ubuntu-ui-toolkit - en to uk translation catalogue (82 entries)

en: NumberAnimation
uk: Анімація чисел

en: Standard
uk: Стандартна

en: Standard Durations
uk: Стандартна тривалість

en: Snap
uk: Прилипання

en: Fast
uk: Швидко

en: Slow
uk: Повільно

en: Sleepy
uk: Лінива

en: Call
uk: Виклик

en: Color
uk: Колір

en: Icon
uk: Піктограма

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Open
uk: Відкрити

en: Scaling
uk: Масштабування

en: Colorization
uk: Забарвлення

en: Label
uk: Мітка

en: Subtitled
uk: Підзаголовок

en: Secondary label
uk: Другорядна мітка

en: Progression
uk: Поступова

en: Single value
uk: Одне значення

en: Value
uk: Значення

en: Multi value
uk: Декілька значень

en: Value 1
uk: Значення 1

en: Value 2
uk: Значення 2

en: Value 3
uk: Значення 3

en: Value 4
uk: Значення 4

en: Value selector
uk: Перемикач значень

en: Control
uk: Керування

en: Removable
uk: Усувний

en: Slide to remove
uk: Протягніть, щоб видалити

en: Grouped list
uk: Згрупований список

en: Flickable
uk: Змахувальний

en: Action #1
uk: Дія 1

en: Action #2
uk: Дія 2

en: Action #3
uk: Дія 3

en: Action #4
uk: Дія 4

en: Action #5
uk: Дія 5

en: Progress Bar
uk: Смужка поступу

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Activity Indicator
uk: Індикатор роботи

en: The visual style of the Sheet is early work and thus clunky looking.
uk: Розробка візуального стилю «Аркуша» перебуває на початковому етапі, тому все ще виглядає незавершеною.

en: Title
uk: Заголовок

en: value = %1
uk: значення = %1

en: Live Update
uk: Інтерактивне оновлення

en: Range
uk: Діапазон

en: Type me in...
uk: Введи мене…

en: Password
uk: Пароль

en: Numbers
uk: Числа

en: Default
uk: Типовий

en: Expanding
uk: З розширенням

en: Rich Text
uk: Текст із форматуванням

en: Unchecked
uk: Не позначений

en: Checked
uk: Позначений

en: Image
uk: Зображення

en: Radius
uk: Радіус

en: Sizes
uk: Розміри

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Lengths
uk: Довжини

en: Weights
uk: Ваги

en: Usage:
uk: Користування:

en: Options:
uk: Параметри:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
uk: %1 потрібен додатковий аргумент: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
uk: %1 потрібне значення для аргумента: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
uk: %1 потрібні додаткові аргументи: %2

en: Select All
uk: Позначити все

en: Select Word
uk: Позначити слово

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Undo
uk: Вернути

en: Redo
uk: Повторити

en: Back
uk: Назад

en: My custom page
uk: Нетипова сторінка

en: This is an external page
    with a locked toolbar.
uk: Це зовнішня сторінка
    із заблокованою панеллю
    інструментів.

en: Root page
uk: Коренева сторінка

en: Page one
uk: Перша сторінка

en: External page
uk: Зовнішня сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Root page (again)
uk: Коренева сторінка (ще раз)

en: Red rectangle
uk: Червоний прямокутник

en: Simple page
uk: Проста сторінка

en: External
uk: Зовнішня

en: List view
uk: Режим списку
