plank - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
lt: Poslinkis procentais nuo ekrano krašto vidurio

en: Icon Alignment:
lt: Piktogramų Lygiavimas:

en: Dodge maximized window
lt: Vengti atkurto lango

en: Show Unpinned:
lt: Rodyti Neprisegtus:

en: Lock Icons:
lt: Užrakinti Piktogramas:

en: Automatic Pinning:
lt: Automatinis Prisegimas:

en: _Keep in Dock
lt: _Laikyti skydelyje

en: _Close All
lt: _Užverti visus

en: _Open in File Browser
lt: Atverti _Failų naršyklėje

en: _Open
lt: _Atverti

en: Open Containing _Folder
lt: Atverti failo ap_lanką

en: Get _Help Online...
lt: _Pagalba internete...

en: _Translate This Application...
lt: _Versti šią programą...
