ubuntu-ui-toolkit - en to gl translation catalogue (81 entries)

en: NumberAnimation
gl: NúmeroAnimación

en: Standard
gl: Estándar

en: Standard Durations
gl: Duracións estándares

en: Snap
gl: Axustar

en: Fast
gl: Rápida

en: Slow
gl: Lenta

en: Sleepy
gl: Adurmiñado

en: Call
gl: Chamar

en: Color
gl: Cor

en: Icon
gl: Icona

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Open
gl: Aberto

en: Scaling
gl: Escala

en: Colorization
gl: Coloración

en: Label
gl: Etiqueta

en: Subtitled
gl: Subtitulado

en: Secondary label
gl: Etiqueta secundaria

en: Progression
gl: Evolución

en: Single value
gl: Valor único

en: Value
gl: Valor

en: Multi value
gl: Valor múltiple

en: Value 1
gl: Valor 1

en: Value 2
gl: Valor 2

en: Value 3
gl: Valor 3

en: Value 4
gl: Valor 4

en: Value selector
gl: Selector de valor

en: Removable
gl: Extraíbel

en: Slide to remove
gl: Deslice para retirar

en: Grouped list
gl: Lista agrupada

en: Flickable
gl: Desprazábel cun toque

en: Action #1
gl: Acción n.º 1

en: Action #2
gl: Acción n.º 2

en: Action #3
gl: Acción n.º 3

en: Action #4
gl: Acción n.º 4

en: Action #5
gl: Acción n.º 5

en: Progress Bar
gl: Barra de progreso

en: Infinite
gl: Infinito

en: Activity Indicator
gl: Indicador de actividade

en: The visual style of the Sheet is early work and thus clunky looking.
gl: O estilo visual da folla é un traballo inicial daí a fasquía pouco pulida.

en: Title
gl: Titulo

en: value = %1
gl: valor = %1

en: Live Update
gl: Actualización en vivo

en: Range
gl: Intervalo

en: Type me in...
gl: Escríbame...

en: Password
gl: Contrasinal

en: Numbers
gl: Números

en: Default
gl: Predeterminado

en: Expanding
gl: Expansíbel

en: Rich Text
gl: Texto mellorado

en: Unchecked
gl: Non seleccionado

en: Checked
gl: Seleccionado

en: Image
gl: Imaxe

en: Radius
gl: Radio

en: Sizes
gl: Tamaños

en: Clear
gl: Limpar

en: Lengths
gl: Lonxitudes

en: Weights
gl: Pesos

en: Usage:
gl: Uso:

en: Options:
gl: Opcións:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
gl: %1 está agardando por un argumento adicional: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
gl: %1 está agardando por un valor para o argumento: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
gl: %1 está agardando por argumentos adicionais: %2

en: Select All
gl: Selecionar todo

en: Select Word
gl: Seleccionar palabra

en: Cut
gl: Cortar

en: Copy
gl: Copiar

en: Paste
gl: Pegar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Redo
gl: Refacer

en: Back
gl: Atrás

en: My custom page
gl: A miña páxina personalizada

en: This is an external page
    with a locked toolbar.
gl: Esta é unha páxina externa cunha
    barra de ferramentas bloqueada.

en: Root page
gl: Páxina raíz

en: Page one
gl: Primeira páxina

en: External page
gl: Páxina externa

en: First page
gl: Primeira páxina

en: Root page (again)
gl: Páxina raíz (outra vez)

en: Red rectangle
gl: Rectángulo vermello

en: Simple page
gl: Páxina única

en: External
gl: Externa

en: List view
gl: Vista de lista
