xchat-gnome - en to he translation catalogue (454 entries)

en: <span weight="bold">List Filtering</span>
he: <span weight="bold">סינון רשימה</span>

en: Channel _Name
he: שם _ערוץ

en: Channel _Topic
he: כותרת _ערוץ

en: Channels list
he: רשימת ערוצים

en: Join channel:
he: הצטרף לערוץ:

en: Search for text:
he: חפש טקסט:

en: _Join Channel
he: הצטרף ל_ערוץ

en: users
he: משתמשים

en: C_onnect
he: ה_תחבר

en: File Transfers
he: משלוח קבצים

en: <span weight="bold">User Info</span>
he: span weight="bold">מידע משתמש</span>

en: Accept invalid _SSL certificate
he: קבל תעודות _SSL לא תקינות

en: Character _encoding:
he: _קידוד תווים:

en: Cycle _until connected
he: חזור _עד שתתחבר

en: Network Settings
he: הגדרות רשת

en: Server _password:
he: _סיסמת שרת:

en: Servers
he: שרתים

en: Use _global user settings
he: השתמש בהגדרות משתמש _גלובליות

en: Use _these user settings:
he: השתמש בגדרות משתמש _אלו:

en: User and Channels
he: משתמש וערוצים

en: _Automatically connect to network
he: _התחבר אוטומטית לרשת

en: _Name:
he: _שם:

en: _Nick name:
he: _כינוי:

en: _Real Name:
he: _שם אמיתי:

en: _Use secure connection (SSL)
he: _השתמש בחיבור מאובטח (SSL)

en: <span size="small" style="italic">Opaque</span>
he: <span size="small" style="italic">אטום</span>

en: <span size="small" style="italic">Transparent</span>
he: <span size="small" style="italic">שקוף</span>

en: <span weight="bold">Background</span>
he: <span weight="bold">רקע</span>

en: <span weight="bold">DCC Settings</span>
he: <span weight="bold">הגדרות DCC</span>

en: <span weight="bold">Extra Colors</span>
he: <span weight="bold">צבעים נוספים</span>

en: <span weight="bold">File Transfers</span>
he: <span weight="bold">העברות קבצים</span>

en: <span weight="bold">General</span>
he: <span weight="bold">כללי</span>

en: <span weight="bold">Highlighting</span>
he: <span weight="bold">הדגשה</span>

en: <span weight="bold">Text Colors</span>
he: <span weight="bold">צבעי טקסט</span>

en: <span weight="bold">User Interface</span>
he: <span weight="bold">מנשק משתמש</span>

en: <span weight="bold">mIRC Colors</span>
he: <span weight="bold">צבעי mIRC</span>

en: A_way message:
he: הודעת מ_רוחק:

en: Auto-accept DCC c_hat
he: קבל-אוטומטית ש_יחת DCC

en: Auto-accept DCC file tr_ansfers
he: קבל-אוטומטית הע_ברת קבצים באמצעות DCC

en: Background mark:
he: סימן רקע:

en: Buil_t-in schemes:
he: סכמות מוב_נות:

en: Convert spaces to _underscores in filenames
he: המר רווחים ל_קו-תחתון בשמות קבצים

en: Display a red line after the last read text
he: הצג קו אדום אחרי הטקסט האחרון שנקרא

en: Enter extra words to trigger highlighting
he: הכנס מילים נוספות לגירוי הדגשה

en: Foreground mark:
he: סימן קדמה:

en: Get IP address from _server
he: קבל כתובת IP מ_השרת

en: Glo_bal receive KB/s:
he: KB/s שנתקבלו גלובלית:

en: I_mage file:
he: קובץ ת_מונה:

en: In_dividual send KB/s:
he: KB/s שנשלחו אינדיוידואלית:

en: Indi_vidual receive KB/s:
he: KB/s שנתקבלו אינדיוידואלית:

en: Move co_mpleted files to:
he: העבר קבצים שה_סתיימו ל:

en: Preferences
he: העדפות

en: Real na_me:
he: ש_ם אמיתי:

en: Save sender _nickname in filenames
he: שמור את _כינוי השולח בשמות הקבצים

en: Select A File
he: בחר קובץ

en: Select Completed Files Directory
he: בחר את תיקיית הקבצים שהסתיימו

en: Select Download Directory
he: בחר את תיקיית ההורדות

en: Show _timestamps
he: הצג _מראי זמן

en: Show m_arker line
he: הצג ס_מן שורה

en: To edit a shortcut key, click on the corresponding row and type a new accelerator, or press backspace to clear.
he: כדי לערוך מקש קיצור, לחץ על השורה המתאימה והקלד על המקש המפעיל, או לחץ על מקש החזר כדי למחוק.

en: Use _system terminal font
he: השתמש בגופן מסוף _מערכת

en: Use t_his IP address:
he: השתמש בכתובת IP ז_ו:

en: Use this f_ont:
he: השתמש ב_גופן זה:

en: _Background color:
he: _צבע רקע:

en: _Background image
he: _תמונת רקע

en: _Download files to:
he: _הורד קבצים ל:

en: _Edit
he: _ערוך

en: _Foreground color:
he: _צבע קדמה:

en: _Global send KB/s:
he: _KB/s שנשלחו גלובלית:

en: _Nickname:
he: _כינוי:

en: _None (use solid color)
he: _ללא (השתמש בצבע אחיד)

en: _Part message:
he: _הודעת יציאה:

en: _Quit message:
he: _הודעת התנתקות:

en: _Show colors
he: _הצג צבעים

en: _Transparent background
he: _רקע שקוף

en: spell checking
he: בדיקת איות

en: Welcome to XChat-GNOME! Since this is your first time using this application, there are a couple things you'll need to configure before you can get started.
    
    These are the names by which you'll be recognized on IRC. Your nick name is the name by which you'll be known, whereas the real name is useful for things such as registering with services. You do not have to use your real name if you do not want to.
he: ברוך הבא ל-XChat-GNOME! מאחר וזו הפעם הראשונה שאתה משתמש ביישום זה, יש כמה דברים שאתה צריך להגדיר לפני שתוכל להתחיל.
    
    אלו השמות שלפיהם אתה תזוהה ב-IRC. הכינוי שלך הוא השם שיציג אותך, בעוד שהשם האמיתי שלך שימושי עבור דברים כמו רישום לשירותים. אתה לא חייב להשתמש בשמך האמיתי אם אינך רוצה.

en: XChat-GNOME Setup
he: התקנת XChat-GNOME

en: _Real name:
he: _שם אמיתי:

en: Change
he: שנה

en: Chat with people using IRC
he: שוחח עם אנשים באמצעות IRC

en: IRC Chat
he: שיחת IRC

en: XChat-GNOME IRC Chat
he: שיחת XChat-GNOME IRC

en: Apply on all _servers
he: החל על כל _השרתים

en: C_hange
he: ש_נה

en: Change _nickname to:
he: שנה את _הכינוי ל:

en: Mark as _away
he: סמן _כלא נמצא

en: Nickname
he: כינוי

en: Users
he: משתמשים

en: nickname
he: כינוי

en: Auto Away
he: לא נמצא אוטומטי

en: Automatically go away / come back
he: הפוך ללא נמצא/חזור אוטומטית

en: Network Monitor
he: מנטר רשת

en: NetworkManager connection monitor
he: מנטר חיבור NetworkManager

en: %s loaded successfully
he: %s נטען בהצלחה

en: Notification
he: התראה

en: A notification area plugin.
he: תוסף אזור ההתראה

en: Notification plugin loaded.
he: תוסף התראות נטען.

en: Notification plugin unloaded.
he: תוסף התראות הוסר.

en: Time
he: שעה

en: Nick
he: כינוי

en: Channel
he: ערוץ

en: URL
he: כתובת

en: URL Scraper
he: מגרד כתובת

en: Sound Notification
he: צליל התראה

en: Cannot create ~/.xchat2
he: נכשל ביצירת ~/.xchat2

en: I'm busy
he: אני עסוק

en: Leaving
he: עוזב

en: Waiting
he: מחכה

note: black
en: Active
he: פעיל

note: cyan
en: Failed
he: נכשל

note: red
en: Done
he: הסתיים

note: green
en: Connect
he: התחבר

note: black
en: Aborted
he: בוטל

en: Cannot access %s
he: לא יכול לגשת ל %s

note: ! if (osvi.dwMajorVersion >= 5) fallback to error number
en: Error
he: שגיאה

en: YES
he: כן

en: NO
he: לא

en:   %-20s online
he:   %-20s מקוון

en:   %-20s offline
he:   %-20s לא מקוון

en: No channel joined. Try /join #<channel>
he: לא מצורף לערוצים. נסה /join #<ערוץ>

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
he: לא מחובר. נסה /server <מארח> [<יציאה>]

en: I need /bin/sh to run!
he: אני צריך /bin/sh כדי לרוץ!

en: Commands Available:
he: פקודות זמינות:

en: User defined commands:
he: פקודות המוגדרות על ידי המשתמש:

en: Plugin defined commands:
he: פקודות המוגדרות על ידי תוספים:

en: 
    No help available on that command.
he: 
    לא קיימת עזרה לפקודה הנ"ל.

en: No such command.
he: אין כזו פקודה.

en: Bad arguments for user command.
he: ארגומנט שגוי עבור פקודת משתמש.

en: Unknown Command. Try /help
he: פקודה לא ידועה. נסה /help

en: The text
he: הטקסט

en: The message
he: ההודעה

en: Old nickname
he: כינוי ישן

en: New nickname
he: כינוי חדש

en: Topic
he: כותרת

en: The channel
he: הערוץ

en: The reason
he: הסיבה

en: The time
he: השעה

en: The creator
he: היוצר

en: Reason
he: סיבה

en: Host
he: מארח

en: The sound
he: הצליל

en: The CTCP event
he: ארוע ה-CTCP

en: The key
he: המפתח

en: The limit
he: ההגבלה

en: Username
he: שם משתמש

en: Full name
he: שם מלא

en: Server Information
he: מידע שרת

en: Message
he: הודעה

en: Account
he: חשבון

en: Real user@host
he: משתמש@מארח מיתי

en: Real IP
he: IP אמיתי

en: Channel Name
he: שם ערוץ

en: Text
he: טקסט

en: Server Name
he: שם שרת

en: Network
he: רשת

en: IP address
he: כתובת IP

en: DCC Type
he: סוג DCC

en: Filename
he: שם-קובץ

en: Position
he: מיקום

en: Size
he: גודל

en: Receiver
he: מקבל

en: Seconds
he: שניות

en: Connection refused
he: החיבור נדחה

en: No route to host
he: אין נתיב למארח

en: Connection timed out
he: עבר זמן החיבור

en: Andorra
he: אנדורה

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Anguilla
he: אנגווילה

en: Albania
he: אלבניה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Netherlands Antilles
he: אנטילים הולנדיים

en: Angola
he: אנגולה

en: Antarctica
he: אנטארקטיקה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Austria
he: אוסטריה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Aruba
he: ארובה

en: Aland Islands
he: איי אלאנדה

en: Azerbaijan
he: אזרבייג'ן

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה והרצגובינה

en: Barbados
he: בארבדוס

en: Bangladesh
he: בנגלאדש

en: Belgium
he: בלגיה

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Bahrain
he: בחאריין

en: Businesses
he: עסקים

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Belarus
he: בלרוס

en: Belize
he: בליז

en: Canada
he: קנדה

en: Cocos Islands
he: איי קוקוס

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז-אפריקאית

en: Congo
he: קונגו

en: Switzerland
he: שוויץ

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Chile
he: צ'ילה

en: Cameroon
he: קמרון

en: China
he: סין

en: Colombia
he: קולומביה

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Serbia and Montenegro
he: סרביה ומונטנגרו

en: Cuba
he: קובה

en: Christmas Island
he: איי הפסחא

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: צ'כיה

en: Germany
he: גרמניה

en: Denmark
he: דנמרק

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: Ecuador
he: אקוואדור

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Egypt
he: מצרים

en: Western Sahara
he: הסהרה המערבית

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Spain
he: ספרד

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: European Union
he: האיחוד האירופאי

en: Finland
he: פינלנד

en: Fiji
he: פיג'י

en: Falkland Islands
he: איי פוקלנד

en: Micronesia
he: מיקרונזיה

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: France
he: צרפת

en: Great Britain
he: בריטניה

en: Ghana
he: גאנה

en: Gambia
he: גמביה

en: Greece
he: יוון

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Hungary
he: הונגריה

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Ireland
he: אירלנד

en: Israel
he: ישראל

en: India
he: הודו

en: Iraq
he: עירק

en: Iran
he: אירן

en: Iceland
he: איסלנד

en: Italy
he: איטליה

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Jordan
he: ירדן

en: Japan
he: יפן

en: Kenya
he: קניה

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: North Korea
he: צפון קוריאה

en: South Korea
he: דרום קוריאה

en: Kuwait
he: כווית

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Laos
he: לאוס

en: Lebanon
he: לבנון

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Sri Lanka
he: סרי לאנקה

en: Liberia
he: ליבריה

en: Lesotho
he: לסוטו

en: Lithuania
he: ליטא

en: Luxembourg
he: לוקסנבורג

en: Latvia
he: לטביה

en: Morocco
he: מרוקו

en: Monaco
he: מונקו

en: Moldova
he: מולדובה

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Marshall Islands
he: איי מארשל

en: Macedonia
he: מקדוניה

en: Myanmar
he: מיאנמר

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Malta
he: מאלטה

en: Maldives
he: האיים המלדיביים

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Namibia
he: נמיביה

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Netherlands
he: הולנד

en: Norway
he: נורווגיה

en: Nepal
he: נפאל

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Peru
he: פרו

en: Papua New Guinea
he: פאפואה-גינאה החדשה

en: Philippines
he: פיליפינים

en: Pakistan
he: פאקיסטן

en: Poland
he: פולין

en: Puerto Rico
he: פורטו ריקו

en: Palestinian Territory
he: השטחים הפלסטינאים

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Qatar
he: קאטר

en: Romania
he: רומניה

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Sudan
he: סודן

en: Sweden
he: שוודיה

en: Singapore
he: סינגפור

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Slovak Republic
he: סלובקיה

en: Sierra Leone
he: סיירה ליאונה

en: Senegal
he: סנגל

en: Somalia
he: סומליה

en: Suriname
he: סורינאם

en: El Salvador
he: אל סלוודור

en: Syria
he: סוריה

en: Thailand
he: תאילנד

en: East Timor
he: מזרח טימור

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטאן

en: Tunisia
he: טוניסיה

en: Turkey
he: טורקיה

en: Taiwan
he: טייוואן

en: Tanzania
he: טנזניה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: Uganda
he: אוגנדה

en: United States of America
he: ארצות הברית של אמריקה

en: Uruguay
he: אורוגוואי

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Vietnam
he: ויאטנאם

en: Samoa
he: סמואה

en: Yemen
he: תימן

en: Yugoslavia
he: יוגוסלביה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: Zambia
he: זמביה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Send a File
he: שלח קובץ

en: User Info (WHOIS)
he: מידע משתמש (WHOIS)

en: Kick
he: בעט

en: Ban
he: השעה

en: Send File
he: שלח קובץ

en: Offer Chat
he: הצע שיחה

en: Abort Chat
he: בטל שיחה

en: Version
he: גירסה

en: Userinfo
he: מידע משתמש

en: Mode
he: מצב

en: Ignore
he: התעלם

en: Ignore User
he: התעלם ממשתמש

en: Info
he: מידע

en: External
he: חיצוני

en: Leave Channel
he: עזוב ערוץ

en: Join Channel...
he: הצטרף לערוץ...

en: Hide Version
he: הסתר גירסה

en: bye
he: ביי

en: Dialog
he: דו-שיח

en: Send
he: שלח

en: Chat
he: שיחה

en: Clear
he: נקה

en: XChat-GNOME Web Site
he: אתר Xchat-GNOME

en: %s Channel List
he: %s רשימת ערוצים

en: _Open Link in Browser
he: _פתח קישור בדפדפן

en: _Copy Link Location
he: _העתק מיקום הקישור

en: Se_nd Message To...
he: ש_לח הודעה ל...

en: _Copy Address
he: _העתק כתובת

en: _Send File
he: _שלח קובץ

en: _Cancel
he: _בטל

en: _Copy
he: _העתק

en: Error reading file "%s": %s
he: שגיאה בקריאת קובץ "%s": %s

en: Error saving %s
he: שגיאה בשמירת %s

en: File
he: קובץ

en: Remaining
he: נשאר

en: Incoming File Transfer
he: העברת קובץ נכנס

en: _Accept
he: _קבל

en: starting
he: מתחיל

en: Send File...
he: שלח קובץ...

en: Incoming DCC Chat
he: שיחת DCC נכנסת

en: Find:
he: חפש:

en: _Previous
he: _הקודם

en: _Next
he: _הבא

en: Server
he: שרת

en: Key
he: מפתח

note: We're creating a new network. Don't populate things from the structure
en: New Network
he: רשת חדשה

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: You must enter a network name
he: אתה חייב להכניס את שם הרשת

en: You must enter a nick name
he: אתה חייב להכניס כינוי

en: You must enter a real name
he: אתה חייב להכניס שם אמיתי

en: No Servers
he: אין שרתים

en: You must add at least one server for this network
he: אתה חייב להוסיף לפחות שרת אחד לרשת

en: UTF-8 (Unicode)
he: UTF-8 (יוניקוד)

en: ISO-8859-15 (Western Europe)
he: ISO-8859-15 (מערב אירופה)

en: ISO-8859-2 (Central Europe)
he: ISO-8859-2 (מרכז אירופה)

en: ISO-8859-7 (Greek)
he: ISO-8859-7 (יוונית)

en: ISO-8859-8 (Hebrew)
he: ISO-8859-8 (עברית)

en: ISO-8859-9 (Turkish)
he: ISO-8859-9 (טורקית)

en: ISO-2022-JP (Japanese)
he: ISO-2022-JP (יפנית)

en: SJIS (Japanese)
he: SJIS (יפנית)

en: CP949 (Korean)
he: CP949 (קוראנית)

en: KOI8-R (Cyrillic)
he: KOI8-R (קירילית)

en: CP1251 (Cyrillic)
he: CP1251 (קירילית)

en: CP1256 (Arabic)
he: CP1256 (ערבית)

en: CP1257 (Baltic)
he: CP1257 (בלטית)

en: GB18030 (Chinese)
he: GB18030 (סינית)

en: TIS-620 (Thai)
he: TIS-620 (תאילנדית)

en: In_sert
he: ה_כנס

en: _Network
he: _רשת

en: _Discussion
he: _דיון

en: _View
he: _תצוגה

en: _Help
he: _עזרה

note: IRC menu
en: _Connect...
he: _התחבר...

en: _File Transfers
he: _העברות קבצים

en: _Quit
he: _יציאה

note: Edit menu
en: Cu_t
he: _גזור

en: _Paste
he: _הדבק

en: Prefere_nces
he: העד_פות

note: Network menu
en: _Reconnect
he: _התחבר מחדש

en: _Disconnect
he: _התנתק

en: _Close
he: _סגור

en: _Channels...
he: _ערוצים...

en: _Leave
he: _עזוב

en: Cl_ose
he: ס_גור

en: _Find
he: _חפש

en: Change _Topic
he: החלף _נושא

en: _Users
he: _משתמשים

note: Help menu
en: _Contents
he: _תוכן

en: _About
he: _אודות

en: Error showing help
he: שגיאה בהצגת עזרה

note: Discussion context menu
en: _Join
he: _הצטרף

en: <none>
he: <ללא>

en: Colors
he: צבעים

en: Black on White
he: שחור על לבן

en: White on Black
he: לבן על שחור

en: Custom
he: מותאם אישית

en: System Theme Colors
he: צבעי ערכת נושא המערכת

en: File Transfers & DCC
he: העברות קבצים ו-DCC

en: Effects
he: אפקטים

en: IRC Preferences
he: העדפות IRC

en: Networks
he: רשתות

en: Name
he: שם

en: unknown
he: לא ידוע

en: Plugin
he: תוסף

en: Language
he: שפה

en: Black
he: שחור

en: Dark Blue
he: כחול כהה

en: Dark Green
he: ירוק כהה

en: Red
he: אדום

en: Brown
he: חום

en: Purple
he: סגול

en: Orange
he: כתום

en: Yellow
he: צהוב

en: Light Green
he: ירוק בהיר

en: Aqua
he: כחול מים

en: Light Blue
he: כחול בהיר

en: Blue
he: כחול

en: Violet
he: סגלגל

en: Grey
he: אפור

en: Light Grey
he: אפור בהיר

en: White
he: לבן

en: _Send File...
he: _שלח קובץ...

en: _Kick
he: _בעט

en: _Ban
he: _השעה

en: %s
    <span weight="bold">Name:</span> %s
he: %s
    <span weight="bold">שם:</span> %s

en: %s
    <span weight="bold">Country:</span> %s
he: %s
    <span weight="bold">מדינה:</span> %s

en: %s
    <span weight="bold">Last message:</span> %d minute ago | %s
    <span weight="bold">Last message:</span> %d minutes ago
he[0]: %s
    <span weight="bold">ההודעה האחרונה:</span> לפני דקה אחת
he[1]: %s
    <span weight="bold">ההודעה האחרונה:</span> לפני %d דקות

en: %d User | %d Users
he[0]: משתמש אחד
he[1]: %d משתמשים
