data, ako keby boli prijaté z irc serveru

en: SAY <text>, sends the text to the object in the current window
sk: SAY <text>, pošle text objektu v aktuálnom okne

en: SEND <nick> [<file>]
sk: SEND <nick> [<súbor>]

en: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
sk: SERVCHAN [-ssl] <hostiteľ> <port> <kanál>, pripojí sa a vstúpi na kanál

en: SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
sk: SERVCHAN <hostiteľ> <port> <kanál>, pripojí sa a vstúpi kanál

en: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667 for normal connections, and 9999 for ssl connections
sk: SERVER [-ssl] <hostiteľ> [<port>] [<heslo>], pripojí sa na server, štandardný port je 6667 pre obyčajné pripojenia, 9999 pre ssl pripojenia.

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
sk: /SERVER <hostiteľ> [<port>] [<heslo>], pripojí sa na server, štandardný port je 6667

en: SETCURSOR [-|+]<position>
sk: SETCURSOR [-|+]<pozícia>

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
sk: TOPIC [<téma>], nastaví tému, ak je zadaná, inak zobrazí aktuálnu tému

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
sk: UNBAN <maska> [<maska>...], zruší zákaz pre zadané masky.

en: UNIGNORE <mask> [QUIET]
sk: UNIGNORE <maska> [QUIET]

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
sk: UNLOAD <súbor>, odoberie plugin alebo skript

en: URL <url>, opens a URL in your browser
sk: URL <adresa>, otvorí URL adresu vo vašom prehliadači

en: USELECT [-a] [-s] <nick1> <nick2> etc, highlights nick(s) in channel userlist
sk: USELECT [-a] [-s] <prezývka1> <prezývka2> atď, zvýrazní prezývku(y) v  zozname použivateľov kanálu

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
sk: VOICE <prezývka>, udelí niekomu stav voice (vyžaduje chanop)

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
sk: WALLCHAN <správa>, napíše správu do všetkých kanálov

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
sk: WALLCHOP <správa>, pošle správu všetkým so stavom chanop v aktuálnom kanáli

en: Usage: %s
sk: Použitie: %s

en: 
    No help available on that command.
sk: 
    Pre tento príkaz nie je žiadna pomoc.

en: No such command.
sk: Neznámy príkaz.

en: Bad arguments for user command.
sk: Chybné argumenty pre používateľský príkaz.

en: Too many recursive usercommands, aborting.
sk: Príliš veľa vnorených používateľských príkazov, končím.

en: Unknown Command. Try /help
sk: Neznámy príkaz. Skúste použiť /help

en: No xchat_plugin_init symbol; is this really an xchat plugin?
sk: Nemôžem nájsť xchat_plugin_init symbol, je to naozaj plugin do xchatu?

en: Are you sure this is a SSL capable server and port?
sk: Ste si istý, že tento server podporuje SSL na tomto porte?

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
sk: Nemôžem zistiť meno hostiteľa %s
    Skontrolujte si IP nastavenia!

en: Proxy traversal failed.
sk: Spojenie cez proxy zlyhalo.

en: Cycling to next server in %s...
sk: Skúšam ďalší server v %s...

en: Warning: "%s" character set is unknown. No conversion will be applied for network %s.
sk: Pozor: kódová stránka "%s" je neznáma. Na sieť %s nebude aplikovaná žiadna konverzia.

en: **** ENDING LOGGING AT %s
sk: **** KONIEC ZÁZNAMU %s

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
sk: **** ZAČIATOK ZÁZNAMU %s

en: * Can't open log file(s) for writing. Check the
      permissions on %s/xchatlogs
sk: * Nemôžem otvoriť záznamový súbor pre zápis. Skontrolujte
      prístupové práva pre %s/xchatlogs

en: Left message
sk: Ľavá správa

en: Right message
sk: Pravá správa

en: The nick of the joining person
sk: Prezývka vstupujúcej osoby

en: The channel being joined
sk: Kanál, na ktorý sa vstupuje

en: The host of the person
sk: Hostiteľ osoby

en: Nickname
sk: Prezývka

en: The action
sk: Akcia

en: Mode char
sk: Znak módu

en: The text
sk: Text

en: Identified text
sk: Identifikovaný text

en: The message
sk: Správa

en: Old nickname
sk: Stará prezývka

en: New nickname
sk: Nová prezývka

en: Nick of person who changed the topic
sk: Prezývka osoby ktorá zmenila tému

en: Topic
sk: Téma

en: The nickname of the kicker
sk: Prezývka kopajúceho

en: The person being kicked
sk: Osoba ktorá bola vykopnutá

en: The channel
sk: Kanál

en: The reason
sk: Dôvod

en: The nick of the person leaving
sk: Prezývka odchádzajúcej osoby

en: The time
sk: Čas

en: The creator
sk: Autor

en: Reason
sk: Dôvod

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Who it's from
sk: Od koho to je

en: The time in x.x format (see below)
sk: Čas vo formáte x.x (viď nižšie)

en: The Channel it's going to
sk: Kanál, kam ide

en: The sound
sk: Zvuk

en: The nick of the person
sk: Prezývka osoby

en: The CTCP event
sk: Udalosť CTCP

en: The nick of the person who set the key
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila heslo

en: The key
sk: Heslo

en: The nick of the person who set the limit
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila limit

en: The limit
sk: Limit

en: The nick of the person who did the op'ing
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila operátora

en: The nick of the person who has been op'ed
sk: Prezývka osoby, ktorá sa stala operátorom

en: The nick of the person who has been halfop'ed
sk: Prezývka osoby, ktorá sa stala čiastočným operátorom

en: The nick of the person who did the halfop'ing
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila čiastočného operátora

en: The nick of the person who did the voice'ing
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila voice

en: The nick of the person who has been voice'ed
sk: Prezývka osoby, ktorá dostala voice

en: The nick of the person who did the banning
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila zákaz

en: The ban mask
sk: Maska zákazu

en: The nick who removed the key
sk: Prezývka osoby, ktorá odstránila heslo

en: The nick who removed the limit
sk: Prezývka osoby, ktorá odstránila limit

en: The nick of the person of did the deop'ing
sk: Prezývka osoby, ktorá použila zrušenie operátora

en: The nick of the person who has been deop'ed
sk: Prezývka osoby, ktorej bol odobratý operátor

en: The nick of the person of did the dehalfop'ing
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila čiastočného operátora

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
sk: Prezývka osoby, ktorej bol odobratý čiastočný operátor

en: The nick of the person of did the devoice'ing
sk: Prezývka osoby, ktorá odobrala voice

en: The nick of the person who has been devoice'ed
sk: Prezývka osoby, ktorej bol odobratý voice

en: The nick of the person of did the unban'ing
sk: Prezývka osoby, ktorá zrušila zákaz

en: The nick of the person who did the exempt
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila výnimku

en: The exempt mask
sk: Maska výnimky

en: The nick of the person removed the exempt
sk: Prezývka osoby, ktorá odstránila výnimku

en: The nick of the person who did the invite
sk: Prezývka osoby, ktorá pozvala

en: The invite mask
sk: Maska pozvania

en: The nick of the person removed the invite
sk: Prezývka osoby, ktorá odstránila pozvanie

en: The nick of the person setting the mode
sk: Prezývka osoby, ktorá nastavila mód

en: The mode's sign (+/-)
sk: Znamienko módu (+/-)

en: The mode letter
sk: Písmeno módu

en: The channel it's being set on
sk: Kanál, na ktorom to bolo nastavené

en: Username
sk: Používateľ

en: Full name
sk: Celé meno

en: Channel Membership/"is an IRC operator"
sk: Členstvo v kanáli/"is an IRC operator"

en: Server Information
sk: Informácie o serveri

en: Idle time
sk: Čas nečinnosti

en: Signon time
sk: Čas prihlásenia

en: Away reason
sk: Dôvod neprítomnosti

en: Message
sk: Správa

en: Account
sk: Konto

en: Real user@host
sk: Skutočný user@host

en: Real IP
sk: Skutočná IP

en: Channel Name
sk: Názov kanálu

en: Server Name
sk: Názov serveru

en: Nick of person who invited you
sk: Prezývka osoby, ktorá vás pozvala

en: Nickname in use
sk: Používaná prezývka

en: Nick being tried
sk: Skúšaná prezývka

en: Modes string
sk: Reťazec módov

en: IP address
sk: IP adresa

en: DCC Type
sk: Typ DCC

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Destination filename
sk: Cieľový súbor

en: Pathname
sk: Cesta

en: Position
sk: Pozícia

en: Size
sk: Veľkosť

en: DCC String
sk: Reťazec DCC

en: Number of notify items
sk: Počet položiek upozornenia

en: Old Filename
sk: Staré meno súboru

en: New Filename
sk: Nové meno súboru

en: Receiver
sk: Príjemca

en: Hostmask
sk: Maska hostiteľa

en: Hostname
sk: Hostiteľ

en: The Packet
sk: Paket

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Nick of person who have been invited
sk: Prezývka osoby, ktorá bola pozvaná

en: Banmask
sk: Maska zákazu

en: Who set the ban
sk: Kto nastavil zákaz

en: Ban time
sk: Čas zákazu

en: Error parsing event %s.
    Loading default.
sk: Chyba pri spracovaní udalosti %s.
    Načítavam štandardné.

en: Cannot read sound file:
    %s
sk: Nemôžem prečítať zvukový súbor:
    %s

en: -%C10-%C11-%O$t$1 added to notify list.
sk: %C22*%O$t$1 pridané do zoznamu upozornení.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 Banlist: %C3$4 %C4$2 %C5$3%O
sk: -%C22*%O$t$1 Zoznam zákazov: %C19·$4%C20·$2%C21·$3

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(You are banned).
sk: %C22*%O$tNemôžem vstúpiť na%C26·%B$1·%O(Ste v zozname zákazov).

en: -%C10-%C11-%O$t$1 is now known as $2
sk: %C22*%O$t$1 sa premenoval na $2

en: %C13*%O$t$1 $2%O
sk: %C16*%O$t$1%O

en: %C13*%O$t%C8%B$1%B%O $2%O
sk: %C21*%O$t%C21%B$1%O%C21·$2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets ban on $2
sk: %C22*%O$t$1 nastavil zákaz pre $2

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 created on $2
sk: %C22*%O$tKanál $1 vytvorený $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel half-operator status from $2
sk: %C22*%O$t%C26$1%O odstránil stav half-operator kanálu pre %C26·$2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel operator status from $2
sk: %C22*%O$t%C26$1%O odstránil stav operator kanálu pre %C26·$2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes voice from $2
sk: %C22*%O$t%C26$1%O odstránil voice používateľovi %C26·$2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets exempt on $2
sk: %C22*%O$t$1 nastavil výnimku pre $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives channel half-operator status to $2
sk: %C22*%O$t%C26$1%O dal stav half-operator kanálu používateľovi%C26·$2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets invite on $2
sk: %C22*%O$t$1 nastavil kanál $2 len pre pozvaných

en: %UChannel          Users   Topic%O
sk: %UTéma Používateľov Kanálu

en: %C2<%O$1%C2>%O$t$2%O
sk: %C19>%O$1%C19<%O$t$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets mode $2$3 $4
sk: %C22*%O$t$1 nastavil mód $2$3 $4

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 modes: $2
sk: %C22*%O$t%C22Kanál $1 módy: $2

en: %C2<%C8%B$1%B%C2>%O$t$2%O
sk: %C28-%C29$1%C28-%O$t$2

en: %C12-%C13$1/$2%C12-%O$t$3%O
sk: %C28-%C29$1/$2%C28-%O$t$3

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives channel operator status to $2
sk: %C22*%O$t%C26$1%O dal stav half-operator kanálu používateľovi%C26·$2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes exempt on $2
sk: %C22*%O$t$1 odstránil výnimku pre $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes invite on $2
sk: %C22*%O$t$1 odstránil pozvanie pre $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel keyword
sk: %C22*%O$t$1 odstránil heslo kanálu

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes user limit
sk: %C22*%O$t$1 odstránil limit používateľov

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel keyword to $2
sk: %C22*%O$t$1 nastavil heslo kanálu na $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel limit to $2
sk: %C22*%O$t$1 nastavil limit kanálu na $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes ban on $2
sk: %C22*%O$t$1 odstránil zákaz pre $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 gives voice to $2
sk: %C22*%O$t%C26$1%O dal voice používateľovi%C26·$2

en: -%C10-%C11-%O$tConnected. Now logging in..
sk: %C22*%O$t%C22Pripojený. Teraz sa prihlasujem...

en: -%C10-%C11-%O$tConnecting to %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C port %C11$3%C..
sk: %C22*%O$t%C22Pripájam sa k $1·($2)·port·$3%O..

en: -%C10-%C11-%O$tConnection failed. Error: $1
sk: %C21*%O$t%C21Spojenie zlyhalo. Chyba: $1

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2
sk: %C22*%O$tPrijatý CTCP $1 od $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2 (to $3)
sk: %C22*%O$tPrijatý CTCP $1 od $2 (do $3)

en: %C3>%O$1%C3<%O$tCTCP $2%O
sk: %C19>%O$1%C19<%O$tCTCP·$2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2
sk: %C22*%O$tPrijatý CTCP Sound $1 od $2

en: %C22*%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2 (to $3)
sk: %C22*%O$tPrijatý CTCP $1 od $2 (do $3)

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT to %C11$1%O aborted.
sk: %C22*%O$tDCC CHAT k %C26$1%O ukončený.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
sk: %C22*%O$tBolo vytvorené DCC CHAT spojenie k %C26$1·%C30[%O$2%C30]

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT failed. Connection to $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O lost.
sk: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT zlyhalo. Spojenie s $1 %C14[%O$2:$3%C14]%O prerušené.

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a DCC CHAT offer from $1
sk: %C22*%O$tPrijatá ponuka na DCC CHAT od $1

en: -%C10-%C11-%O$tOffering DCC CHAT to $1
sk: %C22*%O$tPonúkam DCC CHAT používateľovi $1

en: -%C10-%C11-%O$tAlready offering CHAT to $1
sk: %C22*%O$tUž existuje ponuka CHAT pre $1

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 connect attempt to %C11$2%O failed (err=$3).
sk: %C22*%O$tDCC $1 pokus o spojenie s%C26·$2%O zlyhalo (chyba=$3).

en: -%C10-%C11-%O$tReceived '$1%O' from $2
sk: %C22*%O$tPrijaté '$1%O' od $2

en: %C24,18 Type  To/From    Status  Size    Pos     File
sk: %C24,18·Typ··Komu/Od····Stav··Veľkosť····Poz·····Súbor·········

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a malformed DCC request from %C11$1%O.%010-%C10-%C11-%O$tContents of packet: $2
sk: %C22*%O$tPrijatá neplatná požiadavka DCC od %C26$1%O.%010%C22*%O$tObsah paketu: $2

en: -%C10-%C11-%O$tOffering %C11$1 %Cto %C11$2%O
sk: %C22*%O$tPonuka%C26·$1%O pre%C26·$2

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC offer.
sk: %C22*%O$tTaká ponuka DCC neexistuje.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$2%O to %C11$1%O aborted.
sk: %C22*%O$tDCC·RECV%C26·$2%O·pre%C26·$1%O·ukončené.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O from %C11$3%O complete %C14[%C11$4%O cps%C14]%O.
sk: %C22*%O$tDCC·RECV%C26·$1%O·od%C26·$3%O·dokončené·%C30[%C26$4%O·cps%C30]%O.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
sk: %C22*%O$tDCC·RECV·vytvorené spojenie k%C26·$1·%C30[%O$2%C30]

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV $1 ($2) failed. Connection to $3 lost.
sk: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV $1 ($2) zlyhalo. Spojenie s $3 prerušené.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Cannot open $1 for writing ($2).
sk: %C22*%O$tDCC RECV: Nepodarilo sa otvoriť $1 pre zápis ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tThe file %C11$1%C already exists, saving it as %C11$2%O instead.
sk: %C22*%O$tSúbor%C26·$1%C už existuje, namiesto neho ukladám ako%C26·$2%O.

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas requested to resume %C11$2 %Cfrom %C11$3%C.
sk: %C22*%O$t%C26$1·%Opožaduje obnoviť%C26·$2·%Cod%C26·$3%C.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$2%O to %C11$1%O aborted.
sk: %C22*%O$tDCC·SEND%C26·$2%O·k%C26·$1%O ukončené.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O to %C11$2%O complete %C14[%C11$3%O cps%C14]%O.
sk: %C22*%O$tDCC·SEND%C26·$1%O·k%C26·$2%O dokončené %C30[%C26$3%O·cps%C30]%O.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
sk: %C22*%O$tDCC SEND vytvorené spojenie k%C26·$1·%C30[%O$2%C30]

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O failed. Connection to %C11$2%O lost.
sk: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O zlyhalo. Spojenie s %C11$2%O prerušené.

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas offered %C11$2 %C(%C11$3 %Cbytes)
sk: %C22*%O$t%C26$1·%Oponúka%C26·$2·%O(%C26$3·%Obajtov)

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Cstalled - aborting.
sk: %C22*%O$tDCC·$1%C26·$2·%Ok%C26·$3·%Czastavené - končím.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Ctimed out - aborting.
sk: %C22*%O$tDCC·$1%C26·$2·%Ok%C26·$3·%Očas vypršal - končím.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 deleted from notify list.
sk: %C22*%O$t$1 odstránený zo zoznamu upozornení.

en: -%C10-%C11-%O$tDisconnected ($1).
sk: %C22*%O$tOdpojený ($1).

en: -%C10-%C11-%O$tFound your IP: [$1]
sk: %C22*%O$tNájdená vaša IP: [$1]

en: %O%C11$1%O added to ignore list.
sk: %O%C26$1%O pridaný do zoznamu ignorovaných.

en: Ignore on %C11$1%O changed.
sk: ignorácia pre %C26$1%O zmenená.

en: %C24,18
sk: %C24,18······························································

en: %C24,18 Hostmask                  PRIV NOTI CHAN CTCP DCC  INVI UNIG
sk: %C24,18 Maska hostiteľa          SÚKR UPOZ KAN CTCP DCC POZV ODIGN

en: %O%C11$1%O removed from ignore list.
sk: %O%C26$1%O odstránené zo zoznamu ignorovaných.

en:   Ignore list is empty.
sk:   Zoznam ignorovaných je prázdny.

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Channel is invite only).
sk: %C22*%O$tNemôžem vstúpiť na%C26·%B$1·%O(Kanál iba pre pozvaných).

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been invited to %C11$1%C by %C11$2%C (%C11$3%C)
sk: %C22*%O$tBoli ste pozvaný na%C26·$1%O od používateľa %C26·$2%C·(%C26$3%C)

en: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C has joined $2
sk: %C19*%O$t%C19%B$1·%B($3) vstúpil na $2

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Requires keyword).
sk: %C22*%O$tNemôžem vstúpiť na%C26·%B$1·%O(Je potrebné heslo).

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has kicked $2 from $3 ($4%O)
sk: %C21*%O$t%C21$1·vykopol $2 z $3 ($4%O%C21)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been killed by $1 ($2%O)
sk: %C22*%O$tZabil vás $1 ($2%O%C22)

en: %C3>%O$1%C3<%O$t$2%O
sk: %C19>%O$1%C19<%O$t$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1%O
sk: %C16*%O$t$1%O

en: -%C10-%C11-%O$tMOTD Skipped.
sk: %C22*%O$t%C22MOTD preskočená.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 already in use. Retrying with $2..
sk: %C22*%O$t$1 sa už používa. Nový pokus s $2...

en: -%C10-%C11-%O$tNickname already in use. Use /NICK to try another.
sk: %C22*%O$tPrezývka je už použitá. Použite /NICK pre inú prezývku.

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC.
sk: %C22*%O$tTaké DCC neexistuje.

en: -%C10-%C11-%O$tNo process is currently running
sk: %C22*%O$tMomentálne nebeží žiadny proces

en: %C12-%C13$1%C12-%O$t$2%O
sk: %C28-%C29$1%C28-%O$t$2

en: -%C10-%C11-%O$tNotify list is empty.
sk: $tZoznam upozornení prázdny.

en: %C24,18 %B  Notify List
sk: %C24,18·%B··Zoznam upozornení···························

en: -%C10-%C11-%O$t$1 users in notify list.
sk: %C22*%O$t$1 používateľov na zozname upozornení.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is offline ($2).
sk: %C22*%O$tUpozornenie: $1 je offline ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is online ($2).
sk: %C22*%O$tUpozornenie: $1 je online ($2).

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3
sk: %C23*%O$t%C23$1·(%O%C23$2) opustil $3

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3 %C14(%O$4%C14)%O
sk: %C23*%O$t%C23$1·(%O%C23$2) opustil $3 (%O%C23$4)

en: -%C10-%C11-%O$tPing reply from $1 : $2 second(s)
sk: %C22*%O$tOdpoveď ping od $1: $2 sekúnd

en: -%C10-%C11-%O$tNo ping reply for $1 seconds, disconnecting.
sk: %C22*%O$tNeprišla ping odpoveď za $1 sekúnd, odpájam.

en: %C12*%C13$1%C12*$t%O$2%O
sk: %C28*%C29$3$1%C28*$t%O$2

en: -%C10-%C11-%O$tA process is already running
sk: %C22*%O$tA proces už beží

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has quit %C14(%O$2%O%C14)%O
sk: %C23*%O$t%C23$1 skončil (%O%C23$2)

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets modes%B %C14[%O$2%B%C14]%O
sk: %C22*%O$t$1 nastavil módy%B·%C30[%O$2%B%C30]

en: %C12-%C13$1/Wallops%C12-%O$t$2%O
sk: %C28-%C29$1/Wallops%C28-%O$t$2

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up IP number for%C11 $1%O..
sk: %C22*%O$tHľadám IP adresu pre%C26·$1%O...

en: -%C10-%C11-%O$tConnected.
sk: %C22*%O$t%C22Pripojený.

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up %C11$1%C..
sk: %C22*%O$t%C22Zisťujem $1

en: -%C10-%C11-%O$tStopped previous connection attempt (pid=$1)
sk: %C22*%O$tZastavený predchádzajúci pokus o spojenie (pid=$1)

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C is %C11$2%O
sk: %C29*%O$t%C29Téma pre $1%C·%C29je: $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 has changed the topic to: $2%O
sk: %C22*%O$t$1 zmenil tému na: $2

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C set by %C11$2%C at %C11$3%O
sk: %C29*%O$t%C29Téma pre $1%C·%C29, nastavil $2%C·%C29 $3

en: -%C10-%C11-%O$tUnknown host. Maybe you misspelled it?
sk: %C22*%O$tNeznámy hostiteľ. Je správne zadaný?

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(User limit reached).
sk: %C22*%O$tNemôžem vstúpiť na%C26·%B$1·%O(Dosiahnutý maximálny počet používateľov).

en: -%C10-%C11-%O$t%C11Users on $1:%C $2
sk: %C22*%O$t%C26Používatelia na $1:%C $2

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %O$2%C27 $3
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]·%O$2%C27·$3

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cis away %C14(%O$2%O%C14)
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]·%Cje neprítomný %C30(%O$2%O%C30)

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%C $2
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O·$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CEnd of WHOIS list.
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]·%OKoniec zoznamu WHOIS.

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %C$2
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]·%O$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O nečinný%C26·$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O, signon: %C11$3%O
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O·nečinný%C26·$2%O, prihlásenie:%C26·$3

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %C14(%O$2@$3%C14) %O: $4%O
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %C30(%O$2@$3%C30)%O: $4

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Oreal user@host %C11$2%O, real IP %C11$3%O
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]·%Oskutočný user@host%C27·$2%O, skutočná IP%C27·$3

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O $2
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O·$2

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O $2
sk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O·$2

en: -%C10-%C11>%O$t%BYou%B are now talking on %C11$2%O
sk: %C22*%O$tTeraz ste známy ako $2

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been kicked from $2 by $3 ($4%O)
sk: %C23*$tBoli ste vykopnutý z $2 používateľom $3 ($4%O%C23)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3
sk: %C23*$tOpustili ste kanál $3

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3 %C14(%O$4%C14)%O
sk: %C23*$tOpustili ste kanál $3 (%O%C23$4%O%C23)

en: -%C10-%C11-%O$tYou're inviting %C11$1%C to %C11$2%C (%C11$3%C)
sk: %C22*%O$tBoli ste pozvaný%C26·$1%O·na%C26·$2%O·(%C26$3%O)

en: %C6<%O$1%C6>%O$t$2%O
sk: %C19>%O$1%C19<%O$t$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tYou are now known as $2
sk: %C22*%O$tTeraz ste známy ako $2

en: Remote host closed socket
sk: Vzdialený hostiteľ zatvoril soket

en: Connection refused
sk: Spojenie odmietnuté

en: No route to host
sk: Cesta k hostiteľovi neexistuje

en: Connection timed out
sk: Časový limit pre spojenie vypršal

en: Cannot assign that address
sk: Nepodarilo sa priradiť adresu

en: Connection reset by peer
sk: Spojenie zrušené druhou stranou

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

en: Albania
sk: Albánsko

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antily

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Argentina
sk: Argentína

en: Reverse DNS
sk: Reverzné DNS

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Australia
sk: Austrália

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Businesses
sk: Obchodné

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Brazil
sk: Brazília

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bhutan
sk: Bhután

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Canada
sk: Kanada

en: Cocos Islands
sk: Kokosové ostrovy

en: Democratic Republic of Congo
sk: Demokratická republika Kongo

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická Republika

en: Congo
sk: Kongo

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Cote d'Ivoire
sk: Pobrežie slonoviny

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: China
sk: Čína

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Internic Commercial
sk: Komerčné

en: Costa Rica
sk: Kostarika

en: Serbia and Montenegro
sk: Srbsko a Čierna Hora

en: Cuba
sk: Kuba

en: Cape Verde
sk: Kapverdy

en: Christmas Island
sk: Vianočné ostrovy

en: Czech Republic
sk: Česká Republika

en: Germany
sk: Nemecko

en: Djibouti
sk: Džibuti

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Dominica
sk: Dominika

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska Republika

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Educational Institution
sk: Školstvo

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: Spain
sk: Španielsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Finland
sk: Fínsko

en: Fiji
sk: Fidži

en: Falkland Islands
sk: Falklandské ostrovy

en: Micronesia
sk: Mikronézia

en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

en: France
sk: Francúzsko

en: Great Britain
sk: Veľká Británia

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: French Guiana
sk: Francúzska guayana

en: British Channel Isles
sk: Britské ostrovy v kanáli

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Government
sk: Vládne

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Greece
sk: Grécko

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles
sk: S. Georgia a S. Sandwich Isles

en: Guyana
sk: Guayana

en: Hong Kong
sk: Hongkong

en: Heard and McDonald Islands
sk: Heard a McDonald Islands

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Ireland
sk: Írsko

en: Israel
sk: Izrael

en: Informational
sk: Informačné

en: International
sk: Medzinárodné

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské teritórium Indický oceán

en: Iraq
sk: Irak

en: Iran
sk: Irán

en: Iceland
sk: Island

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Japan
sk: Japonsko

en: Kenya
sk: Keňa

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgistán

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Comoros
sk: Komory

en: St. Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: North Korea
sk: Severná Kórea

en: South Korea
sk: Južná Kórea

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Liberia
sk: Libéria

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxemburgsko

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Libya
sk: Líbya

en: Morocco
sk: Maroko

en: Monaco
sk: Monako

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: United States Medical
sk: USA zdravotníctvo

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Marshall Islands
sk: Marshallove ostrovy

en: Military
sk: Vojenské

en: Macedonia
sk: Makedónia

en: Myanmar
sk: Myanmar (Barma)

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Macau
sk: Macao

en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariánske Ostrovy

en: Martinique
sk: Martinik

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Namibia
sk: Namíbia

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: Internic Network
sk: Sieť Internic

en: Norfolk Island
sk: Ostrov Norfolk

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Norway
sk: Nórsko

en: Nepal
sk: Nepál

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Oman
sk: Omán

en: Internic Non-Profit Organization
sk: Nezisková organizácia

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Poland
sk: Poľsko

en: St. Pierre and Miquelon
sk: St. Pierre a Miquelon

en: Puerto Rico
sk: Portoriko

en: Palestinian Territory
sk: Palestínske teritórium

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Qatar
sk: Katar

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Old School ARPAnet
sk: Starý ARPAnet

en: Russian Federation
sk: Ruská federácia

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove Ostrovy

en: Seychelles
sk: Seychely

en: Sudan
sk: Sudán

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Singapore
sk: Singapur

en: St. Helena
sk: Svätá Helena

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
sk: Svalbard a ostrovy Jan Mayen

en: Slovak Republic
sk: Slovensko

en: Somalia
sk: Somálsko

en: Suriname
sk: Surinam

en: Sao Tome and Principe
sk: Svätý Tomáš

en: Former USSR
sk: Bývalý Sovietsky zväz

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: Syria
sk: Sýria

en: Swaziland
sk: Svazijsko

en: Turks and Caicos Islands
sk: Turks a Kaikské Ostrovy

en: Chad
sk: Čad

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné teritóriá

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: East Timor
sk: Východný Timor

en: Turkmenistan
sk: Turkmenistán

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tanzania
sk: Tanzánia

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

en: US Minor Outlying Islands
sk: US menšie pobrežné ostrovy

en: United States of America
sk: USA

en: Uruguay
sk: Uruguaj

en: Uzbekistan
sk: Uzbekistán

en: Vatican City State
sk: Vatikán

en: St. Vincent and the Grenadines
sk: Sv. Vincent a Grenada

en: British Virgin Islands
sk: Britské panenské ostrovy

en: US Virgin Islands
sk: US Panenské ostrovy

en: Vanuatu
sk: Vanuatu (Nové Hebridy)

en: Wallis and Futuna Islands
sk: Ostrovy Wallis a Futuna

en: Yemen
sk: Jemen

en: Yugoslavia
sk: Juhoslávia

en: South Africa
sk: Južná Afrika

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Background image filename
sk: Obrázok v pozadí:

en: Background transparency
sk: Obrázok v pozadí:

en: Enable spellchecking
sk: Kontrolovať pravopis

en: Font for the main window
sk: Písmo hlavného okna

en: Height of the channel list
sk: Výška zoznamu kanálov

en: Height of the main window
sk: Výška hlavného okna

en: Languages to use for spellchecking
sk: Jazyky ktoré používať na kontrolu pravopisu

en: List of enabled plugins
sk: Zoznam rozšírení

en: Message sent on away
sk: Správa

en: Message sent on channel part
sk: Správa odoslaná pri odchode z kanála

en: Message sent on quit
sk: Správa

en: Selected background type
sk: Vybraný typ pozadia

en: Selected color scheme
sk: Vybraná farebná schéma

en: Show colors in the main window
sk: Zobraziť farby v hlavnom okne

en: Show timestamps in the main window
sk: Zaznamenávať čas

en: Use system fonts
sk: Zoznam používateľov

en: Width of the main window
sk: Šírka hlavného okna

en: X position of the main window on the screen
sk: Vodorovná pozícia hlavného okna na obrazovke

en: Y position of the main window on the screen
sk: Zvislá pozícia hlavného okna na obrazovke

en: %s Channel List
sk: %s zoznam kanálov

en: _Open Link in Browser
sk: _Otvoriť odkaz v prehliadači

en: _Copy Link Location
sk: _Kopírovať adresu odkazu

en: Se_nd Message To...
sk: Odos_lať správu...

en: _Copy Address
sk: Vaša adresa

en: _Send File
sk: Odoslať súbor

en: Paste File _Contents
sk: O_bsah

en: Paste File_name
sk: Nové meno súboru

en: _Cancel
sk: Zrušiť

en: _Copy
sk: Kopírovať

en: Error reading file "%s": %s
sk: Chyba počas čítania súboru "%s": %s

en: Error converting URI "%s" into filename: %s
sk: Chyba pri prevode URI "%s" na meno súboru: %s

en: Save Transcript
sk: Uložiť prepis

en: Error saving %s
sk: Chyba pri ukladaní %s

en: Search buffer is empty.
sk: Vyhľadávací zásobník je prázdny.

en: File
sk: Súbor

en: Remaining
sk: Odchádzam

en: Incoming File Transfer
sk: Prichádzajúci súbor

en: _Accept
sk: Akceptovať

en: %s is attempting to send you a file named "%s". Do you wish to accept the transfer?
sk: %s sa pokúša poslať vám súbor nazvaný "%s". Chcete ho prijať?

en: <b>%s</b>
    <small>from %s</small>
    %s of %s
sk: <b>%s</b>
    <small>z %s</small>
    %s of %s

en: starting
sk: Čakám

en: <b>%s</b>
    <small>from %s</small>
    %s of %s at %s/s
sk: <b>%s</b>
    <small>od %s</small>
    %s of %s at %s/s

en: queued
sk: vo fronte

en: Transfer of %s to %s failed
sk: Prenos %s ku %s zlyhal

en: Transfer of %s from %s failed
sk: Prenos %s ku %s zlyhal

en: stalled
sk: Zlyhal

en: Send File...
sk: Odoslať súbor

en: Don't auto-connect to servers
sk: Automaticky sa znovupripojiť k serveru

en: Don't auto-load plugins
sk: nenahrávať automaticky žiadne pluginy

en: Open an irc:// url
sk: Otvoriť url irc://

en: Show version information
sk: zobraziť informácie o verzii

en: xchat-gnome: %s
    Try `xchat-gnome --help' for more information
sk: xchat-gnome: %s
    Pre viac informácií skúste `xchat-gnome --help'

en: Unable to show '%s'
sk: Nepodarilo sa zobraziť '%s'

en: Find:
sk: Hľadať:

en: _Previous
sk: _Predchádzajúce

en: _Next
sk: Text

en: <span foreground="dark grey">Reached end, continuing from top</span>
sk: <span foreground="dark grey">Dosiahnutý koniec, pokračuje sa od začiatku</span>

en: <span foreground="dark grey">Reached beginning, continuing from bottom</span>
sk: <span foreground="dark grey">Dosiahnutý začiatok, pokračuje sa od konca</span>

en: <span foreground="red">Search string not found</span>
sk: <span foreground="red">Reťazec nebol nájdený</span>

note: We're creating a new network. Don't populate things from the structure
en: New Network
sk: Nová sieť

en: %s Network Properties
sk: %s Sieťové nastavenia

en: You must enter a nick name
sk: Zadajte novú prezývku:

en: You must enter a real name
sk: Musíte zadať skutočné meno

en: No Servers
sk: Server

en: You must add at least one server for this network
sk: Použiť SSL pre všetky servery na tejto sieti

en: ISO-8859-15 (Western Europe)
sk: ISO-8859-15 (Západná Európa)

en: ISO-8859-2 (Central Europe)
sk: ISO-8859-2 (Stredná Európa)

en: ISO-8859-7 (Greek)
sk: ISO-8859-7 (Grécke)

en: ISO-8859-8 (Hebrew)
sk: ISO-8859-8 (Hebrejské)

en: ISO-8859-9 (Turkish)
sk: ISO-8859-9 (Turecké)

en: ISO-2022-JP (Japanese)
sk: ISO-2022-JP (Japonské)

en: SJIS (Japanese)
sk: SJIS (Japonské)

en: CP949 (Korean)
sk: CP949 (Kórejské)

en: CP1256 (Arabic)
sk: CP1256 (Arabské)

en: GB18030 (Chinese)
sk: GB18030 (Čínske)

en: In_sert
sk: Vl_ožiť

en: _Network
sk: Sieť

en: _Discussion
sk: _Diskusia

en: _Go
sk: Í_sť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _File Transfers
sk: Prenos súborov

en: _Quit
sk: Ukončiť

note: Edit menu
en: Cu_t
sk: Vystri_hnúť

en: _Paste
sk: Súkromné

en: Prefere_nces
sk: Nastavenia...

note: Network menu
en: _Reconnect
sk: Znovu pripojiť

en: _Disconnect
sk: Odpojiť

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Channels...
sk: Zoznam kanálov...

note: Discussion menu
en: _Save Transcript
sk: _Uložiť prepis

en: _Leave
sk: Odchádzam

en: Cl_ose
sk: Zavrieť

en: _Find
sk: Nájsť

en: Change _Topic
sk: Zmeniť _Tému

en: _Bans...
sk: Zoznam zákazov...

en: _Users
sk: Používatelia

note: Help menu
en: _Contents
sk: O_bsah

en: _About
sk: _O Programe

en: Ex-Chat
sk: Chat

en: Error showing help
sk: Chyba pri zobrazovaní pomocníka

note: Go menu
en: Pre_vious Network
sk: Nová sieť

en: Nex_t Network
sk: Nová sieť

en: _Previous Discussion
sk: _Predchádzajúca Diskusia

en: _Next Discussion
sk: _Nasledujúca Diskusia

en: <none>
sk: <žiadny>

en: Colors
sk: Farby

en: Black on White
sk: Čierne na bielom

en: White on Black
sk: Biele na čiernom

en: Custom
sk: Vlastné

en: File Transfers & DCC
sk: Prenos súborov

en: Effects
sk: Efekty

en: IRC Preferences
sk: X-Chat: Nastavenia

en: Really remove network "%s" and all of its servers?
sk: Naozaj odstrániť sieť "%s" a všetky príslušné servery?

en: Networks
sk: Siete

en: Name
sk: Názov

en: unknown
sk: Neznáme

en: Open Plugin
sk: Otvárať dialógy v:

en: Scripts and Plugins
sk: Skripty a Rozšírenia

en: Enable
sk: Zapnúť

en: Plugin
sk: Ping

en: Error in spell checking configuration: %s
sk: Chyba v konfigurácii kontroly pravopisu: %s

en: Spell checking
sk: Kontrola pravopisu

en: _Check spelling
sk: _Skontrolovať pravopis

en: Choose languages to use for spellcheck:
sk: Vybrať jazyky na kontrolu pravopisu:

en: Language
sk: Jazyk

en: %d bytes buffered
sk: %d bajtov

en: Error in spellchecking configuration: %s
sk: Chyba v konfigurácii kontroly pravopisu: %s

en: I_nsert Color Code
sk: Vložte kód farby

en: Black
sk: Čierna

en: Dark Blue
sk: Tmavomodrá

en: Dark Green
sk: Tmavozelená

en: Red
sk: Červená

en: Brown
sk: Hnedá

en: Purple
sk: Purpurová

en: Orange
sk: Oranžová

en: Yellow
sk: Žltá

en: Light Green
sk: Svetlo-zelená

en: Aqua
sk: Voda

en: Light Blue
sk: Svetlo-modrá

en: Blue
sk: Modrá

en: Violet
sk: Fialová

en: Grey
sk: Šedá

en: Light Grey
sk: Svetlozelená

en: White
sk: Biela

en: _Send File...
sk: Odoslať súbor

en: Private _Chat
sk: Súkromné

en: _Kick
sk: Vykopnúť

en: _Ban
sk: Zakázať

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: %s
    <span weight="bold">Name:</span> %s
sk: %s
    <span weight="bold">Meno:</span> %s

en: %s
    <span weight="bold">Country:</span> %s
sk: %s
    <span weight="bold">Krajina:</span> %s
