plank - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
sr: Планк би требао да буде најпростији док на планети. Циљ је да пружи само оно што док треба и апсолутно ништа више.

en: Plank. Stupidly simple.
sr: Полица. Глупаво једноставна.

en: _Keep in Dock
sr: _Задржи на полици

en: _Close All
sr: _Затвори све

en: _Open in File Browser
sr: _Отвори у прегледачу датотека

en: _Open
sr: _Отвори

en: Open Containing _Folder
sr: Отвори _фасциклу која садржи

en: Get _Help Online...
sr: Потражи _помоћ на интернету...

en: _Translate This Application...
sr: _Преведи ову апликацију
