ubuntu-terminal-app - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Select
ug: تاللا

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Paste
ug: چاپلا

en: Authentication required
ug: كىملىك دەلىللەش زۆرۈر

en: OK
ug: تامام

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Authentication failed
ug: كىملىك دەلىللەش مەغلۇپ بولدى

en: Color Scheme
ug: رەڭ لايىھىسى

en: Change Keyboard
ug: كىرگۈزگۈچنى ئۆزگەرت

note: TRANSLATORS: This a keyboard layout name
en: Control Keys
ug: كونتىرول تاختىسى

note: TRANSLATORS: This is the name of the Home key. All letters should be uppercase!
en: HOME
ug: ئۆي

en: Layouts
ug: جايلاشتۇرۇشلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Font Size:
ug: خەت چوڭلۇقى:

en: Tabs
ug: بەتكۈچلەر

en: New tab
ug: يېڭى بەتكۈچ

en: Selection Mode
ug: تاللىغان شەكلى

en: Un-named Color Scheme
ug: ئاتسىز رەڭ لايىھىسى

en: Accessible Color Scheme
ug: قوشۇمچە رەڭ لايىھىسى

en: Open Link
ug: ئۇلانما ئاچ

en: Copy Link Address
ug: ئۇلانما ئادرېسىنى كۆچۈر

en: Send Email To...
ug: تور خەت ئەۋەت ...

en: Copy Email Address
ug: تور خەت ئادىرېسىنى كۈچۈر

en: No keyboard translator available.  The information needed to convert key presses into characters to send to the terminal is missing.
ug: ھەرپتاختا تەرجىمانى تېپىلمىدى. بېسىلغان كۇنۇپكىنى ھەرپكە ئايلاندۇرۇپ تېرمىنالغا يوللاپ بېرىدىغان چاغدىكى ئۇچۇرلار يوق.

en: Match case
ug: چوڭ يېزىلىشى ماس كەلگەن

en: Regular expression
ug: مۇنتىزىم ئىپادە

en: Terminal
ug: تېرمىنال
