plank - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: _Keep in Dock
vi: _Gắn vào Dock

en: _Close All
vi: Đó_ng tất cả

en: _Open in File Browser
vi: _Mở thư mục

en: _Open
vi: _Mở

en: Open Containing _Folder
vi: Mở _thư mục chứa

en: Get _Help Online...
vi: _Trợ giúp trực tuyến...

en: _Translate This Application...
vi: _Dịch ứng dụng...
