xpad - en to si translation catalogue (40 entries)

en: Could not write to file %s: %s
si: ගොනුවට පිටපත් කිරීමට නොහැක %s: %s

en: Help
si: සහාය වන්න

en: Could not open directory %s.
si: නාමාවලිය විවෘත කිරීමට නොහැක %s.

en: Show version number and quit
si: පිටපත් අංකය පෙන්වන්න සහ ඉවත්වන්න

en: Hide all pads
si: සියලු වැඩතල සඟවන්න

en: Show all pads
si: සියලු වැඩතල පෙන්වන්න

en: Create a new pad with the contents of a file
si: ගොනුවේ අන්තර්ගතය සමඟ අලුත් වැඩතලයක් නිර්මාණය කරන්න

en: FILE
si: ගොනුව

en: Close all pads
si: සියලු වැඩතල වසන්න

en: Could not read file %s.
si: ගොනුව කියවීමට නොහැක %s.

en: Delete this pad?
si: මෙම වැඩතලය මකන්නද?

en: Sticky notes
si: අලවන සටහන්

note: Edit submenu
en: _Edit
si: _සකසන්න

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
si: _සටහන්

en: _Show All
si: _සියල්ල පෙන්වන්න

en: _Close All
si: _සියල්ල වසන්න

note: Help submenu
en: _Help
si: _සහාය වන්න

en: _About
si: _පිළිබඳ

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Use font from xpad preferences
si: xpad අභිමතයන් අනුව ෆොන්ට් පාවිච්චි කරන්න

en: Use this font:
si: මෙම ෆොන්ට් පාවිච්චි කරන්න:

en: Use colors from xpad preferences
si: xpad අභිමතයන් අනුව වර්ණ පාවිච්චි කරන්න

en: Use these colors:
si: මෙම වර්ණ පාවිච්චි කරන්න:

en: Foreground:
si: ඉදිරි කොටස:

en: Background:
si: පසුබිම:

en: Set Foreground Color
si: ඉදිරි කොටසේ වර්ණය සකස් කරන්න

en: Set Background Color
si: පසුබිම් වර්ණය සකස් කරන්න

en: Set Font
si: ෆොන්ට් සකස් කරන්න

en: Use font from theme
si: තේමාව අනුව ෆොන්ට් පාවිච්චි කරන්න

en: Use colors from theme
si: තේමාව අනුව වර්ණ පාවිච්චි කරන්න

en: _Confirm pad deletion
si: _වැඩතල මකා දැමීම සනාථ කරන්න

en: Xpad Preferences
si: Xpad අභිමතයන්

en: Clear Pad Contents
si: වැඩතල අන්තර්ගතයන් හිස් කරන්න

en: Close and Save Pad
si: වැඩතලය වසන්න සහ සුරකින්න

en: Delete Pad
si: වැඩතලය මකාදමන්න

en: Open New Pad
si: අලුත් වැඩතලයක් විවෘත කරන්න

en: Edit Preferences
si: අභිමතයන් සකසන්න

en: Edit Pad Properties
si: වැඩතල ගුණාංග සකසන්න

en: Close All Pads
si: සියලු වැඩතල වසන්න

en: Sticky Notes
si: අලවන සටහන්
