xpad - en to uk translation catalogue (77 entries)

en: Sticky notes
uk: Липкі нотатки

en: Could not write to file %s: %s
uk: Не вдається записати у файл %s: %s

en: Error showing the help
uk: Помилка відображення довідки

en: Could not find the help file %s
    %s
uk: Не вдалося знайти файл довідки %s
    %s

en: Close
uk: Закрити

en: Help
uk: Довідка

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
uk: Xpad є графічною програмою. Будь ласка, запустіть її з робочого столу.

en: _Ok
uk: _Гаразд

en: Could not open directory %s.
uk: Не вдалося відкрити каталог %s.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
uk: Цей каталог необхідний для зберігання налаштувань і інформації з блокнота. Xpad зараз закриється.

en: Show version number and quit
uk: Показати номер версії і вийти

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
uk: Не створювати новий блокнот при запуску, якщо не існує попередніх.

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
uk: Створити новий блокнот при запуску, навіть якщо є вже існуючий

en: Hide all pads
uk: Приховати всі блокноти

en: Show all pads
uk: Показати всі блокноти

en: Toggle between show and hide all pads
uk: Перемикання між показом і приховуванням всіх блокнотів

en: Create a new pad with the contents of a file
uk: Створити новий блокнот з вмістом файла

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Close all pads
uk: Закрити всі блокноти

en: Could not read file %s.
uk: Не вдалося прочитати файл %s.

en: Delete this pad?
uk: Видалити цей блокнот?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
uk: Весь текст цього блокнота буде безповоротно втрачено.

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

note: Edit submenu
en: _Edit
uk: З_мінити

en: _Undo
uk: _Повернути

en: _Redo
uk: По_вторити

en: _Paste
uk: В_ставити

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
uk: _Нотатки

en: _Show All
uk: _Показувати всі

en: _Close All
uk: _Закрити всі

note: Help submenu
en: _Help
uk: _Довідка

en: _About
uk: _Про проґраму

en: _Preferences
uk: _Параметри

en: Cu_t
uk: Вирі_зати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Italic
uk: _Курсив

en: _Underline
uk: _Підкреслений

en: _Strikethrough
uk: З_акреслений

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Use font from xpad preferences
uk: Використовувати шрифт з налаштування xpad

en: Use this font:
uk: Використовувати цей шрифт:

en: Use colors from xpad preferences
uk: Використовувати кольори з налаштування xpad

en: Use these colors:
uk: Використовувати ці кольори:

en: Foreground:
uk: Текст:

en: Background:
uk: Тло:

en: Set Foreground Color
uk: Встановити колір тексту

en: Set Background Color
uk: Встановити колір тла

en: Set Font
uk: Вибрати шрифт

en: _Show scrollbar
uk: По_казувати смужку прокручування

en: _Show window decorations
uk: _Показувати оформлення вікон

en: Use font from theme
uk: Використовувати шрифт з теми

en: Use colors from theme
uk: Використовувати кольори з теми

en: Delay in seconds
uk: Затримка в секундах

en: _Confirm pad deletion
uk: _Підтвердження видалення блокноту

en: Xpad Preferences
uk: Xpad налаштування

en: Could not load %s
    %s
uk: Не вдалося завантажити %s
    %s

en: Could not save %s
    %s
uk: Не вдалося зберегти %s
    %s

en: Could not copy %s to %s
    %s
uk: Не вдалося зберегти %s до %s
    %s

en: Could not delete %s
    %s
uk: Не вдалося вилучити %s
    %s

en: Clear Pad Contents
uk: Очистити вміст блокноту

en: Close and Save Pad
uk: Закрити і зберегти блокнот

en: Copy to Clipboard
uk: Копіювати

en: Cut to Clipboard
uk: Вирізати

en: Delete Pad
uk: Видалити блокнот

en: Open New Pad
uk: Відкрити новий блокнот

en: Paste from Clipboard
uk: Вставити

en: Edit Preferences
uk: Редагувати налаштування

en: Edit Pad Properties
uk: Редагувати властивості блокноту

en: Redo
uk: Повернути

en: Close All Pads
uk: Закрити всі нотатки

en: Undo
uk: Скасувати

en: Remove All _Buttons
uk: Прибрати усі _кнопки

en: Remo_ve Last Button
uk: Прибрати _останню кнопку

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Sticky Notes
uk: Липкі нотатки
