ubuntu-terminal-app - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Select
be: Выбраць

en: Copy
be: Капіяваць

en: Paste
be: Уставіць

en: Authentication required
be: Патрабуецца ідэнтыфікацыя

en: OK
be: Добра

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Authentication failed
be: Памылка аўтэнтыфікацыі

en: Color Scheme
be: Каляровая схема

en: Change Keyboard
be: Змяніць клавіятуру

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
be: Кантрольныя клавішы

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Function Keys
be: Функцыянальныя клавішы

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Scroll Keys
be: Клавішы пракруткі

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Command Keys
be: Камандныя клавішы

en: Layouts
be: Раскладкі

en: Settings
be: Наладкі

en: Show Keyboard Bar
be: Паказаць клавіятуру

en: Font Size:
be: Памер шрыфту:

en: Tabs
be: Карткі

en: New tab
be: Новая картка

en: Selection Mode
be: Рэжым вылучэння

en: Un-named Color Scheme
be: Неназваная схема колераў

en: Accessible Color Scheme
be: Даступная схема колераў

en: Open Link
be: Адкрыць спасылку

en: Copy Link Address
be: Скапіяваць адрас спасылкі

en: Send Email To...
be: Даслаць паведамленне...

en: Copy Email Address
be: Капіяваць адрас

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
be: Не знойдзена табліцы адпаведнасці для клавіятуры. Адсутнічае інфармацыя, неабходная для пераўтварэння сігналу аб націску клавішы на знакі, якія будуць паказаны на экране.

en: Match case
be: Улічваць рэгістр

en: Regular expression
be: Фармальны выраз

en: Higlight all matches
be: Пазначыць усе адпаведнасці

en: Color Scheme Error
be: Памылка ў схеме колераў

en: Cannot load color scheme: %1
be: Не атрымалася загрузіць каляровую схему: %1

en: Terminal
be: Тэрмінал
